Jump to content

skynyrd

Użytkownicy+
 • Content Count

  1317
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

skynyrd last won the day on June 27 2017

skynyrd had the most liked content!

Community Reputation

2628 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. E tam, Żydów w czasie wojny wyłapali i odstawili na życzenie Adolfa do pociągów bardzo akuratnie. Żółte Kamizelki też nieźle tłuką.
 2. Pani Kidawa nie potrafi skorzystać z komunikatora... W tvn24 przynajmniej wesoło.
 3. A kto takiemu udowodni, że nie biegnie do sklepu po chleb?
 4. Niesamowicie żeś się ostatnio zradykalizował. Aż Cię nie poznaję Chyba, że mu o Czarzastego chodziło 🙂
 5. Przyjaciel człowieka, najnowsza książka Pilipiuka. Pierwsze opowiadanie, mn. o tym. Ministerstwo Zdrowia wydało zgodę na wymianę opon zimowych na letnie przez osoby, które używają samochodów do dojazdów do pracy i zaspokajania bieżących, codziennych potrzeb - poinformowały w czwartek branżowe organizacje motoryzacyjne. Dodały, że inni mogą poczekać. Ciekawe, kto będzie określał, czy zaspakajam codzienne, bieżące potrzeby, czy nie?
 6. Nie znam nikogo, kto zamierza głosować...
 7. Z jednej strony... to tym dziobem można pooddychać, z drugiej strony, strasznie dużo roboty Z trzeciej strony, jakby człowiek przyszedł w takiej masce, to wszyscy klienci by uciekli i byłbym pierwszy w kolejce! Każdy ma prawo do hobby
 8. Ty oszalałeś dzisiaj z tym Trzaskowskim? .
 9. W czwartek (9.04.2020) minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformował, że w związku z epidemią koronawirusa od przyszłego czwartku będzie obowiązywał nakaz zakrywania ust i nosa. Obowiązek dotyczy wszystkich, którzy znajdują się na ulicach, w urzędach, sklepach czy miejscach świadczenia usług oraz zakładach pracy. Minister poinformował, że nie jest to nakaz używania maseczki – można nosić chustkę lub szalik. Szumowski nie powiedział, jakie będą kary za nieprzestrzeganie tego nakazu. Odpowiadając na pytanie, skąd Polacy mają wziąć maseczki, których brakuje, Szumowski stwierdził, że można będzie używać maseczek uszytych własnoręcznie oraz, że ma nadzieję, iż do sklepów trafi ich odpowiednia ilość. Podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował, że wszystkie dotychczasowe obostrzenia zostają przedłużone. W kościołach nadal obowiązuje limit 5 wiernych na mszy, chociaż w poprzednim rozporządzeniu limit miał być zwiększony do 50 osób. Utrzymany zostaje dotychczasowy limit osób w sklepach i godziny dla seniora od 10 do 12.00. Wychodzenie z domu nadal ma być ograniczone do absolutnego minimum, a odległość utrzymana od innych pieszych powinna wynosić co najmniej 2 metry. Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, nie mogą wyjść z domu bez towarzystwa rodziców lub opiekunów. Lasy, parki, bulwary i plaże pozostają zamknięte. Te obostrzenia obowiązują do 19 kwietnia. Do 26 kwietnia przedłużone zostało zamknięcie szkół. Placówki mają obowiązek prowadzić nauczanie zdalne. Terminy egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego będą przesunięte. Szczegółowe informacje zostaną przedstawione co najmniej 3 tygodnie przed datą egzaminów. Do 26 kwietnia obowiązuje zamknięcie pasażerskiego ruchu lotniczego i międzynarodowego ruchu kolejowego. Do 3 maja granice pozostają zamknięte, utrzymane będą sanitarne kontrole na granicach i obowiązkowa 14-dniowa kwarantanna. Do odwołania obowiązuje zakaz wszelkich zgromadzeń, spotkań, imprez czy zebrań powyżej 2 osób. Obostrzenie to nie dotyczy spotkań z najbliższymi. Nie wydano zakazu spędzania Świąt Wielkanocnych z rodziną, ale premier Morawiecki zaapelował, żeby zostać w domu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.