Jump to content

robertar

Użytkownicy
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1522 profile views
 1. Cześć, na poczatku tego tygodnia zwróciłem się do administracji forum o usunięcie konta. Ponieważ admini ociągają się że spełnieniem mojej prośby, poniżej umieszczam treść o wulgarnym charakterze i do tego napisaną wielkimi literami: MOTYLA NOGA Czy mógłby ktoś to zgłosić do administracji? Może mnie szybciej wyrzucą. Pozdrawiam Robert
 2. A poza tym pamiętajmy, że bezpośrednim gospodarzem tematu "różne kostki..." jest Kol. Holdegron, a nie administracja, jak by to było w przypadku giełdy w postaci zakładki. I to, w moim mniemaniu, zdejmuje po części z administratorów odpowiedzialność za jakość miejsca, gdzie możemy składać oferty kupna lub sprzedaży.
 3. No chyba nie tylko. Wežmy np. giełdę na formum cnc: [Hidden Content] gdzie jest widoczna liczba odsłon, a każda oferta to osobny temat. Może nasza moderacja ma po prostu mniej roboty, gdy giełda wpakowana jest w jeden temat.
 4. To już rzecz gustu. Ja uważam, że jeśli giełda podwieszona jest (jak tu) w temacie, to ma to więcej wad niż zalet. Brak jest np. licznika odwiedzin danej oferty, a bywa to cenną informacją zarówno dla sprzedającego, jak i ewentualnego kupującego. Generalnie uważam, że każda oferta powinna być zawieszona w oddzielnym temacie, gdzie mogłaby się toczyć, związana z nią dyskusja. Całość zaś tematów powinna być umieszczona np. w podzakładce "diy", zakładki giełda (czy jakby tam jej nie nazwać). W takiej podzakładce podwieszony mógłby być temat o zasadach umieszczania ogłoszeń. Ułatwiłoby by to , świeżo "upieczonym" forumowiczom umieszczanie ogłoszeń. Skąd obecnie mają oni wiedzieć gdzie zamieścić swoją ofertę? Umieszczają je obecnie w zakładce "Potrzebuję..." ,"Różne kostki...", lub tworzą osobne tematy, dopóki nie natrafią na połajankę "doświadczonego" użytkownika forum. Uważam, że jeśli wymiana służy wyłącznie przywróceniu stanu fabrycznego (np. naprawa serwisowa), to nie. Ale jeśli jest to modyfikacja (lub chociażby jej próba), zmierzająca do poprawy/zmiany jakości sprzętu to już tak. Oczywiście moglibyśmy, tu i teraz ustalić tego typu zasady. Cóż z tego, jeśli za chwilę ten wątek i tak zniknie w czeluściach tego tematu.
 5. Nie do końca o taki typ giełdy mi chodziło, ale myślę, że jest to wskazówka dla Kol. arturp, gdzie umieszczać oferty z fabrycznym sprzętem.
 6. Proponuję po prostu literalne podejście do zagadnienia. Jeśli jest zakładka dot. diy, to w temacie, który pełni rolę giełdy, wolałbym właśnie komponenty diy. Przedzieranie się przez sterty gotowych klocków (a taka wizja jest realna) wydaje mi się mało komfortowe. A może na Audiostereo należałoby stworzyć giełdę z prawdziwego zdarzenia? Taką z podziałem tematycznym adekwatnym do zakładek występujących w tym portalu? Uważam, że byłoby to bardzo profesjonalne podejście do tego zagadnienia.
 7. Ależ zmiany w tytule tego tematu następowały, np. dodano frazę "obowiązek podawania cen odsprzedaży".
 8. Proponuję do tytułu tematu dodać słowo diy: "Różne kostki diy do wzięcia - obowiązek podawania cen odsprzedaży." Uważam, że sprzedaż gotowych, fabrycznych urządzeń powinna odbywać się na portalach aukcyjnych.
 9. Może chociaż wstążkę na nich zawiąż, żeby było coś z DIY.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.