Jump to content

PawelMitsu

Użytkownicy
  • Content Count

    775
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation Całkowita

189 Dobry

Audiostereo

182

Bocznica

7

Karta premium

Informacje profilowe

  • Branża
    Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7585 profile views
  1. Stelvio jest już głuchy i ma problemy żołądkowe bo mu bebechy poprzestawiało, daj mu dojść do siebie.
  2. O kierwa! Rozumiem ze planujesz roboty wyburzeniowe?
  3. ja od 2,5 miesięcy ogród ogarniam i podobne historie, a jeszcze pogoda bywa przeszkodą. Jak mówisz Powoli ale jednak idzie więc jest git 😉 wiadomo zawsze chce się szybciej. Myślałem żeby zainstalować taki perforowany GK na całym suficie ale widzę że na ścianie to już niezły hardcor z wykończeniem. Skąd brałeś materiał? Z [Hidden Content],id46208.html ? żebym dobrze zrozumiał zrobiłeś w samym środku jedną warstwę wełny 10 cm i po 5 cm pustej przestrzeni czy odwrotnie?
  4. Co to za wyznacznik? Głośniki w restauracjach to zupełnie inny produkt niż w KD. podiadasz już 5.1? To czemu nie dołożysz 2 głośnikow tej samej serii? Czy chcesz wymienić wszystko?
  5. Gość jest pozytywnie pierdolniety xD. Post bez frazy „play station” to post nieważny
  6. Teraz to nie ma 😛 Tera to nie ma 😜
  7. wszystko 😜 Czyli pozostaje nam dziaderskie marudzenie "kiedyś to byo" 😛
  8. Zajebiste czasy nastały kiedy wzmacniacz ulega awarii po/w trakcie aktualizacji 😑 czy motoryzację też czeka ten los?
  9. PawelMitsu

    SOUNDBAR

    No to chyba nic dziwnego. Hehe, soundbar 2.1 z Dts i dd. Pytanie tylko po co?
  10. "lekko" to jest pojęcie względne. Zamień to na centymetry. Nie możesz nawet lekko schować, czoło kolumny nie może być zastawione żadnymi elementami. Postaw centralny na stoliku RTV a tv powieś wyżej tak jak Ci polecają koledzy (@xajas) a złośliwie odpowiadając na „Prawidłowe umiejscowienie kolumny centralnej.” - w kartonie, na półce w sklepie. Jak nie masz dedykowanego pomieszczenia i projektora z transparentnym akustycznie ekranem to z centralnym więcej problemów niż pożytku.
  11. Miałem dokładnie to samo, zleciłem prosty mebel z 2 drewnianych dębowych blatów i stalową nogą. Miało być z początkiem stycznia i po pierwszym tygodnia marca odpuściłem bo już wiedziałem ze się nic nie zmieni. Mam projekt, chce robić, tylko stolarza brak.
  12. @hdcinema można zatem zadać pytanie czy przy bardzo dobrej adaptacji (ciemne materiały odpowiednie umiejscowienie projektora) można użyć w teorii słabszego projektora? jaki tam jest ekran? Nie chodzi o wielkość ale model. Analogicznie robiąc bardzo dobrą adaptacje można użyć „tańszego” audio? Co by się stało gdyby w tej realizacji użyć droższego projektora? Czy skok jakości byłby wart np 2-3x większej inwestycji?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.