Jump to content

brbr

Użytkownicy
 • Content Count

  282
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moją drogą doświadczeń oraz znajomych użytkowników LP podpowiem by rozejrzeć się za np. Micro Seiki i jeszcze na dobrą wkładkę zostanie. Propozycje desek i technicsopodobnych z badziewną wkładką nie dadzą takiej satysfakcji z zakupu jak sprawdzone od lat rozwiązania.
 2. Testowałem wkładki z rąk p.Tomasza - bez strat jakościowych, o przebiegach zaświadczać mi nie sposób. Pokazałem jedynie alternatywę, nowe MC znacząco odbiegają od zakładanego budżetu 500zł.
 3. [Hidden Content]= Co prawda eliptyk ale w tej cenie... Dokładając trochę do ostrego szlifu mamy naprawdę przeskok jakościowy.
 4. Dzięki za trop, fajnie z tym wyświetlaczem Topping się prezentuje.
 5. Kwotę określiłem na poziomie ToppingD30, który kosztuje ok.600zł Oczekuję realnego przekazu, bez nazbytniej jazgotliwości, może być z nutką ocieplenia . Poziom V-DAC mi odpowiadał, choć mam świadomość że można lepiej - porównywałem z Primare, Audiolab. Są gotowe kity na ebay oparte na lampie (Lampucera Lampizator), warte to grzechu? Wyjdzie 750zł plus obudowa, którą już mam.
 6. Transport CD dodam jedynie.
 7. Wszyscy szukają transportu, ja odwrotnie - DAC. Nie musi mieć wodotrysków, wygórowanych parametrów - wcześniej miałem Musical Fidelity V-dac i było ok. No ale to lata temu, technika progresywna jest i nie siedzę w tym. Może być gotowa płytka, diy ( mam obudowę). Z gotowców zwróciłem uwagę na Topping D30 i raczej tego poziomu nie chciałbym przekraczać, zasięgnąć jednak chciałem języka o innych możliwościach. 🙂
 8. Magnetofon Harman Kardon TD4200. Świetny sprzęt za te pieniądze, zaskakuje dynamicznym dźwiękiem, dobrze nagrywa. 100% sprawny, wizaż z drobnymi kosmetycznymi niedociągnięciami - naturalne zdjęcia dla zainteresowanych na email; tutaj za małe można tylko wkleić. Polecam sprzęt, 150zł z wysyłką
 9. brbr

  Music Hall mmf-5.1

  Stan idealny, wkładka Magic3 (Ortofon+nowa igła), elegancja i bdb dźwięk za niewiele.
 10. Dołóż ciut i masz wysokopoziomowe MC Dynavector, wpinasz w pre MM i masz wybornie.
 11. W ofercie świetne monitory aktywne niemieckiej manufaktury RESTEK. Ta firma wypuszcza naprawdę zacne elementy. Tutaj kolumny w obudowie zamkniętej, genialny wygląd w lakierze fortepianowym. Potrafią zadziwić. Okablowanie w zestawie, opcja z dobrymi standami (+350) i lampowym pre (+250). Zachęcam do zbudowania dobrego systemu w oparciu o minimum elementów. Sam korzystam z Backes&Muller w większym metrażu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.