Jump to content

pierote

Użytkownicy+
 • Content Count

  942
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Sex, muzyka oraz gry :)
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1448 profile views
 1. Ups! Lucarto świetnie zagrał z Audeze na tegorocznej edycji AVS. Lepiej niż z Pathosem czy z Coplandem 😉
 2. pierote

  Kabel sieciowy DIY

  C-079 i P-079e czerwone. O tych mowa. Ktoś miał z różnych źródeł i opisywał tutaj że były różnice w spasowaniu plastików, ale w użytkowaniu to nie przeszkadzało 😉 Rafa zdaje się jakiś czas temu podawał linka. Alle ładne!! prawie tak jak te z carbonu 🙂
 3. Atc scm 11 i taka kiszka?!! Przecież to ich najlepsze podstawki 🙂 Audio WAVE 141SE, sam kiedyś o mało nie kupiłem modelu 17... z przezroczystą membraną polipropylenową 🙂 Fajnie że gość wraca, niech robi nowe zestawy na nowoczesniejszych komponentach.
 4. Noo, muszę zgodzić się tutaj z tobą 😉 Co by było jakby każdy puszczał wszystko co się tylko da - byśmy słuchali Sławomira albo Lipnickiej. Niemiej miałem ze sobą pare fajności akustycznych: niski kontrabas Hadena, perkusję DeJohnette, trąbki Bowie i Roy Hargrove, saksofon Joshua Redman i.. był problem. A nie mówię o znanych i poruszanych już wokalistkach 🙂
 5. Piękna reaktywacja, ktoś słuchał aktualnych modeli na tegorocznym audio show?
 6. Od pasa w górę grało zajebiscie, od pasa w dół sejsmicznie 🙂 Chyba 1 wydanie serii 800!
 7. Widzę panowie że używacie streamerów jako odtwarzaczy. A który byłby super jako transport do zewnętrznego daca? Ja teraz używam programu Daphile ale nie chce mi się inwestować w zewnętrzne karty rozszerzeń itp, nie znam się na tym.
 8. Święta racja. Dzielony Naim, ktoś łączył z integrą MBL i nie było za dużo 😉 Takie są relesy, lubią droższe klocki 🙂
 9. Źle mie zrozumieliscie cytując! Minus za coraz większą niechęć do zwiedzających z płytami. Coraz więcej wymowek, coraz częściej że zły materiał na wystawę. Sprzęt jest gorzej przygotowywany na AS za to muza przechodzi istną selekcje 😉 Kiedyś bardziej spontanicznie podchodzili do tych spraw.
 10. Mephisto grał gęstym i ciepłym, barwnym bzmieniem. Nie było kliniki jak często w Antileonie. Nie bali się tam puszczać mocniejszej muzy, teraz już dokładnie niepamietam co konkretnie. Muzykalnie i pełnym pasmem grający dobry zestawie. O to to, dobry dźwięk. Popieram. idget span Nie wiem dlaczego!? Na wokalu Wilson sprzęt się wykłada?? Kiedyś były to żelazne punkty programu 😉
 11. Też puściłem 1 płytę. Kiedy chciałem drugą Grobel zmierzył mie wzrokiem podejrzliwym wzrokiem i.. już nie było tak łatwo Ma mojej płycie Ginger Baker Trio bas Charlie Hadena sprawiał malutkie kłopoty owym Accordom 😉 Uuu, to nie byłeś w pokoju WK-audio! Koleś zmieniał kabel warty te 3 dychy na The Air jak pamiętam za 11 tysi (taki niebieski na wtykach Furutecha) w CD i ludziom kopara opadała! Wszyscy jednogłośnie mówili o efekcie zdjęcia koca z kolumny. 😁 Sam potwierdzam pojawienie się przestrzeni na boki i lepszą głębie. System jaki miał to małe Gaudery i elektronika Einstein. Ogólnie to wszędzie patrzyli na nas z płytami jak na intruzów. łatwo można wywnioskować dlaczego po repertuarze jaki puszczali, nawet u Grobela. Płyty z muzyką Patricii Barber albo nie daj boże Casandry Wilson budziły paniczny strach. Dlatego chwała odważnym za odtwarzanie mocniejszej symfoniki albo ostrzejszego rocka. Pozdrawiam chłopaków z pokoju firmowego audiostereo. Tam lampa 2 watowa lampa nie kucała przed poważniejszym wyzwaniem 😉
 12. Akkus z Gryphonem, pokój audiostereo i paru innych. Ogólnie minus za puszczanie plyt zwiedzających. Miałem pełną reklamówkę a parę razy użyłem!
 13. Trax (6x 300B na kanał) z Fint Team całkiem nieźle. Duży basowiec dawał podstawę, kontur i nie dominował. Wtega też robiła dobrą robotę. Spójne, pełne granie z lekka V-ką.
 14. Dużo dużo delikatniej, kontury mega cienkie. Barwowo, przestrzennie OK. Po Accordo u Grobela już nic nie gra barwami, trzeba uważać!!
 15. Miałem słuchać L700 a zakochuje się właśnie w Omegach 9. 🙂 AMP staxa to SRM T8000 ps, nera idzie do zyda, no i taniej jak accordy z jadisem :)))
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.