Jump to content

brbr

Użytkownicy
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na sprzedaż baza do świetnego CD playera - 'koszerna' wersja Sony PS1 scph-1002 z dodatkowym pilotem i padem, w pełni sprawna. Lektura modyfikacji w sieci. 250zł z wysyłką
 2. Wystawiam gramofon Music Hall mmf5.1 - stan idealny, cena zależna od konfiguracji wkładki: MM Magic3(Ortofon) - 1200zl, MC HO Dynavector 1400zł. Zdjęcia na życzenie, dostawa do omówienia.
 3. W razie zainteresowania posiadam w kolekcji Victora ql-33f lub Music Hall mmf-5.1. Stany idealne, wkładki zacne na wyposażeniu. Zostaję z AdFontes.
 4. Prześlij wycenę priv.
 5. Wysokopoziomowa wkładka MC, świetny stan ( po inspekcji), org papiery/pudełko. Zakup w UK, trzymana jako zapas ale chyba nie wykorzystam ( mam jeszcze dobrego Ortofona w zanadrzu). Odbiór własny lub wysyłka po mojej stronie.
 6. Mnie w temacie automatów zdominował VICTOR. Podobne modele u Denon na przykład. Z dobrą wkładką daje świetny spektakl, a wiem bo obok gra Ad Fontes.
 7. Przeleciałem wzrokiem i refleksja... Salony omijam w gramofonowych zakupach- efekt oferta/odsłuch/doświadczenia. Chcesz dobry gramofon w tym budżecie - postaw na klasyk Victora w automacie. Mam wraz z innym w domu i po latach poszukiwań mam wreszcie spokój. W dodatku dostojny wygląd upiększa salon i podnosi poziom toterancji kobiety w zakupach nowych płyt 😉
 8. brbr

  Coaxial DAC

  Dzięki, jeśli może być nawet lepiej od MF, to czemu nie 😉 Już myślałem nawet o zakupie DPA i wybebeszeniu go ale tutaj będzie taniej i funkcjonalniej o ewentualne USB. Na marginesie : duże różnice soniczne między 1798 a 1794? Czy po prostu furtka pod ewentualny upgrade, jeśli to wymierne.
 9. brbr

  Coaxial DAC

  ShigaClone Jak wspomniałem, ogranicznikiem tej koncepcji jest mało miejsca w środku .
 10. brbr

  Coaxial DAC

  Hej forumowcy i fachowcy - poszukuję rozwiązania tematu DAC z wejściem coaxial ( w zasadzie tylko takie potrzebne) do implementacji przy napędzie CD. Może być sama płytka (mało miejsca), jakość nie gorsza niż V- DAC od Musical Fidelity (miło grało). Będę wdzięczny za podpowiedzi, chcę uniknąć z braku miejsca dodatkowego klocka i po prostu schować DAC w obudowie.
 11. Nie wiem co mówią ale używałem z dużym zadowoleniem i polecam zmęczonym dzieleniem włosa na czworo. Zwłaszcza z ulepszonym zasilaniem.
 12. Polecam to rozwiązanie, w zasadzie plug&play, jakość zadowalająca.
 13. brbr

  Magnetofon.

  Forumowiczów spytam, kto najbliżej Olsztyna z sercem do magnetofonów? Nakamichi cr2 przestał mnie słuchać i nie rusza...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.