Jump to content

brbr

Użytkownicy
 • Content Count

  270
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. brbr

  Music Hall mmf-5.1

  Stan idealny, wkładka Magic3 (Ortofon+nowa igła), elegancja i bdb dźwięk za niewiele.
 2. Dołóż ciut i masz wysokopoziomowe MC Dynavector, wpinasz w pre MM i masz wybornie.
 3. W ofercie świetne monitory aktywne niemieckiej manufaktury RESTEK. Ta firma wypuszcza naprawdę zacne elementy. Tutaj kolumny w obudowie zamkniętej, genialny wygląd w lakierze fortepianowym. Potrafią zadziwić. Okablowanie w zestawie, opcja z dobrymi standami (+350) i lampowym pre (+250). Zachęcam do zbudowania dobrego systemu w oparciu o minimum elementów. Sam korzystam z Backes&Muller w większym metrażu.
 4. Na sprzedaż baza do świetnego CD playera - 'koszerna' wersja Sony PS1 scph-1002 z dodatkowym pilotem i padem, w pełni sprawna. Lektura modyfikacji w sieci. 250zł z wysyłką
 5. Wystawiam gramofon Music Hall mmf5.1 - stan idealny, cena zależna od konfiguracji wkładki: MM Magic3(Ortofon) - 1200zl, MC HO Dynavector 1400zł. Zdjęcia na życzenie, dostawa do omówienia.
 6. W razie zainteresowania posiadam w kolekcji Victora ql-33f lub Music Hall mmf-5.1. Stany idealne, wkładki zacne na wyposażeniu. Zostaję z AdFontes.
 7. Prześlij wycenę priv.
 8. Mnie w temacie automatów zdominował VICTOR. Podobne modele u Denon na przykład. Z dobrą wkładką daje świetny spektakl, a wiem bo obok gra Ad Fontes.
 9. Przeleciałem wzrokiem i refleksja... Salony omijam w gramofonowych zakupach- efekt oferta/odsłuch/doświadczenia. Chcesz dobry gramofon w tym budżecie - postaw na klasyk Victora w automacie. Mam wraz z innym w domu i po latach poszukiwań mam wreszcie spokój. W dodatku dostojny wygląd upiększa salon i podnosi poziom toterancji kobiety w zakupach nowych płyt 😉
 10. brbr

  Coaxial DAC

  Dzięki, jeśli może być nawet lepiej od MF, to czemu nie 😉 Już myślałem nawet o zakupie DPA i wybebeszeniu go ale tutaj będzie taniej i funkcjonalniej o ewentualne USB. Na marginesie : duże różnice soniczne między 1798 a 1794? Czy po prostu furtka pod ewentualny upgrade, jeśli to wymierne.
 11. brbr

  Coaxial DAC

  ShigaClone Jak wspomniałem, ogranicznikiem tej koncepcji jest mało miejsca w środku .
 12. brbr

  Coaxial DAC

  Hej forumowcy i fachowcy - poszukuję rozwiązania tematu DAC z wejściem coaxial ( w zasadzie tylko takie potrzebne) do implementacji przy napędzie CD. Może być sama płytka (mało miejsca), jakość nie gorsza niż V- DAC od Musical Fidelity (miło grało). Będę wdzięczny za podpowiedzi, chcę uniknąć z braku miejsca dodatkowego klocka i po prostu schować DAC w obudowie.
 13. Nie wiem co mówią ale używałem z dużym zadowoleniem i polecam zmęczonym dzieleniem włosa na czworo. Zwłaszcza z ulepszonym zasilaniem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.