Jump to content

Renia239

Użytkownicy
 • Content Count

  1225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

13366 profile views
 1. Po USB plików 4 K nie obsługuje i napisy trochę koślawe, po kablu ethernet leci wszystko ale brak napisów :).
 2. Jedno pod dźwięk do ampli drugie pot TV jak wyjście arc w ampli nie jest BT. 2020 lub BT.2100🙂 , mam taką protezę z Sony x800, ampli jeszcze żyje więc szkoda wymieniać.
 3. Shield jest podłączony pod amplituner używany głownie KODI 🙂 i Nefliks bo dużo szybciej chodzi, KODI z aplikacji TV to tylko DD a Nefliks mułowato, kiedyś była Himedia q3 ale do Shielda to nie ma co porównywać.
 4. Ja mam sony 55xe8505 i tak trzeba było zakupić shielda, żeby dźwięk był HD bo po ARC był tylko DD, nie mówiąc już o szybkości działania zupełnie inny wymiar sprzętu.
 5. Najlepiej śledzić znany portal aukcyjny, ja w tych pieniądzach znalazłem i kupiłem, warto świetne głośniki.
 6. W tych pieniądzach można też w Polsce.
 7. Na audio show grał zestaw MF nuvisty z Trianglami Signature. Grało to nieciekawie, jak na zestaw za 80 k.zł może gdyby były inne kable ( Melodika Sugar i IC Monkey) to coś by z tego było a tak w pamięci pozostało mi tylko budyniowe granie.
 8. Niektórzy zastanawiają się skąd to buczenie i trzeszczenie, o którym piszę Łukasz :), może napiszecie coś na ten temat ?
 9. Moim zdaniem może być, te 2-3h spokojnie wytrzyma.
 10. Jest mało popularna gdyż nie jest łatwo dorabiać do nich elektronikę która zagrała by z nimi optymalnie, ja np. byłem zdegustowany propozycją RMS pokazaną na Audio Show zarówno z NuPrime+ EZ+ Melodika+IC Monkey jak i MF Nuvista +Signature+Melodika+IC Monkey. Rozumiem, że za prezentację płacił pewnie dystrybutor więc takie a nie inne zestawienie :) ale z drugiej strony wystawa to to dobry moment na pokazanie optymalnego zestawienia gdyż tak zostanie on zapamiętany.
 11. Sądzę, żę nie ma szans ten Hegelek pociągnąć tych głośników 8ohm/87 db, z moich doświadczeń z H80 to szukałbym kolumn o skuteczności 90 db i więcej.
 12. Zdecydowanie Vogels'a THIN 550, sam zawsze kupuje Vogels'a nic mądrzejszego nie widziałem a funkcjonalność boska warta wydanej kasy. Doceni to od chwili montażu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.