Jump to content

comen

Użytkownicy
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. comen

  Odgrody by comen

  Aktualizacja - Wykonałem obudowę z podwójnego MDF 18 mm. Jeszcze nie wytłumiona. Dogrywam elektronikę i okablowanie. Tak to wygląda:
 2. Ze słuchawek polecam zawsze HD600 - to nadal słuchawki referencyjne, bardzo wygodne i powiedziałbym, że najlepsze w cenie ok. 1000 zł - tyle, że są otwarte.
 3. Zobacz sobie mój temat: To na początku eksperyment, ale coś z tego będzie. Można też uprościć 3 głośniki wystarczą, mniejszy HW1200 też da radę. W skrócie nie stać mnie na zakup kolumn firmowych, które grałyby lepiej. Po zrobieniu czegoś takiego też nie będziesz myślał o zakupach.
 4. comen

  Odgrody by comen

  Teraz na sopranie jest Monacor RBT-95 - ta wstęga za ok. 140 zł szt. jest moim zdaniem o klasę lepsza od jedwabnej kopułki scan speaka. Pozostałe głośniki bez zmian, na razie na płycie testowej - ale tak zostaną, obudowa oczywiście w planach z podwójnego MDF, lub MDF w środku, a z okleiną na zewnątrz by ładnie wyglądało i się nie napracować. Słucham cały czas i jest dobrze, bardzo dobre zgranie głośników i jakość w tym basu jest po prostu ekstra. Grają bardzo dobrze przy małych głośnościach z bliska, czasami odnoszę wrażenie jakby w ogóle nie było głośników w pomieszczeniu, a gra tylko muzyka. Z większą głośnością gra wręcz estradowo - choć teraz słucham w bardzo małym pomieszczeniu. W projekcie drobne zmiany - doszły transformatory zalewane - muszę przymocować. No i jak czas pozwoli trzeba uruchomić końcówki tranzystorowe AB, jak i moduł w klasie A do przetestowania na wysokich i środek. Bas zostanie w klasie D - jest dobrze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.