Jump to content

tramal

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4608 profile views
 1. Sprzedam. Preampa Cambridge 540p kupiony na eBay uk . Kolor srebrny , zasilacz . Troszkę rysek na gòrnej pokrywie widocznych z bliska. Stan bardzo dobry. Polecam
 2. Witam. Jest ktoś może z Lubelskiego posiadający thiele cs 2.2-3 ,lub 1.5-6?Bardzo chciałbym posłuchać tych głośników poważnie zastanawiam się nad kupnem A z odsłuchem w sklepie ciężko i daleko.pozdrawiam.
 3. Nie znam . Ale śliniłem się dłuższy czas na jego widok. Bałem się kupować w ciemno ,a po odbiór osobisty daleko 500km.
 4. Witam gratuluję pięknych klocków. To może ten zestaw z Krotoszyna który był na allegro?
 5. Tak tak to czyste lenistwo i brak czasu,pozdrawiam Dzięki.
 6. Koledzy jaki model potencjometru "siedzi" w gałce głośności ra 985 i gdzie go kupić ? Pozdrawiam i dziekuje z góry.
 7. [Przegląd oraz wymiana potencjometru to banalna sprawa- zrobi każdy serwis. Można też samodzielnie- pół godziny roboty. Kłopotem będzie zdobycie dobrego zamiennika do oryginalnego potencjometru. Najlepiej zorganizuj go samodzielnie. A może czyszczenie wystarczy? Warto też sprawdzić na jaką wartość ustawić prąd spoczynkowy. Samodzielnie to ja mogę odkręcić pokrywę i poodkurzać w środku co najwyżej ,kompletnie się nie znam na tych sprawach. A czyszczenie preparatem do tego przeznaczonym pomogło na chwilę .
 8. Witam. Panowie gdzie i czy zrobię w Lublinie przegląd i wymianę potencjometrów w moim rotelu ra 985. Zależy mi na jakimś pewnym sprawdzonym miejscu .Jestem z okolic wolałbym dowieść i sam odebrać ,a nie wysyłać gdzieś w Polskę. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 9. Witam. Może mi ktoś polecić jakieś monitory do denona 655r. Budżet niestety nie wielki ok 5-6 stów. Może coś ze starszych Dali czy Warfedale . Zestaw grał by u kolegi który dopiero zaczyna przygodę z audio,był by to jego pierwszy wzmaki i kolumienki . Muzyka to jakiś delikatny rock trochę klasyki i jakiś jazz.
 10. Witam Panowie,cena za ten kabelek jest ok? http://allegro.pl/qed-qunex-2-i6712909754.html Zapomniałem wkleić,sorry
 11. Panowie zaproponujcie do stówy jakiś IC,coś fajniejszego od klotza do moich rotelków? http://www.projektnostromo.pl/e-sklep/kable-analogowe/interkonekty-rca-0-5m-detail Może to?
 12. http://roteltuning.pl Zna ktoś tego pana? Nie chcę tuningować a tylko to mnie interesuje- Modyfikacja w kilkunastoletnich wzmacniaczach, to można powiedzieć konieczność z racji wysychających elektrolitów w zasilaczu. Da się to wychwycić w postaci głośnego szumu i buczenia w głośnikach, co daje ogólne zasłonięcie średnicy poprzez stratę rozdzielczości i przejrzystości dźwięku. Wyschnięte elektrolity sygnałowe gubią parametry i znacząco odbiegają ze współbieżnością miedzy kanałami, co daje efekt tzw. krzywego grania kanałów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.