Jump to content

STREET

Użytkownicy
 • Content Count

  1010
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

84 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. STREET

  Magnetofon.

  Dzięki. Będę chyba szukał pilota z funkcją "TAPE".
 2. STREET

  Magnetofon.

  Cześć, Napisz jak przetestujesz. Bardzo mnie to ciekawi.
 3. STREET

  Magnetofon.

  A dlaczego? Chciałbym pilota z funkcją "REC" i "EJECT" i piloty od stacjonarnych MD mają te funkcje.
 4. STREET

  Magnetofon.

  Cześć, Dzięki za link i sugestię co do pilota. Myślałem też o pilocie od minidisc'a.
 5. STREET

  Magnetofon.

  Cześć, Kupiłem Sony TC-KA6ES bez oryginalnego pilota. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć jaki "oryginalny" pilot od Sony mógłby obsłużyć choćby podstawowe funkcje?
 6. Tak. PSX-R działa tylko w konfiguracji jak na twoim rysunku. Nie wiedziałem, że PSX-R jest odpowiedzialne jedynie za zasilanie części D/A. Dziękuję za pomoc.
 7. Cześć, Mam do was pytanie: Kupiłem odtwarzacz cd Cyrus dAD7 + PSX-R. Podłączyłem do prądu PSX-R i wbudowanym kablem podłączyłem do dAD7 i nic. PSX-R świeci się na czerwono i nic. Nie płynie prąd do odtwarzacza. Dioda "standby" się nie świeci w odtwarzaczu. Ale jak podłączę bezpośrednio do gniazdka odtwarzacz dAD7 i jednocześnie jest do odtwarzacza podłączony PSX-R to ten zasilacz zaświeca się na zielono i w teorii działa. Jak to jest? Coś jest nie tak z tym zasilaczem czy tak ma być?
 8. Cześć, Nie wiem czy to dobry temat na to pytanie, ale czy ktoś z Was posiada nakładkę na przełącznik filtra "LOW" do amplitunera Kenwood KR-10000 mkII? Kupiłem ampli z złamanym elementem i szukam takiego elementu albo całego ampli jako dawcy. Czy ta nakładka występuje w innych modelach? W tej chwili nie widzę niższych modeli z taką nakładą.
 9. Czy ktoś z Was posiada nakładkę na przełącznik filtra "LOW" do amplitunera Kenwood KR-10000 mkII? Czy ta nakładka występuje w innych modelach? W tej chwili nie potrafię znaleźć w sieci niższych modeli z taką nakładką.
 10. Cześć, Kupiłem tuner radiowy Sugden'a bez przewodu zasilającego. Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie kupić przewód z taką wtyczką?
 11. STREET

  Magnetofon.

  Cześć, Właśnie zajrzałem na forum z zamysłem zapytania o to samo. W moim przypadku chodzi o serwis Akai GX-95. Świeżo kupiony. Ma kilka wad do usunięcia dlatego szukam kogoś doświadczonego kto zrobi pełny przegląd pozakupowy i naprawi to co szwankuje.
 12. Cześć, Napiszę tutaj ponieważ nie chcę zakładać nowego tematu: Wzmacniacz Cambridge Audio A500. Zniekształcenia w jednym kanale. Otworzyłem go i okazało się, że uszkodzony jest rezystor i kondensator w jednej z końcówek mocy. Odczytałem wartości z kondensatora, ale nie wiem jakiej wartości jest rezystor. Czy ktoś może podpowiedzieć jakiej wartości jest rezystor w tym wzmacniaczu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.