Jump to content

markam

Użytkownicy
 • Content Count

  809
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W takim razie M2 to dobry wybór. Xavian również.
 2. A co z tym ustawieniem wkładki z innego założonego wątku? Forumowicze odpowiadają, doradzają i co, żadnego wyjaśnienia?
 3. To jest opis ze strony Top Hi-Fi, nikt nikomu nie nakazuje niczego kopiować i oszukiwać klientów. Wy tego nie wymyśliliście, wy tylko kłamiecie jak inni? Jest wielu nieuczciwych sprzedawców, zachwalających z premedytacją tandetę, ale mało który publicznie strzela sobie w kolano. Opis, że jest zły? Aby było uczciwie wystarczy o złym nie pisać, że jest dobry; [Hidden Content]
 4. Tak widziałem. "DJ są bardzo kiepskie". Opisywanie złego produktu w samych superlatywach jest uczciwe? Teraz już każdy czytający wie, z kim ma do czynienia.
 5. Indiana Line DJ 310 Współczesna muzyka – dynamiczna i bogata w detale – wymaga odpowiednich kolumn głośnikowych. Model DJ 310łączy wysoką jakość brzmienia z łatwością jego rozstawienia. Aby wzmocnić brzmienie niskich tonów projektanci zastosowali system bass-reflex, ale z wylotami na przedniej ściance. Dzięki temu rozwiązaniu kolumnę można ustawić nawet przy samej ścianie lub w narożniku, bez wpływu na jakość dźwięku. Wysoka jakość dźwięku to zasługa perfekcyjnie dopracowanej konstrukcji. Już model DJ 308 obsługiwał niskie tony sięgające 40 Hz. Kolumna głośnikowa DJ 310 idzie o krok dalej. Wyposażona w większy, 275-milimetrowy głośnik niskotonowy, potrafi „zejść” jeszcze niżej – do 38 Hz. Dzięki temu zachowując swoją zwartą konstrukcję odtwarza głęboki bas, dodając muzyce puls i energię. Mocny bas idealnie dopełnia czyste i detaliczne brzmienie, które zapewniają 26-milimetrowa kopułka wysokotonowa oraz 130-milimetrowy przetwornik średniotonowy. Indiana Line DJ 310 to konstrukcja, która z łatwością odzwierciedla wszystkie niuanse zapisane w najnowszych formatach cyfrowych, także plikach wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu model ten idealnie sprawdza się w systemach stereo z nowoczesnymi źródłami dźwięku. Top hi-fi & Video Design
 6. Ty nie pacz na jakieś ołdiofilskie kandy srandy i cerwiny tylko kup se nowe altusy 300 i jakiegoś starego technicsa z loudnesem i gałkami bas sopran byle miał ze sto wat będzie napierdalało zdrowo przy browarze wszystkie pierdzące drumy dubstepy kumple będą zadowoleni serio pozdrawiam.
 7. W 15 m2 może grać dobrze. W sypialni mam mercury mx1 i basu naprawdę nie brakuje. Kiedyś miałem podłogowe Elac EL 121 z maleńkimi głośniczkami na basie, które grały zaskakująco dobrym basem :)
 8. Jeśli mercury 7.1 to tu masz sporo taniej; [Hidden Content]
 9. Gdzieś czytałem, że niektóre magnetowidy stereo hi-fi w celu poprawnej rejestracji sygnału audio potrzebują też sygnału wideo. Chyba nietrudno to obejść, wystarczy pod wejście wideo (żółty wtyk) podłączyć wyjście telewizora, a pod wejście audio (biały i czerwony) podłączyć sygnał ze wzmacniacza. Mój Thomson VPH 7090 nie potrzebuje sygnału wideo, a poziom nagrywanego dźwięku można regulować ręcznie.
 10. Policja nie ma prawa Cię "olać". Do zgłoszenia z podlinkowanego przeze mnie wzoru dołącz wszystkie dowody, jakie posiadasz i podaj dane podmiotu, za pośrednictwem którego dokonałeś zakupu. Policja uzyska dane sprzedawcy od pośrednika transakcji. W razie problemów żądaj kontaktu z przełożonym funkcjonariusza przyjmującego zgłoszenie przestępstwa. PayPal umył ręce? Zastanawiające.
 11. To tylko dwa dni więcej niż w każdym innym sklepie wysyłkowym.
 12. Nie, to nie ta śrubka. Opisałem demontaż windy w Pro-ject RPM 9.1, w którym winda wygląda niemal tak samo i którą wyjąłem bez żadnego problemu.
 13. markam

  Gramofon do 400zł

  A jakie to ma znaczenie? Gdyby miał "kolekcję" nie pytałby o pierwszy gramofon.
 14. Miedzianą tulejkę wyciągnij wyżej niż unosi ją dźwignia, wtedy dźwignia powinna dać się wysunąć w prawo. Śrubka powinna być z lewej strony elementu, w którym umocowana jest kolumna windy.
 15. Na policję możesz zgłosić jeśli PayPal nie pomoże. To jest przestępstwo, nie wykroczenie. Art. 286 kk. Poniżej link do wzoru wykorzystywanego na allegro. [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.