Jump to content

arenia

Użytkownicy
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://allegro.pl/oferta/rls-callisto-iv-walnut-nowe-8523138926 Zdjęcie poglądowe.
 2. Miałem Callisto IV z Naimem 5 SI, z XS-2 ( zawsze komplety amp+cd ).. z najniższym modelem było poprawnie, z wyższym już całkiem dobrze, ale zawsze czegoś w dźwięku brakowało... Ostatnio usłyszałem je podłączone do kompletu amp+cd Denona serii 1600ne.. Wszystko spięte głośnikowymi Oyaide Explorer 2.0 V2 i łączówką Oyaide Across 750 v2 RCA. Przeżyłem opad szczęki, gdy usłyszałem jak te głośniki potrafią zagrać, gdy dostaną masę prądu. REWELACJA ! Chyba muszę odwołać swoje zachwyty Naimem..😭
 3. Dobry wieczór ! Jako żółtodziób w temacie PC audio - mam pytanie... Czy można podłączyć dysk NAS kablem sieciowym bezpośrednio do Naim Unitiqute 2b, czy tylko do routera i grać po wifi / nie mam możliwości położenia kabla sieciowego do pokoju na poddaszu /. Pozdrawiam A.
 4. Ja osobiście uważam, za Chario mają ciekawy bas z mocnym i szybkim wzmacniaczem, ale KEF... raczej go nie mają na przyzwoitym poziomie jakościowym...
 5. Harbeth P3ESR, w porównaniu do Audiowave 141se, nie mają basu, za to średnicę- piękną. 141de średnicę też mają nasyconą...
 6. Czyli za 3 tysiące złotych są OK i grają OK, ale za 5 tysięcy grają już gorzej i nie są już tak zajebiście wykonane ? Byłem na tegorocznym Audioshow... Wiele kiepskich brzmieniowo kolumn kosztowało krocie... Czyżby zatem jakość dźwięku była wprost proporcjonalna do ceny ?! Moja wizyta na Audoshow temu przeczy. Testuję Audiowave 141 se z Cyrus 8-2 DAC, PSX-R2 i CDt oraz kablami Tellurium Q Black II. Monitory grają rewelacyjnie. Fajna przestrzeń, rewelacyjna średnica i niesamowity bas, dynamika. Miałem ostatnio dwie pary uznanych monitorów za 10000 zł i 12500 zł, grały z Cyrusem kiepsko, szybciej niż Audiowave, ale męczyły po kilku dniach, zabijały twardymi i nachalnymi sopranami. Wiem, 141se nie są idealne, w pewnych nagraniach nie znikają w pokoju, ale za to można ich słuchaćgodzinami, bez zmęczenia. I o to chodzi... Przepraszam italusa, obie wypowiedzi są moje, jedną wyedytowalo jako słowa szanownego Kolegi.
 7. Dołączam się do pytania... To ile powinny te monitory kosztować ?!
 8. Firma istnieje. Pan Romuald Schott wznawia projekt Audiowave 141se. Jest pięć pierwszych par. Sprzedaż przez sklep Media Hit w Gliwicach, gdzie konstruktor monitorów obecnie pracuje. Głośniki można kupić również przez Allegro. Piękne monitory. Sonus Faber i Chario nie mają wyłączności na mariaż pięknej stolarki i znakomitego dźwięku. Wesołych świąt A.
 9. Nowiutkie PMC twenty21, w nowej, niższej cenie. Wystawione na allegro. Możliwość odbioru osobistego. Polecam!
 10. Aukcja grzecznościowa. Na sprzedaż nowe monitory PMC twenty21. https://allegro.pl/pmc-twenty21-i7726598862.html
 11. Albo jakieś stare Mission...
 12. Gdybyś posłuchał PSX-R2 z 8-2 w towarzystwie CDt, nie byłoby opisywanego problemu. Tak, jak rozmawialiśmy...kuleje i sprawę fałszuje-a nawet pieprzy- cedek Atolla.
 13. PMC DB1 Gold, w stanie idealnym, od pierwszego właściciela, z pełną dokumentacją, gwarancją i nowiutkimi kablami głośnikowymi bi-wire solid core. Nowa niższa cena za komplet to 2700 zł + gratisowa wysyłka lub odbiór osobisty. Kontakt: 512 841 550. Sprzęt wystawiony również na allegro.
 14. Kable głośnikowe biwire, solid core, nowe: https://allegro.pl/d-m-artsound-secret-solidcore-bi-wire-2x2-5-m-i7668114479.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.