Jump to content

Audio Academy

Branża
 • Content Count

  2626
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

577 Audioholik

2 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nic już nie zrobimy. Chciałem coś nowego i symetrycznego, cały czas przeszkadzał mi ten symbol, który nie był na środku. Asymetria logo powodowała trudności w jego kompozycji w różnych materiałach reklamowych. Nowa Rhea jeszcze się trochę stroi. Jak już będę pewny, to coś o tym napiszę. No to jak z Łodzi, to nie ma problemu. Proszę do mnie zadzwonić, to się umówimy. Rozumiem, że chodziło o korekty w ustawieniu itp.
 2. Do nowego logo trzeba się przyzwyczaić. Jest nowocześniejsze i dużo lepiej wykonane, wielu osobom się podoba. Poza tym będzie pasowało do zmian, które wprowadzam. Nie będzie też charakterystycznego schodka przy cokole. Cokół będzie prosty a logo będzie umieszczone zaraz nad nim na fornirze. Faktycznie z poziomu kontaktu widnieje w menu Phoebe III plus. Zaraz to zgłoszę.
 3. Jakie miasto? Być może będzie możliwość przyjazdu, ale Phoebe III do poziomu 9th Moon nie da się przerobić.
 4. Jak się wam podoba nowy layout? www.audioacademy.com.pl
 5. Atoll in 200. Ma wszystko czego potrzebujesz za rozsądne pieniądze.
 6. No właśnie takie. To na razie najwyższy model w AA.
 7. Myślę, że nie można w taki sposób podchodzić do odsłuchów. Phoebe to Phoebe i trzeba zrobić odsłuch właśnie na tych kolumnach. Yamaha jak i Onkyo będą grały miękko i przyjemnie, ale pamiętajmy, że nie będą to pełnowartościowe wydajne wzmacniacze takie jak Atoll czy Vincent.
 8. Średni bas jest bardzo dobry i stopa perkusyjna jest dosyć mocno odczuwalna na klatce piersiowej. To nie jest kwestia głośnika, tylko zwrotnicy i litrażu w jakim ten głośnik pracuje. No i pamiętajmy, że rozciągnięcie basowe jest w obydwie strony. Recenzenci cały czas mylnie i nie logicznie odczytują to znaczenie. W ten sposób rozumiane rozciągnięcie basowe nie pozwala z automatu na pozytywne opisanie niskich częstotliwości w kolumnach podstawkowych a one także mogą mieć bas dobrze, lub źle rozciągnięty. Adam, Ty żyjesz :) To świetnie. Wyślij mi esemesem numer do siebie, bo w maju zeszłego roku rozwaliłem swój telefon i straciłem wszystkie kontakty.
 9. A gdyby ktoś chciał posłuchać jak chodzą Hyperiony ze wzmacniaczem za 50 000zł to zapraszam do nowego salonu w Kutnie AUDIOLAND
 10. No właśnie, i tu jest problem. Na dzień dzisiejszy nie ma dla mnie czegoś takiego, jak minimum mocy, która dobrze wysteruje jakieś kolumny. Tak jak napisałem wyżej, kolumny grają u mnie również z Nadem 320 i gdyby przyszedł do mnie ktoś z opaską na oczach, to jestem pewien, że byłby zachwycony, ale czy to nazwalibyśmy minimum? Pewnie tak, ale tylko w określonym czasie, do momentu kiedy zmienimy wzmacniacz na bardziej wydajny, ale też bez przesady. Poza tym moc nie jest ważna, ważniejsze są ampery i projekt wzmacniacza. Wiecie doskonale, że są na rynku wzmacniacze o bardzo dużej mocy, które nie "grają" Myślę, że dla początkujących Vincent 226 wystarczy. Dla bardziej zaawansowanych może być mój ulubiony Bladelius, bądź popularny, ale silny Krell. Lampy są również mile widziane. Wiem, wiem, pamiętam o Krakowie :)
 11. No bas to jest petarda. Miękko, głęboko i z bardzo dobrą kontrolą. Kolumny graja taką potęgą, jakbyśmy mieli przed sobą kolumny trzydrożne. Dzisiaj dopiero dostałem obudowy w fornirze, więc muszę teraz delikatnie podstroić to i owo, bo głośniki przedtem nie były we frezach, także gdyby ktoś chciał podjechać na odsłuch, to z jakiś tydzień. Gram na Nadzie 320, T+A, Vincencie 226. Jest jeszcze hybrydowa Jolida, która daje niesamowity impuls.
 12. Szpilka niestety szeleści, ale jak ktoś chce, to mogę zrobić na zamówienie coś takiego.
 13. Nowy model. Nazwy jeszcze nie ma. Cena lekko ponad dychę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.