Jump to content

PawelMitsu

Użytkownicy
 • Content Count

  764
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

185 Dobry

Audiostereo

178

Bocznica

7

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7318 profile views
 1. "lekko" to jest pojęcie względne. Zamień to na centymetry. Nie możesz nawet lekko schować, czoło kolumny nie może być zastawione żadnymi elementami. Postaw centralny na stoliku RTV a tv powieś wyżej tak jak Ci polecają koledzy (@xajas) a złośliwie odpowiadając na „Prawidłowe umiejscowienie kolumny centralnej.” - w kartonie, na półce w sklepie. Jak nie masz dedykowanego pomieszczenia i projektora z transparentnym akustycznie ekranem to z centralnym więcej problemów niż pożytku.
 2. Miałem dokładnie to samo, zleciłem prosty mebel z 2 drewnianych dębowych blatów i stalową nogą. Miało być z początkiem stycznia i po pierwszym tygodnia marca odpuściłem bo już wiedziałem ze się nic nie zmieni. Mam projekt, chce robić, tylko stolarza brak.
 3. @hdcinema można zatem zadać pytanie czy przy bardzo dobrej adaptacji (ciemne materiały odpowiednie umiejscowienie projektora) można użyć w teorii słabszego projektora? jaki tam jest ekran? Nie chodzi o wielkość ale model. Analogicznie robiąc bardzo dobrą adaptacje można użyć „tańszego” audio? Co by się stało gdyby w tej realizacji użyć droższego projektora? Czy skok jakości byłby wart np 2-3x większej inwestycji?
 4. To sobie dostaw pomieszczenie i nie będziesz miał żadnych problemów. Dostaw sobie osobne pomieszczenie i już nie będziesz miał problemów.
 5. najlepszy po prawicy i lewicy
 6. Co Ty z tym PS4 pro? ? formalnie na forum audio to chyba jednak konsola nie jest najważniejsza. Niektórzy żyją bez nowych konsol, u mnie jeszcze trójka śmiga ?
 7. Już dawno i nie prawda, Bieber to już oldschool
 8. Mówię o konkretnym przypadku autora. Nie do końca tak jest, można spać i można spać ? możesz przespać cała noc i być niewyspany, można spać dobrze 5-6 godzin i być zregenerowanym. Bardzo duże znaczenie ma to jak zachowujesz się przed snem właściwym. masz racje jednak narożnik z pianka do siedzenia to co innego niż materac z pianka do spania. Po prostu jakoś inaczej się siedzi. Nie chce wyjść na czepialskiego po prostu to nie moja bajka. Na szczęście żyjemy w wolnym kraju i to co dla kogoś jest bez sensu dla innego ma wielki sens i każdy robi to co chce.
 9. Każdy robi co uważa, dla mnie taka instalacja w sypialni to słaba koncepcja. Już samego faktu ze sypialnia to miejsce gdzie raczej minimalizuje się bodźce aby się wyciszyć. Siedzenie w łóżku maks 30 min później człowiek się meczy niezależnie jak zajebisty ma się materac. Oglądanie na leżąco tak samo lipa. Projektor w jasnej sypialni i całe pomieszczenie świeci wiec oprócz dużej przekątnej zero jakiejkolwiek jakości i klimatu. ale to oczywiście moje zdanie i jak autor jest zadowolony no to git.
 10. A po jakiego grzyba Ci potrzebne... podpinam BD 4K jednym HDMI a drugim AppleTV4K i to wszystko... Aha jedno wyjście na PJ i jedno na mini monitor... Martin, czy Ty wszystko bierzesz tak poważnie?
 11. Ktoś ma namiar na jakieś ukraińskie forum audio? Może tam się ktoś podnieci moimi słuchawkami za 500 zł (dla tych co nie wiedza o co chodzi to jakieś 109 euro)
 12. Masz gorszy avatar i nick ode mnie, jesteś nikim @hifibloke
 13. No widzisz, mam podobny staż to Twojego ale nie byłbym aż tak krytyczny. To co się stało z tymi wartościowymi ludźmi? Wiem ze były osoby które już są ŚP ale co z resztą? Znudziło im się?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.