Jump to content

skynyrd

Użytkownicy+
 • Content Count

  1318
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

skynyrd last won the day on June 27 2017

skynyrd had the most liked content!

Community Reputation

2656 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. skynyrd

  Polityka

  Dżambo - przecie wiesz, to co ja. Nie będzie żadnych wyborów. PIS pochyli się nad zdaniem ludu. To pieprzenie o wyborach doskonale zajmuje opozycję i kryje wszystkie błędy, które PIS popełnia. Pani Kidawa, kompletna idiotka, robiąca w jednym zdaniu multum błędów i jej sponsorzy z PO skompromitują się do imentu. Zwróć uwagę, że oprócz Zandberga, który zrobił z siebie kompletnego debila u Mazurka, reszta milczy. PIS podniecił wyborami słabe głowy.
 2. Co z Tobą? Systemu nie rozjebiesz.
 3. Zesrała się bida i płacze. Ty wiesz jak ważna jest 13 emerytura dla rencistów? Jeżeli nie masz o tym pojęcia, to nie pier**l. Utrzymywałeś się przez ostatnie lata z 1000 zł? Mam takie stare ciotki w rodzinie, które ledwo wiążą koniec z końcem. Gdyby nie nasza pomoc, zmarły by.
 4. skynyrd

  Polityka

  A kogo tam słuchać? Tego piskliwego wodogłowca czy idiotkę, która robi 5 błędów w każdym zdaniu?
 5. Bobo - ale oni chwalą Kościół, a wychowani na GW, potępiają go w czambuł. Czego nie rozumiesz? Ja Ciebie lubię. Być może Ty mnie nie znosisz. Wytłumaczę, jeżeli za trudne.
 6. skynyrd

  Polityka

  Cały świat nie słyszał nawet o PIS, Dzbanku
 7. Nie nawidzę obydwu, ale że skłaniam ku prawicy i konserwatyzmowi, paru idiotów uznało mnie za krwawego pisowca. Niech im będzie, bo nie będę kopał się z koniem. Ja nie walczę z nikim. Każdy ma prawo do swych poglądów. "Wierzę w Boga, ale nie w instytucje religijne" - no to jest nas teraz dwóch. Jak znajdzie się trzeci, to dokonamy nilegalnego zgromadzenia.
 8. Piszę w tym wątku od święta. Wyzwolona w nim nienawiść, odstręcza mnie zupełnie. 90% wpisów pochodzi z radzieckiego Bezbożnika: Religia to opium ludu. (...) Współczesny uświadomiony robotnik, wychowany przez wielki przemysł fabryczny, oświecony życiem miejskim, odrzuca z pogardą przesądy religijne, pozostawia niebo klechom i burżuazyjnym bigotom, zdobywając sobie lepsze życie tu, na ziemi. Współczesny proletariat staje po stronie socjalizmu, który wprzęga naukę do walki z religijnym otumanieniem i uwalnia robotnika od wiary w życie pozagrobowe przez to, że jednoczy go do rzeczywistej walki o lepsze życie na ziemi. (...) Całkowity rozdział kościoła od państwa oto żądanie, jakie stawia socjalistyczny proletariat współczesnemu państwu i współczesnemu kościołowi. Włodzimierz Lenin Bawcie się dobrze
 9. mnie nie chodzi o nawracanie tylko na prostowanie głupot i wyobrażeń powstałych z braku wiedzy lub szerzonych kłamstw Trudno mi powiedzieć, czy Go spotkałem, czy nie. Mam wrażenie, że kiedyś w czasie ciężkiej choroby, tak. Natomiast jak miałbym się kopać po nogach, z tępym do imentu bydlakiem wychowanym na GW, to wybacz Przyjacielu, ale nie. Chyba, że prowadzicie misję ewangelizacyjną.
 10. skynyrd

  Polityka

  Ale pis ma w dupie TSUE. I ma rację.
 11. Tak z ciekawości - religia aż tak Was podnieca? Zarówno wierzących jak i niewierzących? Ja wierzę w Boga i gdy jakiś gość wrzeszczy, że Boga nie ma, nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia. Wprawdzie, zgodnie z zaleceniami Kościoła powinienem faceta ewangelizować, ale mi się nie chce. Nie jestem najlepszym chrześcijaninem. Szkoda mi czasu na pieprzenie się z czubem i udowadnianie czegokolwiek. Ale tu jest legion z jednej, jak i z drugiej strony. Poważnie? Przecie jedni nie przekonają drugich. To po co się siepiecie?
 12. Zmykaj i napisz coś o polskich serialach 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.