Jump to content

GoodShine

Użytkownicy
  • Content Count

    15
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

  1. Dzięki za szybką odpowiedź :) To co mówisz pokrywa się z tym co czytałem, że Tunsgram fajnie współgra z tym wzmakiem. A jakbyś opisał wrażenia / różnice względem stockowych? Próbowałeś może 3x Tunsgram? Czy te dwie na kanały to muszą być parowane lampy? Próbowałem tego ustawienia z neutralnym ustawieniem EQ, ale zdecydowanie wolę słuchać z wyłączonym zupełnie. Jaki mod masz na myśli?
  2. Witam wszystkich! Szukam porady bardziej doświadczonych ode mnie. Od ponad roku mam wzmacniacz hybrydę Vincent SV-236 oraz kolumny Monitor Audio GS20. Jestem z tego zestawu zadowolony, ale powoli nudzi mi się to brzmienie i zaczynam kombinować aby ew. wyciągnąc z tego coś więcej. Słyszałem sporo dobrych opinii o wymianie orginalnych lamp w tym wzmaku na inne, ale zupełnie nie mam z tym doświadczenia. Zależy mi na dobrym dole, bo to jedyne czego czasami ewidentnie mi brakuje z tego zestawu. Słucham sporo jazzu, trochę elektroniki, sporadycznie brzmienia bardziej rockowe. Nie chcę inwestować jakichś super wielkich środków, mogę przeznaczyc ok. 200-400 PLN na taki upgrade. Z tego co się naczytałem, to sporo osób chwali Psvane Mark II albo RCA Black Plate (ogólnie), ale jak mniemam powinienem sie odnosić tylko do 12AX7 bo takie 3 lampy mam we wzmaku. W kontekście SV236MK wspomina się kombinację 2xTungram 1x Ten Kobe. Jak rozumiem, te kanałowe muszą być parowane? Czy coś jeszcze powinienem rozważyć? Nigdzie nie potrafię znaleźć charakterystyk jak te lampy mogą zmienić brzmienie, a nie bardzo mam czas i mozliwości robienia wielu testów, więc jakieś ekstrema odpadają, raczej bezpieczne wybory. Możecie coś doradzić? Takie przykładowe oferty znalazłem: [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] Pozdrawiam!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.