Jump to content

skynyrd

Użytkownicy+
 • Content Count

  1319
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by skynyrd

 1. Nie zatrzwiajcie się tak jak głupie głuszce. Nie warto. Mamy różne przekonania i takież wizje przyszłości. Nie warto jebać się młotami po łbie. Ja, myślę, że to dopracowałem przez lata z Dżambo. Nigdy się nie zgadzamy, ale jakoś sobie krzywdy nie robimy. W czwartek (9.04.2020), na wniosek premiera Mateusza Morawieckiego, prezydent Andrzej Duda powołał minister rozwoju Jadwigę Emilewicz na stanowisko wicepremiera. Emilewicz zastąpiła Jarosława Gowina, który podał się do dymisji w związku z forsowaniem przez PiS terminu wyborów prezydenckich 10 maja. Jednocześnie Gowin zapewnił, że Porozumienie nie wychodzi z koalicji Zjednoczonej Prawicy. Emilewicz zostanie kiedyś premierem rządu. Może za 12 lat.
 2. skynyrd

  SERIALE POLSKIE

  Panowie - zmarliście? Nigdy nie oglądaliście polskiego serialu?
 3. Czy Ziemia sie broni? Może tak. Czy Chinole wypuscili tego trypra przez przypadek? Myślę, że nie. Macie pecha, Panowie, jesteście młodzi. Mnie akurat to wisi jak kilo kitu. Ile tam żyjesz Egon? - 60? No to wystarczy. To wygłupy. Chciałbym, by Wam i Waszym rodzinom nic nie stało, bo Was bardzo lubię.
 4. Przecie ci wszyscy listonosze, pójdą na zwolnienia lekarskie w przeddzień wyborów
 5. Słoneczko wyżej Sikorski bliżej. Wojna potrwa 3 miesiące... I takie tam bzdury. Stawiam, że korona potrwa co najmniej 3 lata, o ile nie 5. Raczej 5.
 6. skynyrd

  Polityka

  Dżambo - przecie wiesz, to co ja. Nie będzie żadnych wyborów. PIS pochyli się nad zdaniem ludu. To pieprzenie o wyborach doskonale zajmuje opozycję i kryje wszystkie błędy, które PIS popełnia. Pani Kidawa, kompletna idiotka, robiąca w jednym zdaniu multum błędów i jej sponsorzy z PO skompromitują się do imentu. Zwróć uwagę, że oprócz Zandberga, który zrobił z siebie kompletnego debila u Mazurka, reszta milczy. PIS podniecił wyborami słabe głowy.
 7. Co z Tobą? Systemu nie rozjebiesz.
 8. Zesrała się bida i płacze. Ty wiesz jak ważna jest 13 emerytura dla rencistów? Jeżeli nie masz o tym pojęcia, to nie pier**l. Utrzymywałeś się przez ostatnie lata z 1000 zł? Mam takie stare ciotki w rodzinie, które ledwo wiążą koniec z końcem. Gdyby nie nasza pomoc, zmarły by.
 9. skynyrd

  Polityka

  A kogo tam słuchać? Tego piskliwego wodogłowca czy idiotkę, która robi 5 błędów w każdym zdaniu?
 10. Bobo - ale oni chwalą Kościół, a wychowani na GW, potępiają go w czambuł. Czego nie rozumiesz? Ja Ciebie lubię. Być może Ty mnie nie znosisz. Wytłumaczę, jeżeli za trudne.
 11. skynyrd

  Polityka

  Cały świat nie słyszał nawet o PIS, Dzbanku
 12. Nie nawidzę obydwu, ale że skłaniam ku prawicy i konserwatyzmowi, paru idiotów uznało mnie za krwawego pisowca. Niech im będzie, bo nie będę kopał się z koniem. Ja nie walczę z nikim. Każdy ma prawo do swych poglądów. "Wierzę w Boga, ale nie w instytucje religijne" - no to jest nas teraz dwóch. Jak znajdzie się trzeci, to dokonamy nilegalnego zgromadzenia.
 13. Piszę w tym wątku od święta. Wyzwolona w nim nienawiść, odstręcza mnie zupełnie. 90% wpisów pochodzi z radzieckiego Bezbożnika: Religia to opium ludu. (...) Współczesny uświadomiony robotnik, wychowany przez wielki przemysł fabryczny, oświecony życiem miejskim, odrzuca z pogardą przesądy religijne, pozostawia niebo klechom i burżuazyjnym bigotom, zdobywając sobie lepsze życie tu, na ziemi. Współczesny proletariat staje po stronie socjalizmu, który wprzęga naukę do walki z religijnym otumanieniem i uwalnia robotnika od wiary w życie pozagrobowe przez to, że jednoczy go do rzeczywistej walki o lepsze życie na ziemi. (...) Całkowity rozdział kościoła od państwa oto żądanie, jakie stawia socjalistyczny proletariat współczesnemu państwu i współczesnemu kościołowi. Włodzimierz Lenin Bawcie się dobrze
 14. mnie nie chodzi o nawracanie tylko na prostowanie głupot i wyobrażeń powstałych z braku wiedzy lub szerzonych kłamstw Trudno mi powiedzieć, czy Go spotkałem, czy nie. Mam wrażenie, że kiedyś w czasie ciężkiej choroby, tak. Natomiast jak miałbym się kopać po nogach, z tępym do imentu bydlakiem wychowanym na GW, to wybacz Przyjacielu, ale nie. Chyba, że prowadzicie misję ewangelizacyjną.
 15. skynyrd

  Polityka

  Ale pis ma w dupie TSUE. I ma rację.
 16. Tak z ciekawości - religia aż tak Was podnieca? Zarówno wierzących jak i niewierzących? Ja wierzę w Boga i gdy jakiś gość wrzeszczy, że Boga nie ma, nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia. Wprawdzie, zgodnie z zaleceniami Kościoła powinienem faceta ewangelizować, ale mi się nie chce. Nie jestem najlepszym chrześcijaninem. Szkoda mi czasu na pieprzenie się z czubem i udowadnianie czegokolwiek. Ale tu jest legion z jednej, jak i z drugiej strony. Poważnie? Przecie jedni nie przekonają drugich. To po co się siepiecie?
 17. Zmykaj i napisz coś o polskich serialach 🙂
 18. To idź. Ja się zawsze staram i zawsze mi to nie za bardzo wychodzi. Księża już mi są do niczego nie potrzebni, łącznie z Papierzem. Wystarczy Dekalog.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.