Jump to content

skynyrd

Użytkownicy+
 • Content Count

  1488
 • Joined

 • Days Won

  17

skynyrd last won the day on August 15 2020

skynyrd had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

5662 Pięciotysięcznik

Audiostereo

514

Bocznica

5148

1 Follower

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

32641 profile views
 1. Pan McGyver ma urok tak wielki, że liżą mu dupsko dwa smętne pinczerki Głupi Królku - nikt Cię nie sciga Ale spadaj do Brazyli czy do Australii. Będziesz miał przygodę. Za 10 lat wrócisz, gdy wymorduę tę swołocz do reszty
 2. Nie powniem tego napisać. Mamy MacGyvera. On sobie poradzi z wszystkim. Bany - jakąż są słabizną - jakiś cieć nie ma pojęcia o czym mówsz? A ty jesteś ze wszech miar wykształcony i wchodzisz w polemikę z idiotą. Wstyd. Nie, Bubu, nie IL Dottore... Wstyd. Meta - ćpaj dalej
 3. Sine Meta - prześladują Cię diabły Mety. Przejdź na alko... Zobacz jaki jest piękny świat, świrze. Obrażałeś mnie, a teraz popatrz jak wyglądasz.
 4. Szanowny Panie Espectro - jesteś protegowany przez Maca. Zoooooo....baczymy. Chyba nie obrazisz się, gdy będę nazywał Cię Kapelusznikiem, czy ZZTopem?
 5. Zafundowaliśmy sobie dług na 6 pokoleń, który moglibyśmy zrealzować u pierwszego z brzegu Mośka w Luxemburgu
 6. Pan McGyver ma urok tak wielki, że liżą mu dupsko dwa smętne pinczerki
 7. Mój złoty "strzale" - starodawny Sine Metu - dlaczego wygladasz jak pralnia Alba? Mam prać u Ciebie majtki? To napisz na priw - prasujecie również koszule?
 8. To był wątek neutralny. Pochowałem w nim moje koty, za którymi nieprawdopodobnie tęsknię. Miałem wsparcie od wielu userów. To, k**wa, nie polityka. Widzę, że nawet Niusia głupieje. Wstyd.
 9. Jezz - jedź już na tą majówkę
 10. Arturp - nie denerwuj się. Chcesz skany z AH? Będziesz miał skany. Tylko nie wiem, czy jest to warte, bo oprócz tego, że nie mam za dużo życia, nudzą mnie takie bzdury. Słaby jesteś i bez finezji.
 11. Ty Bubu wszystko byś zmieszał. Bydlaku - artup - jesteś niewidoczny? To ja cię oświetlę. Zaloguję się u Gustawa. Myślałem, że 10 lat na AH wystarczyło.
 12. Aster - wiesz, że Cię bardzo lubię? To nie pier**l bzdur.
 13. arturp - przykro mi, dopadnę cię. Nawet gdy zmienisz nick czy awatar. Choć nie wiem czy warto, zdradziliście Lancastera, zdradzicie wszystko, taki wyziew z klopa wieje wami. Zdradzicie nawet Gustawa-Tyrana, ale to już nie moja sprawa. Teraz arturp, popłacz się modom - może dadzą mi kolejnego bana? Ale masz w pakiecie, że gdy kiedykolwiek znajdę cię na forum, to będę cię niszczył j**any ubeku. Pożegnaj się z Gustawem, bo ja się tam teraz zaloguję.
 14. Jasne - zbierzność nicków i awatarów jest kompletnie przypadkowa. Ja też nie znam żadnego Gustawa 🙂 Ani Lancastera. O Lancasterze, też pewnie nie słyszałeś? Skąd ten Marek, nabrał takiego gnoju?
 15. Szkoda mi Ciebie Dżambo. Zostałeś sam. Ja, to ewentulnie mam ten PIS czy Konfederację 🙂 A Ty nic... Budka myli Rzeszów z Wrocławem, to samo ta idiotka z Gdańska. Kawa w prosektorium, kompromtacja w Moskwie? I ta sama glątwa, że Kaczyński kuł sobie Czarzastego. I go ma! Śmieję się z głupoty opozycji, bo nikkt nigdy nie doprowadził jej do takiego gnoju.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.