Jump to content

ira

Użytkownicy
 • Content Count

  391
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ira

  Mono bloki w klasie D

  Wysokotonowy, to?
 2. ira

  Mono bloki w klasie D

  No, to kolego popłynąłęś zarówno merytorycznie jak i słownie. Kompromituj się dalej.
 3. Na PHL-ach by ,ktoś coś zrobił...
 4. ira

  Audia FLS 1+4

  Brawo! Dobrze napisane.
 5. Z ciekawości. Jak wypadł ML585? Sprzęt ma być nowy?
 6. ira

  Accuphase e-407!

  Akurat na zdjęciu jest KAV 300 CD. Wówczas całkiem dobry cd. Oczywiście jeśli komentarz odnosi się do fotki. Wyjaśnij dlaczego nie kupilbyś starego ML-a. Dziwne, bo z stary ML z nowym jest tak jak z Krellem. Tylko nazwa je łączy. Zaś co do samego Accu 407 za 13 tys. to musiałbym na głowę upaść ,żeby zapłacić za to takie pieniądze. Nie wiem co ludzie widzą (słyszą) w tych wzmacniaczach. 7 kzł bym za to nie dał.
 7. ira

  Wzmacniacz do kolumn

  Autor wątku nigdzie nie napisał ,że ma problem z basem ,tylko ,że chce wymienić wzmacniacz na lepszy...
 8. Co prawda nie jestem zwolennikiem zestawów sub-sat ,ale jeśli koledze się podobało to czemu nie? A jeśli coś innego to proponuję: Dynaudio Dynaudio Focus 600XD + HUB na audiomarkt za 3900 euro lub Audiovector / SR3 Signature Discreet Aktiv za 4500 euro
 9. Moje odczucia są dokładnie takie same po przesłuchaniu DP-500.
 10. Tylko w kontekście niskiej sprawności , nie brzmienia. Mocny wzmacniacz wymaga większej ilości tranzystorów( bo o tranzystorowym rozmawiamy) czyli pojawiają się dodatkowe zniekształcenia i problemy. Często takie wzmacniacze brzmią mało wyrafinowanie ,Szczególnie jeśli są stosunkowo tanie np. Primare, Arcam NAD.itp. Z kolei wzmacniacze pracujące w klasie A w rozsądnych pieniądzach nie są jakieś szybkie, więc do takich C 5 nie za bardzo pasują... No chyba ,że ktoś posiadający te głośniki nie chce ich wykorzystać potencjału. Dynaudio wyprodukowali ,kiedyś swój wzmacniacz pod nazwą Arbiter i podłączali na wystawach np. do podstawkowych Contour 1.3 MK2 i podobno brzmiało to fenomenalnie jak na takie tanie głośniki. Czasy takich konstrukcji już chyba minęły. Firmy ,które mają w ofercie konstrukcje o niskiej efektywności same muszą produkować wzmacniacze do nich ( np. MBL).Po za tym takie brzmienie jest już chyba "niemodne" Podobna sytuacja jak z C 5. jest z monitorami Totem Mani 2. Ciągle się w ogłoszeniach pojawiają.
 11. W ,którym miejscu napisałem że C5 źle gra? Nie manipuluj.
 12. Żeby Ci coś polecić to trzeba wiedzieć jaką masz elektronikę ,pokój itd. Jest kilka firm jak Proac, dawny JmLab, Audio Physic Vandersteen, które miały w swoich ofertach wybitne modele. O to mi chodziło pisząc o Dynaudio. Miałem kilka modeli tej firmy jak np. Confidence 3, C2, 1.3 MK2 SE, 1.3 MK2, 1.8 Mk 2 , stare Contour 3.3. Wszystkie fajne ,ale na kolana nie rzucały. Poza tym zawsze musiał być mocny wzmacniacz. Mam dla Ciebie głośniki ale na priv, żeby nie śmiecić.
 13. Nie. Do Maka musisz mieć ,żywe stosunkowo dynamiczne głośniki. Ten wyjątkowy głośnik jest wyjątkowo trudny do napędzenia... 83 dB skuteczności ( a pewnie w rzeczywistości jeszcze mniej)
 14. Sprecyzuj, co to znaczy "lekka lampka" w przypadku McIntosha. Zważywszy na ilość głupot tu pisanych i przepychanek dziwię się, że jeszcze nie zamknęliście tego czysto reklamowego wątku. Poza tym autor za swój chamski wpis powinien być zbanowany na jakiś czas podobnie jak to robicie w przypadku innych userów. Dynaudio szanowana marka co by jednak nie powiedzieć, może tylko na tym stracić moim zdaniem. Przemycanie reklamy tego typu tekstami jak z pierwszego postu autora jest po prostu żenujące. Obliczone chyba ,tylko na niedoświadczonych audiofili. Doświadczenie wiedzą ,że produkty tej firmy prezentują równy ,dobry poziom. Ani wybitnych ,ani gniotów ta firma raczej nie produkuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.