Jump to content

rambo54

Użytkownicy
 • Content Count

  5058
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

rambo54 last won the day on April 13 2017

rambo54 had the most liked content!

Community Reputation

6710 Audioholik^n

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.gps4adv.com

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Film, muzyka,
  Audio i video
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10945 profile views
 1. Jak sama nazwa wskazuje. Podpisem. Jest ktoś chetny na parę 1ci?
 2. Srebro "szybciej" transportuje najwyższe częstotliwości. Nawet swojego czasu Apple stosowało w swoich stacjonarnych komputerach kable ze srebra, które były też potem kupowane przez ałdiofilów, którzy konfejcjonowali z nich interkonekty. Ja co jakiś czas, począwszy od popularnych Siltechów w połowie lat 90tych i do dziś sprawdzam kable srebrne lub z domieszką srebra i efekt jest z goła zawsze mniej więcej tej sam. Więcej detali, mniej mięsa.
 3. @Muzg Czy te wzmacniacze "pociągną" końcówke mocy z 20k Ohma impedancją wejściową ? Pozdrówki
 4. Wydajność zasilacza. Wbre pozorom, najtańszy Krell rozwalcowuje topowego Quada. 500VA trafo kontra 1500VA. Trzy pary tranów na kanał kontra 6 par. Pytanie było jaki wzmacniacz do Dynek ? Mocny, z wydajnym zasilaczem. Inaczej Dynki grają jakoś tam.
 5. Każdy pre psuje dźwięk. Im tańszy tym gorzej.
 6. a integra z selektorem wejsc i pre na trzech opampach, to nie jest wzmacniacz do Dynaudio. Nie zależnie jaka to marka.
 7. 500W trafo to jest własnie słaby wzmacniacz. 1500W robi się ciekawie.
 8. Dynki lubią mocne wzmacniacze. Nie chodzi tylko o moc maksymalną jaką taki wzmak generuje. Mam w domu 140 wat topowy Quad i 130W najtanszy Krell i oba wzmacniacze dzieli przepaść. Podłączone do Dynek. Mam też kolumny Vandersteen i takiej roznicy juz nie ma.
 9. Sprzedam pary kondensatorów: Clarity Cap MR 4.7uF 350zł Clarity Cap CMR 4.uF 390zł Clarity Cap CSA 6,8uF 90zł Audyn cap plus 4.7uf 90zl
 10. Jest i zakręca coraz większe koło. Sama cena za Special 40 jest realnie ze dwa razy zawyżona, no ale pensje w Eu a w PL to nieco inne kwoty.. Na zagranicznych grupach Dynaudio, ludzie nie kupują za zabardzo takim Emitów Excitów Evoków jak u Nas. Tam idzie grubszy temat 😄 Cały czas widze fotki najnowszych Confidence i Contour
 11. Nie mniej, to jest klu kapitalizmu. Klasa średnia i wyższa, kupując dobra od najbogatszych, sprawiają że Ci stają się jeszcze bardziej "najbogatsi"
 12. Podstawkowa kolumna głosnikowa typu monitor, 10kg drewna, pół kilo aluminium i trochę polipropylenu za 43 000zl to jest niezły odlot też 🙂 Cieszy się mnie natomiast, że coraz więcej ludzi w Polsce stać na takie extra rzeczy ! Co by nie było, to kolumny Dynaudio, trzymają tez niemiłosiernie ceny na rynku wtórnym. Używane 20 letnie niemal Special Twenty five czy C1, C2 i co ciekawe C3, Craft, Contur 3.0, Contoury 3.4. Wszystko nawet dziś kosztuje krocie, względem innych marek, gdzie za 20 letnie kolumny to już ceny znacznie niższe, względem nowych czasem. Jak się wyku
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.