Jump to content

sylwek36

Użytkownicy
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka,książka,sport
 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

11868 profile views
 1. Do sprzedania tak pieczołowicie dobrany zestaw stereo do słuchania muzyki .Zestaw ,który zastąpił wszystko co miałem do 2012 roku .Sluchanie ,oglądanie ,godziny muzyki aby złapać króliczka sprzętowego .Więc wzmacniacz zintegrowany Phast PP wyprodukowany dla mnie w 2011 roku ,wzmacniacz ,który grał na Audishow ,Phast na ktorym sluchalem muzyki do około 2014 roku(początek ),który stał kilka lat .W tamtym roku jego odpaliłem ,wcześniej zakupując urządzenie Hub Connection ,zęby zobaczyć jak to gra przez urządzenie blutooth .Napiszę tak ...super.Mowa tu o róznym materiale muzycznym .Wzmacniacz zost
 2. Dobra moi drodzy ...dziś zrobiłem trochę zdjęć ,które próbowałem dodać lub edytować lub(albo) otworzyć nowe ogłoszenie -Poległem .Caly czas system odrzuca mi wszystko -ktoś wie o co chodzi ? Thx
 3. Produkty Diabła - są tak naprawdę ,na każda kieszeń . Teufel posiada bogatą ofertę sprzętu audio . Grają - jak to mawia mój dobry znajomy "fanatyk audio" - jeden lubi jak mu "cyka" a drugi teściową ( :
 4. Dziekuję za "zamartwianie " się moja osobą -proponuję zrobić tak samo .Sen jak lekarstwo -dobre na wszystko ( : [Hidden Content] Moj znajomy to podesłał ,ponieważ chce sobie coś kupić do słuchania muzyki .Do tego jakiś zewnetrzny BT .Głośniki jakie posiada to stare Philipsy(podłogowe) .Pamiętam kiedyś z raz w życiu ,gdzieś tam u kogoś widziałem taki wzmacniacz (lata 90te) .Muzyka ciężki rock i heavy metal .18m/kw(pokój)
 5. "Jest takie powiedzenie, że kto mieczem wojuje ten od miecza ginie więc gdybyś sam nie "wymachiwał szabelką" na forum to pewnie nikt nie posłałby w twoją stronę słów niecenzuralnych. Natomiast ewidentnie masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, bo jeżeli posłużyłem się cytatem z sieci i zasugerowałem byś go sobie wziął do serca, nie jest formą obrażającą ciebie a jedynie zestawieniem pewnych zachowań ludzkich z tymże cytatem. Ale skoro odebrałeś to tak dosłownie, to widocznie jest coś na rzeczy 😉 " posłużyłeś się cytatem z sieci w stosunku do mojej osoby . "zauważyłem iz jest j
 6. To teraz coś ode mnie : radze to sciągnąć [Hidden Content]
 7. I znowu muszę być tym "zlym" .Przyjacielu "wypad" to ci tampon z nosa ! Czy ty przyjacielu używasz z języka rosyjskiego wyrazów ? Ponial ? To ja ci trochę z Niemieckiego Hau Ab ! Zależy jaki jest kontekst wyrazu . Ale szacunek ,iż przynajmniej /pan /ty - napisaleś (ał) ,że mogło coś się zdarzyć takiego .Pozdrawiam Miłego wieczoru z muzyką .Na wieczór dla rozluznienia polecam coś z muzyki na srebrnym krążku- może Sade ? Albo ze Spotify : Alon Mor ,może Jacob Karlzon .
 8. Więc moi drodzy czytelnicy tego zacnego pisma na którym wychowywały sie pokolenia "audiofili" ,zauważyłem pewną zależność .Dawien dawno obowiązywała jakaś kultura na forum .Zdarzało się ,ze można było z tym i tamtym porozmawiać ,coś zakupić ,sprzedać .Nie pamiętam takich sytuacji (10 lat temu i więcej) ,żeby jeden z drugim pozwolił sobie na taki poziom .Żenujące jest to co się dzieje teraz .Towarzystwo wzajemnej adoracji podchwyciło kość i tak będą sobie ją wyszarpywać .Po przestudiowaniu profili - mam obraz i charakterystykę owych "forumowiczów " .Nie będe się rozpisywał na ten temat ,aby kto
 9. Jest taki kawałek Rammstein "Tier " .Czy o ten utwór muzyczny chodzi ? Czy może o Doktora Dollitle ? Proszę napisz mi ,bo nie wiem .
 10. Kolega sylwek postawił się w sytuacji "tego złego" ...tak jak na wstępie tamtego postu napisał .Lecz towarzystwo "wzajemnej adoracji" przypisując mu cechy "debila"i oczyszcza się ze wszystkiego co poszło w onego stronę .
 11. Będzie bez problemu .Nawet jest lepsza ergonomia pracy .
 12. Wysłałem ... słuchaj kto pierwszy rzucil eptety ?
 13. Bardzo ładnie : [Hidden Content] Piszę zatem do moderacji
 14. Dokładnie - tak jak piszesz .Oferta jak oferta .Poszukam filmu .Zdjęcia ,które archiwizuję ,muszę przerzucić z pamięci przenośnych na laptopa i będą dostępne w ogłoszeniu .Pozdrawiam .Miłego dnia ( :
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.