Jump to content

KECCAJ

Użytkownicy
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 07.08.2020 Sabbath The Ultimate Collection 4lp
 2. [Hidden Content] Witam serdecznie, cześć, Ktoś może już ma, jak to gada, warto brać? Nakład limitowany , numerowany, tylko 1500 szt. Mam ten koncert na cd i winylach , wydania z epoki, dlatego zastanawiam się , czy warto wchodzić w to wznowienie, tym brdziej znając jakość obecnych tłoczeń. Oj pamiętam Accept z tamtego okresu, byłem na Torwarze 86,stałem przy samych barierach przed sceną, Udo i Chłopaki na wyciągnięcie ręki,dlatego z sentymentem wspominam ten koncert,haha , fajnie wtedy grali.Pozdr.
 3. Cześć. Mam pytanie, może ktoś się orientuje i wie, czy będą wznowienia winylowego boksu Mono Beatlesów pierwotnie wydanego w 2014r? chodzi o ten box: [Hidden Content] Obecnie box jest wyprzedany, a na rynku wtórnym wołają za niego krocie , nawet 6000 zł / nominalna cena to chyba 1400 zł w 2014 r /, może jednak go wznowią? Swego czasu były dostępne w sprzdaży pojedyncze niektóre winyle z tego boksu, ale i one zostały wyprzedane. Ciekawe , czy je wznowią? Pozdr.
 4. ile zapłacileś złociszy za te winylki? bo Meta trzy pierwsze winyle + Garage, to kupiłem swego czasu w Biedrze po 50 zeta.
 5. Witam serdecznie. Przepraszam za odrobinę prywaty, ale poszukuję boksu Marillion Misplaced Childhood 4cd z br, oferuję na wymianę box Marillion Script 4 cd z br nówkę w folii.Być może ma ktoś podwójny egzemplarz lub jest zainteresowany wymianą.Dziękuję za rozważenie mojej propozycji, pozdrówka serdeczne .
 6. Fatal i Abigail 24. 04. 2020 Them i Conspiracy 1. 05. 2020
 7. Witam serdecznie. Temat widzę stary, ale może coś pomogę.Do sprzętu klasy budżetowej jeżeli chcesz dźwięk złagodzić i nie stracić za dużo, a to bardzo ważne,, to proponuję stary , ale naprawdę sprawdzony kabel Cable Talk 3.1, świetny zacny przewód do jasno brzmiącej elektroniki / temat dotyczy również interconektów np Cable Talk Studio2, nawet Monitor 2 i 3 /. Cable Talk miał też w ofercie następcę Cable Talk 3.0, też niezły, mam obydwa, ale wolę 3.1.Wireworld ma podbite skraje pasma wysokie i niskie, osobiście mam interconekty wireworlda Luna I Solstice i gra to z pełnym wygarem, typowo po amerykańsku, fajne , ale mogą męczyć.Nie miałem głośnikowych, ale podejrzewam , że grają podobnie, bo każda firma ma swój ogólny charakter dźwięku i tego się trzyma. Dołączam się do opinii i współczuję osobom , które nie słyszą różnicy w jakości dźwięku pomiędzy kablami, z jednej strony to dobre i wygodne, bo brak ewentualnych wydatków, ale z drugiej masakryczne, bo jednak zubożenie w odsłuchach.Kable same nie grają , oczywiście, ale wprowadzają ogromną słyszalną zmianę. Pozdro.
 8. Dobry Człowieku wielkie dzięki , bardzo mnie ucieszyło Twoje info, wreszcie wznowienia Melissa, Dont oraz wznawiają również pierwszy mini album Mercyful Fate znany bardziej jako Nuns Have No Fun, to też jest obecnie rarytas, a na rynku wtornym osiąga ceny kosmiczne. Ciekawe tylko jak to wydadzą, chodzi o dźwięk, żeby kompresja nie zabiła świetnej klimatycznej muzy.Pozdro.
 9. [Hidden Content] 26 czerwiec 2020
 10. [Hidden Content] Miało być 3 kwietnia, zamówiłem,a tu widzę,że obecnie przełożono premierę aż na 31 grudnia 2020, czyżby problemy z wiadomym wiarusem? niedobrze.
 11. [Hidden Content],151003,25681795,rynek-plyt-winylowych-powaznie-zagrozony.html#s=BoxOpImg11 [Hidden Content]
 12. [Hidden Content],151003,25681795,rynek-plyt-winylowych-powaznie-zagrozony.html#s=BoxOpImg11
 13. [Hidden Content],151003,25681795,rynek-plyt-winylowych-powaznie-zagrozony.html#s=BoxOpImg11
 14. [Hidden Content] 25 październik 2019r.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.