Jump to content

grzegorz

Użytkownicy
 • Content Count

  382
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2108 profile views
 1. W takim razie może coś takiego: [Hidden Content]
 2. @barmanekm Dlaczego tak naciskasz na to HDMI, Maciek pisał o przejściówkach. Przecież tego XBoxa podłączysz pewnie do TV, a zakładam że jak większość TV na rynku posiada wyjście optyczne, którym bez problemu wyprowadzisz dźwięk do każdego Lyngdorfa.
 3. Z modułem HDMI, to tak nie działa, że go kupujesz, instalujesz i cieszysz się nową funkcjonalnością wzmacniacza. Chcąc dodać moduł HDMI do posiadanego 2170 musisz liczyć się z koniecznością wysyłki wzmacniacza do Trimexu, a z tego co wiem dystrybutor odsyła dalej wzmacniacz do producenta, który instaluje ten moduł.
 4. W 1120 nie ma czegoś takiego jak "stream po USB".
 5. Myślę, że 407 mogą w takim pomieszczeniu zagrać. Ja je wspominam bardzo dobrze z odsłuchów u siebie na bardzo podobnym metrażu. Co prawda ostatecznie nie zostały, ale gdybym miał wymienić jakąś ewidentnie słabą cechę, to nie potrafię.
 6. Trochę retoryczne te pytania moje były 😉 Właśnie go testuję - mam nadzieję coś więcej napisać w przyszłym tygodniu. Na ten moment tylko powiem, że technicznie i funkcjonalnie porządnie wszystko zrobili. Na przykład pierwszy raz u mnie ARC działa prawidłowo, do tej pory wszystkie sprzęty, które miałem nie radziły sobie w ogóle lub raz działały a raz nie. Szkoda tylko, że w zestawie nie ma pilota, ale nobody's perfect.
 7. Czy może słuchał już ktoś z Was 1120? Jakieś wrażenia?
 8. A mówią, że z Devialetem, to krew z uszu - to nie jest prawda.
 9. Tylko dlaczego dałeś go w dziale "Kupię"? 😉
 10. Gdyby ktoś był zainteresowany, to jestem na zbyciu X45 (ideał, z foliami) [Hidden Content]
 11. Jakie 10% - max można dać 15 tys. Właściciel pisze "że taka okazja się nie powtórzy" i "14 obserwuje", to po pierwsze niech w ogóle sprawdzi, bo niecałe 100 km od niego są do wzięcia tańsze 300ki, a po drugie nawet jakby napisał 1000 obserwuje, to w tej cenie od niego i tak nikt nie kupi.
 12. Piszą, że dopiero w sierpniu będą mieli: [Hidden Content]
 13. Luxman już w systemie, ale Martenów nie ma 🙂 - dzielnie towarzyszą mu Bowersy 703 S2
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.