Jump to content

ira

Użytkownicy
 • Content Count

  490
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Całkiem prawdopodobne. Andrzej sam zbudował maszynę cnc do obróbki ,więc niewykluczone ,że obudowy produkuje sam. A pomyśleliście drodzy panowie ,że być może jego główną działalnością jest co innego? A audio to niejako przy okazji? Stąd te terminy i brak ciśnienia na "kasę położoną na stole" Facet najprawdopodobniej jest zarobiony i nawet jak mu bańkę położy się to i tak nic z tego nie będzie. Jest coś takiego jak umowy ,terminy etc. Poznałem go osobiście i jest skromny ,kulturalny aczkolwiek rzeczowy facet bez megalomanii ,niestety tak często spotykanej u polskich konstruktorów. Gdybyście również go mieli przyjemność poznać, to nie pisalibyście tych swoich durnych komentarzy. Nic dziwnego ,że nie chce się udzielać. To jak kopanie się z koniem.
 2. Znajomy miał Westminstery, Włączył m.in. jakiś utwór fortepianowy. Klawisze to niemal palcem można było pokazywać... Dodam ,że wizualnie za cholerę mi się nie widzą.
 3. Ciekawe co na to właściciele Reimyo. A swój egzemplarz RA Opus 21 masz jeszcze ,czy już sprzedałeś?
 4. No ,właśnie. Też jestem ciekaw. Myślę ,że mimo ,że p. Andrzej Piwowarczyk nie przepada za udzielaniem się na forum przydałby się jakiś komentarz z jego strony.
 5. ira

  Stoliki do audio

  Co to za producent z Elbląga?
 6. [Hidden Content] Parę rys ,ale dobra cena. To już lepiej postawić na ten: [Hidden Content] Tu jest też coś ciekawego: [Hidden Content]
 7. Zobacz ile kosztują nowe TAD-y CR 1 TX. Co prawda trójdrożne, ale cena to z nawiązką pokrywa.
 8. [Hidden Content] Nowa wersja. Cena wzrosła do 75 tys. euro...
 9. Zważywszy ,że w jednym z najbardziej znanych salonów audio w południowej Polsce próbowano mi sprzedać 3 -letnie kolumny jako nowe to raczej nie ma znaczenia czy to handlarz czy "poważny" salon audio. Auto kupiłem od handlarza i jestem zadowolony. Po prostu wiedziałem, co kupuję. Jednak auto to nie to samo co sprzęt hifi. Nie przesadzajmy.
 10. Tak pomyślałem ,że do takiego grania to Altusy zupełnie wystarczą :)
 11. Dlaczego to tak okropnie syczy? Czyżby wina nagrania?
 12. Moim zdaniem nie powinieneś z tą elektroniką iść w te Focale.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.