Jump to content

skynyrd

Użytkownicy+
 • Content Count

  1468
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

skynyrd last won the day on August 15

skynyrd had the most liked content!

Community Reputation

4892 Audioholik^n-1

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

31205 profile views
 1. Trochę inaczej to pamiętam. Ale może mnie pamięć myli. Dosyć trudno było wyrwać cegłówki z Krakowskiego Przedmieścia. Krakowskie jest wybrukowane kostką granitową. Rozumiem patriotyzm i wkurw, ale opamiętajcie się trochę. Jestem przygłupem, który kiedyś Tym postem będzie zachwycony Dżambo.\ Ale nie będzie. Skynyrd kończy brednie Dżamba. Możesz sobie pyknąć, frajerze.
 2. Jakoś adekwatnie, bez bełkotów. Chylę kapelusza, którego nie mam. Miło, że Dżambo został poetą i zadbał o mój sprany mózg. Bez Dżamba, mój sprany mózg, mógłby wyartykować żydów, pederastów, sodomitów, a nawet redaktora Michalkiewicza, nie mówiąc o zboczeńcu Ziemkiewiczu.
 3. Panie Szanowny Księgowy - lali mnie (gdy mnie dogonili) od Festiwalu Solidarności do Okrągłego Stołu. Ale nigdy mnie nie dogonili, więc parę wpadek pod koniec systemu było raczej kuriozalne, acz nieprzyjemne. Nie mniej, ciekawe. Połamali mi żebra, rękę i takie tam. wp***dol to wp***dol. Lejesz się z glinami, to tak jest.
 4. Nie. Nic. I miałem to tak zostawić, ale zbyt Cię lubię. Swoją drogą... czytanie BN jako wojownika demokracji, daje więcej satysfakcji niż Kabaret Moralnego Niepokoju. Pękam ze śmiechu! No i jak mam Ci na ten post odpowiedzieć? To wszystko było już za SLD, PO - dlaczego idioci z PIS mieliby się wyróżnić? Ty Dżambo wierzysz w odnowę duszy ludzkiej? No wiem, że załapałeś w ułamku sekundy, że kpię. Ale zostaw w spokoju te Obie. Wierzysz, że mogę być rasistą, antysemitą, homofobem, ksenofobem na raz?
 5. Gdzieś tak napisałem, manipulancie? Od stanu wojennego dostawaliśmy w skórę, praktycznie do okrągłego stołu. Dzisiaj myślę, że byliśmy ważnym składnikiem podzielenia się władzą przez komunistów i żydokomunę. Ja wtedy, byłem zwolennikiem innych rozwiązań. Bardziej radykalnych, wymordowania su***synów jak w Rumunii. Później okazało się, że wymordowali tylko jedną świnię, a reszta pozostała, jak u nas.
 6. No i co ze jest osłem, jak siądzie protestować to trzeba się liczyć z wpierdolem. Straszliwie delikatni ci prześladowani protestanci. Jak niemowlęta. Jak nas lali i gazowali 30 lat temu, nie było takich problemów. Jak cię złapali - pierwszy wp***dol na demonstracji, drugi w suce i ścieżka w komendzie, a kto trafił na ambitnego milicjanta, to jeszcze w areszcie. Rano ścieżka zdrowia na kolegium lub do sądu. I nikt nie pieprzył o prawach obywatela - kopiesz w płot, pies gryzie. A te leszcze rzucają w psy kamulcami i oburzają się, że policja potraktowała ich gazem. Komedi
 7. Nie lubię tylko, gdy kobieta ma obgryzione paznokcie i tatuaże. A ja tipsów, botoxu i piercingu. Widziałem taką lejdi, której gil przylepił się do kółka w nosie... I może być nawet tak brzydka, że strach. Byle by książki czytała. Ale z taką, to tylko poczytasz...
 8. Odtwórz sobie te parę postów i mnie nie męcz. I czytaj ze zrozumieniem. Pozdrawiam.
 9. Adolfa też. Ale rób z siebie dalej idiotę, mnie to nie przeszkadza. Niusia? Nie wierzę...
 10. Bezlistna Niusia na wojnie ideologicznej... Ja cię kręcę!
 11. SamczySynu, witam Cię i serdecznie pozdrawiam!
 12. Szlachetny Bobo - odniosłem się do pancernika. Dlaczego usiłujesz zrobić z Siebie głupka?
 13. Izraelitka Gersdorfowa, lepiej podeszła?
 14. To skończycie tak, jak w maju 1945
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.