Jump to content

arenia

Użytkownicy
 • Content Count

  249
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam system: Cyrus 8.2 DAC ,Cyrus CDt, Cyrus PSX-R2 - 15-miesięczne w stanie idealnym. PMC twenty.22 czarne trzymiesięczne. Stan idealny. Okablowanie Oyaide. Gwarancje, dowody zakupu u autoryzowanych polskich sprzedawców. Pierwszy właściciel. Podwójne opakowania, tez jak nowe.
 2. Ja osobiście uważam, za Chario mają ciekawy bas z mocnym i szybkim wzmacniaczem, ale KEF... raczej go nie mają na przyzwoitym poziomie jakościowym...
 3. arenia

  klub Audiowave

  Audiowave... zdecydowanie.
 4. arenia

  klub Audiowave

  Harbeth P3ESR, w porównaniu do Audiowave 141se, nie mają basu, za to średnicę- piękną. 141de średnicę też mają nasyconą...
 5. arenia

  klub Audiowave

  Czyli za 3 tysiące złotych są OK i grają OK, ale za 5 tysięcy grają już gorzej i nie są już tak zajebiście wykonane ? Byłem na tegorocznym Audioshow... Wiele kiepskich brzmieniowo kolumn kosztowało krocie... Czyżby zatem jakość dźwięku była wprost proporcjonalna do ceny ?! Moja wizyta na Audoshow temu przeczy. Testuję Audiowave 141 se z Cyrus 8-2 DAC, PSX-R2 i CDt oraz kablami Tellurium Q Black II. Monitory grają rewelacyjnie. Fajna przestrzeń, rewelacyjna średnica i niesamowity bas, dynamika. Miałem ostatnio dwie pary uznanych monitorów za 10000 zł i 12500 zł, grały z Cyrusem kiepsko, szybciej niż Audiowave, ale męczyły po kilku dniach, zabijały twardymi i nachalnymi sopranami. Wiem, 141se nie są idealne, w pewnych nagraniach nie znikają w pokoju, ale za to można ich słuchaćgodzinami, bez zmęczenia. I o to chodzi... Przepraszam italusa, obie wypowiedzi są moje, jedną wyedytowalo jako słowa szanownego Kolegi.
 6. arenia

  klub Audiowave

  Dołączam się do pytania... To ile powinny te monitory kosztować ?!
 7. arenia

  klub Audiowave

  Firma istnieje. Pan Romuald Schott wznawia projekt Audiowave 141se. Jest pięć pierwszych par. Sprzedaż przez sklep Media Hit w Gliwicach, gdzie konstruktor monitorów obecnie pracuje. Głośniki można kupić również przez Allegro. Piękne monitory. Sonus Faber i Chario nie mają wyłączności na mariaż pięknej stolarki i znakomitego dźwięku. Wesołych świąt A.
 8. Nowiutkie PMC twenty21, w nowej, niższej cenie. Wystawione na allegro. Możliwość odbioru osobistego. Polecam!
 9. Aukcja grzecznościowa. Na sprzedaż nowe monitory PMC twenty21. https://allegro.pl/pmc-twenty21-i7726598862.html
 10. Albo jakieś stare Mission...
 11. arenia

  Cyrus Klub

  Gdybyś posłuchał PSX-R2 z 8-2 w towarzystwie CDt, nie byłoby opisywanego problemu. Tak, jak rozmawialiśmy...kuleje i sprawę fałszuje-a nawet pieprzy- cedek Atolla.
 12. PMC DB1 Gold, w stanie idealnym, od pierwszego właściciela, z pełną dokumentacją, gwarancją i nowiutkimi kablami głośnikowymi bi-wire solid core. Nowa niższa cena za komplet to 2700 zł + gratisowa wysyłka lub odbiór osobisty. Kontakt: 512 841 550. Sprzęt wystawiony również na allegro.
 13. Kable głośnikowe biwire, solid core, nowe: https://allegro.pl/d-m-artsound-secret-solidcore-bi-wire-2x2-5-m-i7668114479.html
 14. arenia

  Cyrus Klub

  Tak się zastanawiam... Czy to jest jeszcze klub Cyrusa, czy już klub użytkowników YouTube oraz wielbicieli videoclipów ?
 15. Mija rok od śmierci nieodżałowanego kolegi Jarka Ostrowskiego, którego przez wiele lat można było spotkać w warszawskim salonie Audiopunkt. Porady, rozmowy, dyskusje o audio...i wszystko to w jak najlepszym tonie, ze znawstwem i wielką pasją... Prywatnie - wspaniały, ciepły człowiek. Taki był Jarek Ostrowski. Spoczywaj w pokoju ! Niechaj gra Ci najpiękniejsza muzyka, na niebiańskim systemie. A.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.