Jump to content

arenia

Użytkownicy
 • Content Count

  282
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. arenia

  Bluesound Node 2i?

  Zastanawiam się jeszcze, czy jakość z takiego Node2i lub Russound MBX-PRE będzie zadowalająca. Czy brzmienie w Tidal HiFi dorówna odtwarzaczowi CD ? Może lepiej będzie kupić jakiś nowy CD player w kwocie rzędy 4-5 tysięcy?!
 2. arenia

  Bluesound Node 2i?

  Chcę połączyć player sieciowy z Heed Elixir i Dynaudio X14. Russound czy Node2i ? Mam zagwozdkę !!!
 3. arenia

  Bluesound Node 2i?

  Witajcie ! Bardzo jestem ciekaw porównania Node2i z Russound MBX-PRE? Pytam, ponieważ nie mogę jechać do salonu audio, w celu porównania, ani wypożyczyć do domu obu urządzeń.
 4. arenia

  Russound MBX-PRE

  Witam ! Szukam opinii użytkowników tego odtwarzacza sieciowego. Maiłby grać z Heed Elixir i Dynaudio Excite X14... Interesuje mnie również, jaki odtwarzacz CD polecacie do Heeda Elixira i Excite X14. Wszelkie sensowne opinie i sugestie mile widziane. Pozdrawiam, A.
 5. arenia

  HEED

  Witajcie! Dopisuję się do klubu - z Heed Elixir i Dynaudio Excite X14.
 6. arenia

  Firmy kurierskie

  Wczoraj dostałem cztery pączki z kolumnami i standami. Dwa kartony zmasakrowane, kolumny-Bogu dzięki- całe. Firma kurierska FedEx. U nich również jakaś masakra i totalne niedbalstwo
 7. Dzień dobry ! Czy miał ktoś z szanownych Forumowiczów do czynienia z tymi monitorami? Grały na AVS 2019 ? Czy jest szansa,że dobrze zagrają z Denonem serii 1600 lub 2500 NE ? Wszelkie informacje mile widziane... Pozdrawiam A.
 8. Miałem Callisto IV z Naimem 5 SI, z XS-2 ( zawsze komplety amp+cd ).. z najniższym modelem było poprawnie, z wyższym już całkiem dobrze, ale zawsze czegoś w dźwięku brakowało... Ostatnio usłyszałem je podłączone do kompletu amp+cd Denona serii 1600ne.. Wszystko spięte głośnikowymi Oyaide Explorer 2.0 V2 i łączówką Oyaide Across 750 v2 RCA. Przeżyłem opad szczęki, gdy usłyszałem jak te głośniki potrafią zagrać, gdy dostaną masę prądu. REWELACJA ! Chyba muszę odwołać swoje zachwyty Naimem..😭
 9. Dobry wieczór ! Jako żółtodziób w temacie PC audio - mam pytanie... Czy można podłączyć dysk NAS kablem sieciowym bezpośrednio do Naim Unitiqute 2b, czy tylko do routera i grać po wifi / nie mam możliwości położenia kabla sieciowego do pokoju na poddaszu /. Pozdrawiam A.
 10. Dzień dobry Kierując się radą użytkownika tego forum, przenoszę temat z zakładki HiFi i zakładam klub użytkowników kabli Pana Marka Brożka. Proszę o merytoryczne wpisy tych, którzy użytkują lub użytkowali te kabelki... Arenia Proszę o konstruktywne wpisy, bez hejtowania i pieniactwa, bo... nic tak przecież nie jednoczy Polaków, jak nienawiść Polaka do Polaka... Nieprawdaż ? Arenia Przepraszam za zacytowanie swego postu. Uczę się dopiero tych wszystkich edycyjnych zaklęć...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.