Jump to content

Sentinel44

Użytkownicy
 • Content Count

  317
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. focale są bardzo wybredne i wredne w aplikacji, nie wybaczają błędów nie tylko co do doboru elektroniki, ale też kable są bardzo istotne. Pamiętam jak sam się męczyłem z nimi na Red Dawn. Jeśli poświęci się uwagę na dobór reszty systemu, efekt przeważnie jest conajmniej bardzo dobry.
 2. najlepiej jak wchodzą, patrzą na robotę poprzedników i "łoooo.... Panie, kto to tak Panu spie....ł?" 🙂
 3. Ja mam neoprenowe kawałki tworzywa o grubości 1 cm. Takie jak sprzedają w sklepach agd jako mata wytłumiająca pod pralkę. Coś jak średnio twarda guma. Robię akurat sufity podwieszane, tylko, że w drewnie, i daję kawałki tego tworzywa pomiędzy łatę a mur, w miejscu każdego dybla. Taki pływający sufit podwieszany 🙂 Wytrzymałościowo jest ok, wieszałem się całym ciężarem na tym 🙂
 4. ja takie kupiłem na całą ścianę, i wydaje mi się, że będzie to rozpraszać
 5. Sentinel44

  Audio

  czego to zdjęcie dowodzi? Bo oprócz gniazd, trafa i radiatorów cała reszta jest inna?
 6. może ma już osobny Dac, lepszy niż przetwornik w Bluray? Próbowałem Oppo jako napęd mojego Daca, i było dużo lepiej niż na analogowym wyjściu.
 7. Handlarze to jest osobna kategoria, skupują na jubaju z niemiec szrot po 35 i pół ojro, a tu wystawiają jako super hiper hi end vintydz po co najmniej tysiącu. Więc nie ma się co sugerować cenami.
 8. Sentinel44

  Focal aria 948.

  kolumny są super, i można je podłączyć na upartego nawet do Tosci 303. Ale wtedy należy oczekiwać, że będą grały wprost proporcjonalnie do tych 3 stów które trzeba za nią zapłacić. Rozwiną skrzydła dopiero przy używanej integrze klasy Krell itp.
 9. Właśnie dlatego, że w niezłym stanie to te 3-4 stówy można byłoby dać ewentualnie, ale 4 koła???? Nawet za całą wieżę to o wiele za drogo.
 10. [Hidden Content] Czy ludzie wstydu nie mają?
 11. Sentinel44

  Focal aria 948.

  wybij sobie z głowy próbę napędzenia tych głośników złomem z Alle po tysiącu. Wyrzucisz tylko pieniądze w błoto, bo to będzie grało jak boombox. Musisz wyłożyć na dobry wzmacniacz np. Naim, a jeśli nie chcesz tego robić sprzedaj je i kup tańsze, mniej wymagające.
 12. Aaaa... to sorry, więc tak będzie dobrze. Z tego co pamiętam tym wyjściem to maxymalnie 24/192, a DSD się nie da. Ale pewien nie jestem, musiałby się ktoś mądrzejszy wypowiedzieć.
 13. jeśli dobrze widzę to ustawiłeś PCM na HDMi, a chodzi o wyjście współosiowe/coax - tam powinieneś ustawić PCM zamiast strumienia danych jeśli chcesz podłączyć sprzęt opcji 2 jak radził Q21
 14. Sentinel44

  DAC do 3tys zł

  w ogłoszeniach zaczęły pojawiać się używki ECD-1 Electrocompanieta w tych pieniądzach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.