Jump to content

grzegorz

Użytkownicy
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1925 profile views
 1. Piszą, że dopiero w sierpniu będą mieli: [Hidden Content]
 2. Luxman już w systemie, ale Martenów nie ma 🙂 - dzielnie towarzyszą mu Bowersy 703 S2
 3. @whir Jaki model Amphionów posiadasz? Ciekawe co napisałeś na temat Elaców Vela FS 407. Ja przez pewien czas też je miałem i w ostatniej chwili zwróciłem do sklepu - czegoś mi w tym dźwięku brakowało i to co napisałeś na temat basu bardzo przypomina moje wrażenia z odsłuchów 407. Na średnicy też było niby bardzo poprawnie, ale jednak to nie to. Co do wysokich to odbierałem je jako bardzo dobre, ale nieco przygaszone. Teraz jestem posiadaczem Bowersów 703 S2 i jestem bardzo zadowolony, bo mam dźwięk, który bardziej wpisuje się w moje oczekiwania niż 407, no i są jednak znacznie tańsze. Możliwe, że kiedyś wrócę do tych Elaców, bo jednak odsłuchiwałem je na innym wzmacniaczu niż posiadany obecnie, a i źródło pojawi się zaraz nowe, także o ile będą jakieś promocje, to może spróbuję jeszcze raz z nimi, ale raczej jako element drugiego systemu.
 4. Wiem że głośników, ale o jakiej cenie myślisz pisząc "taka cena"? Bo może okazać się że nie "TAKA" 🙂
 5. Maciek, nie wiem czy jest sens wrzucać takie porównanie ponieważ nie dysponuję jakimś porządnym mikrofonem, który dawałby cień szansy na wyłapanie różnic. Natomiast mogę Ci napisać, że zdecydowanie Luxman rywalizację z Lyngdorfem wygrał nie tylko na Bypass, ale również z włączonym RP. Przede wszystkim dzięki bardzo neutralnym i jednocześnie rozdzielczym Marten Duke 2 wyraźnie dało się zauważyć różnicę w detaliczności dźwięku, myślę że także jego naturalności. Natomiast bardzo ciekawie wypada połączenie RP w Lyngdorfie z końcówki mocy w Luxmanie, no tyle że na ten moment nie mogę sobie pozwolić na pozostawienie tego Lyngdorfa. Szkoda, że Lyngdorf nie posiada w swojej ofercie samego przedwzmacniacza z RP w cenie powiedzmy do 5 tys. PLN
 6. Już mam coś innego, ale jak obecna zabawka się znudzi, możliwe że będzie to właśnie 3400 😉
 7. Jeden i drugi ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne, a że jeden z nich trafi do sypialni i są w podobnej cenie to i tak będzie mi np. brakowało RP z Lyngdorfa, z kolei mocy i wejścia USB z Gato Audio.
 8. Jakby co to TDAI-2170 jest do wzięcia. Chętnych proszę o info na priv. Akurat muszę sprzedać jeden z dwóch wzmacniaczy: Gato Audio DIA-250S lub właśnie Lyngdorfa. Na razie pozostanie ten, który nie zostanie sprzedany w pierwszej kolejności.
 9. Myślę, że jak zawsze w takich przypadkach lepsze (a może inne 😉) jest wrogiem dobrego.
 10. Gdyby ktoś był zainteresowany DIA-250S jeszcze w folii ochronnej na obudowie, z polskiej dystrybucji, to poproszę na priv.
 11. Źródło, to Chromecast Audio połączony optykiem z Lyngdorfem.
 12. Jeszcze nie w klubie, ale może niedługo. Na razie Luxman w testach.
 13. Rozumiem, że słuchałeś i masz uwagi krytyczne, chętnie wysłucham. Bo ja takie 17ki słucham codziennie, po jednej w każdej z kolumn.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.