Jump to content

skynyrd

Użytkownicy+
 • Posts

  12063
 • oraz w archiwum

  3484
 • Joined

 • Days Won

  17

skynyrd last won the day on August 15 2020

skynyrd had the most liked content!

Reputation Całkowita

5890 Pięciotysięcznik

Audiostereo

529

Bocznica

5361

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

32882 profile views

skynyrd's Achievements

 1. skynyrd

  Opera

  No to Panowie, generalnie skreśliliście operę. Jest to dla Was coś takiego, co zamiata się pod dywan. Skreśliliscie Art Deco, Secesję szeroko rozumianą? Belle Epoque? Poważnie - nie ma tu żadnego fana opery? Nawet jednego?
 2. skynyrd

  Opera

  Ktoś z Was słucha, oglada?
 3. Trudno - pomyliłem się, ale to i tak najlepszy serial PL w 2020. Jest zbyt teatralny. Ale temat jest fajny, niestety spieprzony. Chyłka, Sasza ogień i co tam jeszcze? Wszystko jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Z problemem oglądam Osiecką.
 4. Bzdura. Owszem, gadają super polszczyzną (wyjątek to kapitalny Szyc). Trafia mnie szlag, gdy słyszę - co mówisz pan, nalejesz mi pan? Serial został spieprzony po trzecim odcinku. Ale i tak, w zalewie szamba, jest całkiem niezły.
 5. RAF77 - Kercelaka w Waraszwie już nie ma. Prezentujesz przepiękną fasadę Hali Mirowskiej (dla obcomiastowców - na około stoją chujowe blokhausy z epoki Gnoma i Edka) Przed nami ostatni , ósmy odcinek. Wg mnie to najlepszy polski serial od 10 lat.
 6. skynyrd

  Sci-Fiction

  Ja kiedyś, jak byłem młody, jarałem się SF. Teraz, gdy (na warezie) film ma określenie SF, horror, komedia, katastrofa, spadam. Oczywiście może to być horror komediowy lub Katastrofa SF. Spadam. Nie warto tracić czasu.
 7. Ostatni Vega z idiotą Królikowskim, spieprzyłem po połowie odcinka. Nawet nie potrafię tego zrecenzować.
 8. To dobre kino sensacyjne, typu "zobacz i zapomnij". Tak jak ten ostatni, nawet tytułu nie pamiętam, choć oglądałem go 2 tygodnie temu, o wojnie Jom Kipur. Jeżeli znasz historię, świetnie się ogląda.
 9. To serial rzadki, z niczym od dawna nie miałem takich problemów, by go zostawić na HD. Warezy i Torrenty siadają. Nie mniej rola Szyca jest oryginalna - tu Radziwiłłek - w rzeczywistości historycznej Łokietek. Jakubik - mistrzostwo sceny.
 10. Rozumiem, że chodzi o Żydów? Przecie w tym serialu zaznaczyli się pię knie? Bo zmobardowali Niemcy
 11. Żadnej nudnej satyny - pierwsze trzy płyty. Zapomniałeś o Free - wg mnie Paul Rodgers jest największym wokalistą Rocka.
 12. Atmeg - kup sobie misę tybetańską.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.