Jump to content

skynyrd

Użytkownicy+
 • Content Count

  1437
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

skynyrd last won the day on June 2

skynyrd had the most liked content!

Community Reputation

3949 Audioholik^n-1

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

30727 profile views
 1. skynyrd

  Polityka

  Szczególnie tym, przy Poznańskiej w Warszawie Tam obciągają Dzbankom... portfele 🙂
 2. skynyrd

  Polityka

  A to niby dlaczego? Ja tu widzę ludzi mocno ogarniętych, bez problemów finansowych. Jakiś głąb popłakiwał, bo wlazł we franki.
 3. skynyrd

  Polityka

  Ty już hrabiowski Dzbanku, lepiej tańcz. Nie męcz zbytnio zwojów, bo dziś upał. Nastojaszczij szlachcic Ci to powiada.
 4. To piękny kraj, Króliczku. Mieszkałem tam i pracowałem wiele lat jako doker. Na podstawie serialu zdania sobie nie wyrobisz. Boże, jak to dobrze, że nie mam żadnego, pieprzonego trawnika do koszenia! Jak ja tego nienawidzę!
 5. skynyrd

  Polityka

  Kiepska sprawa, gdy Auuuuuuuuuuuu! przechodzi we Wrrrrrrrrr! Choć Dżambo kiedyś miał adekwatny awatar. Nie wiem, dlaczego się go pozbył? Wstydź się Bobo! Lufę walnij może, czegoś dobrego?
 6. Potrafi ględzić o strasznym PIS i zniewolonym Dudzie. Lubię jak wyją ze wściekłości.
 7. skynyrd

  Polityka

  A Ty, co znowu? Skąd ta agresja?
 8. skynyrd

  Polityka

  Bobo, zagubiłeś maniery i estetykę
 9. skynyrd

  Polityka

  I tak właśnie dyma się w dupsko frajerów. Seria "na wnuczka" najwyraźniej się kończy, teraz są prześladowania. Cóż za cudowne pole do nadużyć 🙂
 10. skynyrd

  Polityka

  To nie żadna bohaterszczyzna, to szacunek dla tradycji i ludzi, którzy oddali życie za nasz kraj. Mogę potępiać kolejne powstania, ale nie żołnierzy, którzy w nich polegli. Kto nie pamięta o przeszłości, nie zasługuje na przyszłość. Mało tu raczej ludzi, którzy żyją przeszłością. Mam wrażenie, że większość, która tu pisze, potrafiła doskonale zadbać o własne rodziny i o siebie. I myślę, że całkiem nieźle dajemy sobie radę, mimo 45 lat, a przedtem 123 niewoli i opresji.
 11. skynyrd

  Polityka

  Nie, Przyjacielu - to jest właśnie LGBT, które nie ma nic wspólnego z normalnymi gejami. To wynaturzona swołocz, niczym bolszewicy w ruchu lewicowym, przez którą cierpią inni homoseksualiści.
 12. Nie do porównania. Nie porównuj walki o wolność z wybrykami zwykłych łobuzów, okradających ludzi i demolujących prywatną własność, bezczeszczących ważne dla innych rzeczy i sprawy... Zresztą normalni geje są wściekli na tę swołocz. I takich ludzi jak Jakuboski, szanuję. Temat przerobiliśmy w innym wątku, więc nie odgrzewaj śmierdzących kotletów.
 13. Poczekasz na odpowiedź...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.