Jump to content

skynyrd

Użytkownicy+
 • Content Count

  1488
 • Joined

 • Days Won

  17

skynyrd last won the day on August 15 2020

skynyrd had the most liked content!

Community Reputation

5402 Pięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

32368 profile views
 1. Kompletnie nie różni się od poprzedniej. Degeneruje się tak samo. Jedyna różnica to solidaryzm społeczny, czym wygra kolejne wybory.
 2. Zrobiło to pewną reklamę Biblii. Ja przeczytałem całą. Od dechy do dechy. Teraz jest w audiobooku. Warto.
 3. Ja sobie w nocy rozciąłem rękę od nasady do opuszki kciuka. I miałem w domu Pogotowie do kumpla kretyna. Ale kupiłem piękne garnki w Ikei i wspaniałe noże, które właśnie sprawdziłem na sobie. Kup noże firmy Ambient i sprawdź je na sobie, Niusia, pijąc poranną kawę. Wystarczy jeden chlast 🙂 I koniecznie zobacz "Gdy Hitler Ukradł Różowego Królika" 2019 I tylko nie rozpierdol się, bo bardzo Cię kocham. Tak po katolicku.
 4. Przestań pisać - wariaci się sami zagryzą. A swoją drogą, to będzie ciekawe jak podtrzymają temat.
 5. Dziecko Boga, Dżambo! Ty, za wszelką cenę chcesz udowodnić, że nie ma Boga. Ale robisz to racjonalnie. Przynajmniej tak uważasz. Te wszystkie zboczenia księży pedofilów, zostaw sobie na deser, by epatować słabe mózgi. Dlaczego Dżambo zakładasz, że nie ma Boga? Bo Twój metrologicznyy, inżynierski łeb, tego nie pojmuje? Nasza wiara opiera się na Trójcy Świętej, której nikt nie pojmuje i wierze w Zmartwychwstanie. A poza tym jest fajna - ja z całego serca wierzę, że kiedyś spotkam się z moimi ukochanymi. I to nie będzie koniecznie Dolina Jozafata.
 6. Dzambo, bój się Boga. Dlaczego poniżasz swą inteligencję? Co robisz, k**wa, z Sobą? Dżambo to nie jakiś dla mnie Atmeg. Nie życzę sobie takich postów. To odnosi się do Niusi. Adalberta itp
 7. Trudno gdybać w perspektywie 3 lat. Na dzisiaj PIS ma 30-40%. Wykończy zaraz Gowina, a przerażony Ziobro się podporządkuje. Ciekawe, że mimo Cowida i szkolnych wręcz błędów utrzymuje pozycję lidera. Hołownia prawdopodobnie zje Platformę, z którą dzieje się kubek w kubek to samo co z Unią Demokratyczną/Wolności. Przed wyborami PIS, jak już pisałem wystraszy emerytów, rencistów i pięćsetplusowców zabraniem przywilejów. No i Obajtek nie wykluczony na premiera. Być może umierającemu w łanie zboża PSLowi, coś obieca. Wystarczy, że nie będzie sobie, z regularnością zegarka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.