Jump to content

Renia239

Użytkownicy
 • Content Count

  1220
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

13156 profile views
 1. Najlepiej śledzić znany portal aukcyjny, ja w tych pieniądzach znalazłem i kupiłem, warto świetne głośniki.
 2. W tych pieniądzach można też w Polsce.
 3. Na audio show grał zestaw MF nuvisty z Trianglami Signature. Grało to nieciekawie, jak na zestaw za 80 k.zł może gdyby były inne kable ( Melodika Sugar i IC Monkey) to coś by z tego było a tak w pamięci pozostało mi tylko budyniowe granie.
 4. Niektórzy zastanawiają się skąd to buczenie i trzeszczenie, o którym piszę Łukasz :), może napiszecie coś na ten temat ?
 5. Renia239

  Klub NAD

  Moim zdaniem może być, te 2-3h spokojnie wytrzyma.
 6. Jest mało popularna gdyż nie jest łatwo dorabiać do nich elektronikę która zagrała by z nimi optymalnie, ja np. byłem zdegustowany propozycją RMS pokazaną na Audio Show zarówno z NuPrime+ EZ+ Melodika+IC Monkey jak i MF Nuvista +Signature+Melodika+IC Monkey. Rozumiem, że za prezentację płacił pewnie dystrybutor więc takie a nie inne zestawienie :) ale z drugiej strony wystawa to to dobry moment na pokazanie optymalnego zestawienia gdyż tak zostanie on zapamiętany.
 7. Sądzę, żę nie ma szans ten Hegelek pociągnąć tych głośników 8ohm/87 db, z moich doświadczeń z H80 to szukałbym kolumn o skuteczności 90 db i więcej.
 8. Zdecydowanie Vogels'a THIN 550, sam zawsze kupuje Vogels'a nic mądrzejszego nie widziałem a funkcjonalność boska warta wydanej kasy. Doceni to od chwili montażu.
 9. W Sobieskim na antresoli grał Lyngdorf TDAI-3400 z plików i kompaktów jak dla mnie słabo. Świetne granie Haiku Origami, Selene ze Spedorami to już nie było to. Jeśli weźmiemy pod uwagę jakość grania/ do ceny to Haiku Origami zabił wszystko na tej wystawie. Tani wzmacniacz z reanimowanymi głośnikami prostymi kabelkami żródłem CD Mikroomega a pozamiatał.
 10. Z opisu wynika, że 1 szt. z 1 szt., czyli na central w sam raz :)
 11. Cena podejrzanie niska, najlepiej sprawdź przed zakupem no chyba, że z super pewnego źródła to brać i się nie zastanawiać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.