Jump to content

ira

Użytkownicy
 • Content Count

  395
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ira

  Spendor

  Zdaje się Szczepan . Piter to ty teraz w Norwegii? Pozdrawiam
 2. Na pewno musisz kupić dobre okablowanie. Dopiero wtedy będziesz wiedział jak naprawdę brzmi twój system. Chicago dobrze ci radzi. Poszukaj na audiogonie używek Transparenta lub MIT-a w dobrej cenie. Nie musisz od razu wydawać fortuny.
 3. ira

  Mono bloki w klasie D

  Wysokotonowy, to?
 4. ira

  Mono bloki w klasie D

  No, to kolego popłynąłęś zarówno merytorycznie jak i słownie. Kompromituj się dalej.
 5. Na PHL-ach by ,ktoś coś zrobił...
 6. ira

  Audia FLS 1+4

  Brawo! Dobrze napisane.
 7. Z ciekawości. Jak wypadł ML585? Sprzęt ma być nowy?
 8. ira

  Accuphase e-407!

  Akurat na zdjęciu jest KAV 300 CD. Wówczas całkiem dobry cd. Oczywiście jeśli komentarz odnosi się do fotki. Wyjaśnij dlaczego nie kupilbyś starego ML-a. Dziwne, bo z stary ML z nowym jest tak jak z Krellem. Tylko nazwa je łączy. Zaś co do samego Accu 407 za 13 tys. to musiałbym na głowę upaść ,żeby zapłacić za to takie pieniądze. Nie wiem co ludzie widzą (słyszą) w tych wzmacniaczach. 7 kzł bym za to nie dał.
 9. ira

  Wzmacniacz do kolumn

  Autor wątku nigdzie nie napisał ,że ma problem z basem ,tylko ,że chce wymienić wzmacniacz na lepszy...
 10. Co prawda nie jestem zwolennikiem zestawów sub-sat ,ale jeśli koledze się podobało to czemu nie? A jeśli coś innego to proponuję: Dynaudio Dynaudio Focus 600XD + HUB na audiomarkt za 3900 euro lub Audiovector / SR3 Signature Discreet Aktiv za 4500 euro
 11. Moje odczucia są dokładnie takie same po przesłuchaniu DP-500.
 12. Tylko w kontekście niskiej sprawności , nie brzmienia. Mocny wzmacniacz wymaga większej ilości tranzystorów( bo o tranzystorowym rozmawiamy) czyli pojawiają się dodatkowe zniekształcenia i problemy. Często takie wzmacniacze brzmią mało wyrafinowanie ,Szczególnie jeśli są stosunkowo tanie np. Primare, Arcam NAD.itp. Z kolei wzmacniacze pracujące w klasie A w rozsądnych pieniądzach nie są jakieś szybkie, więc do takich C 5 nie za bardzo pasują... No chyba ,że ktoś posiadający te głośniki nie chce ich wykorzystać potencjału. Dynaudio wyprodukowali ,kiedyś swój wzmacniacz pod nazwą Arbiter i podłączali na wystawach np. do podstawkowych Contour 1.3 MK2 i podobno brzmiało to fenomenalnie jak na takie tanie głośniki. Czasy takich konstrukcji już chyba minęły. Firmy ,które mają w ofercie konstrukcje o niskiej efektywności same muszą produkować wzmacniacze do nich ( np. MBL).Po za tym takie brzmienie jest już chyba "niemodne" Podobna sytuacja jak z C 5. jest z monitorami Totem Mani 2. Ciągle się w ogłoszeniach pojawiają.
 13. W ,którym miejscu napisałem że C5 źle gra? Nie manipuluj.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.