Jump to content

thomaz

Użytkownicy+
 • Content Count

  1160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co nie zmienia faktu że xiang bije na głowę wszystkie dac do 6tys złociszczy w całej galaktyce 🙂
 2. Dobry dac z porządnym usb zjada na śniadanie te wszystkie interfejsy i nakładki.Coaxial to nieco już przestarzała technologia w porównaniu z usb asynchronicznym.Do tego po usb puścisz bez problemu MQA.
 3. Używam rpi4 z kodi i wtyczkami do tidala i tunein.Do tego mpd.Wszystko śmiga po usb pięknie.Sterowanie poilotem od tv. Dźwięk tego samego utworu nic się nie różni puszczony z mpd i tidala w kodi.
 4. Słuchałeś z musical fidelity m6s dac?U mnie mx dac za 2kpln zjadł xs 05a na śniadanie.Przede wszystkim lepsza przestrzeń , muzykalność i bas.Dźwięk bardziej analogowy.
 5. Przy konwersji sygnału cyfrowego na analogowy może zajść zmiana sygnatury dźwięku ale to już winny dac a nie zasilanie usb.
 6. Usb asynchroniczne sprawdza poprawność danych , więc jak usb będzie skopane to nie odtworzysz utworu , podobnie jak pendrive będzie skopany to nie przegrasz danych.Nie ma to na pewno wpływu na sygnature dźwięku.
 7. Ciekawo jak takie Evoke 30 brzmi w porównaniu z minasami.U mnie niestety nie mają dynek w sklepie.
 8. U mnie pokoj 15m i warunki lokalowe(blok) nie pozwala na nadmierny bas.Zresztą ja wole krótki bas i szybki. Kiedyś słuchałem w 25m moich kolumn i basu było faktycznie za mało.W moim pokoju jest w sam raz.Jak chce mocniej przywalić to zakładam słuchawki.
 9. Ja mam trochę starszą konstrukcje mimo i słucham głownie rocka i metalu na nich.Wszystko zależy od wzmaka , żeby uzupełnił niedostatki basu.Miałem kiedyś triangle , do rocka były ok ale miały słabszą przestrzeń i góra zabardzo piskliwa. W focalach 714 jakoś było zadużo basu i dudniło.
 10. Problem w tym , że po usb asynchronicznym dźwięk jest bit-perfect.Z maliny 4 suchałem dsd i nie było żadnych trzasków.Z laptopa miałem trzaski ale tylko przy dsd , miał coś skopanego z usb.Nauka to nauka po co dorabiać do tego jakieś ideologie odsłuchów i drogiego sprzętu.Prędzej spdif wnosił coś do dźwięku niż usb ale to już niestety nie jest to co na płycie zostało nagrane.Ja mam dac musical fidelity mx-dac. Poczytaj sobie co to jest usb asynchroniczne i po co zostało wprowadzone.
 11. Miałem hegla hd11 faktycznie grał słabo po usb bo miał po prostu przestarzałe.Co ciekawe konstruktorzy twierdzili że ich usb gra lepiej od asynchronicznego.Po coaxialu było normalnie.Ja przy obecnym dac nie potrafie żadnej roznicy wychwycić a testowałem z coaxiala cd , usb maliny 4 i usb komputera stacjonarnego . Jedenie laptop miał skopane usb i to się objawiało trzaskami , a nie jakąś analogowością czy dynamiką. Skoro usb gra Tobie analogowo to znaczy że konstruktor daca tak go zaprojektował żeby grał analogowo.
 12. Fajnie się czyta te bajkopisarstwo ale u mnie usb gra lepiej niż po coaxialu a do tego mogę sobie posłuchac dsd(brzmi lepiej od cd).Mam maline 4.N malinie 3 faktycznie było skopane usb.Wszystko zależy od tego jaki mamy dac.Ja już sobie nie zawracam głowy coaxialem dla mnie to już prehistoria.
 13. To prawda , dlatego mi najlepiej brzmi po usb z maliny 4 bo moj dac ma dobre usb , malina zresztą też. Pewnie słuchał pi3 z brodą i było lepsze rozpraszanie dźwięków.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.