Jump to content

Mike_Poznan

Użytkownicy
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mike_Poznan

  SMSL M8A

  Przetwornik cyfrowo analogowy SMSL M8A. Jestem pierwszym właścicielem. DAC kupiony w maju 2018 - pełny komplet, jak w sklepie. DAC: ES9028Q2M Wejścia: USB/Optyczne/Coaxialne Wyjście: RCA Dynamika: 125dB SNR: 117dB DSD (USB): 2.8224/5.6448/11.2896/22.5792 MHz PCM (USB): 44.1/48/88.2/96/176.4/192/352.8/384/705.6/768 KHz
 2. Mike_Poznan

  Sprzedam/kupię

  Szukam dwóch 12ax7 NOS albo z dobrą emisją. Dziękuję
 3. Wojciech> Słyszałem ostatnią płytę Methenego. Nie jestem entuzjastą jego jazzowej konfekcji (no, może poza płytą z O. Colemanem, którą dość regularnie odsłuchuję i która taką konfekcją z całą pewnością nie jest), ale formułą jego tria jest ciekawsza od "złożonych" projektów. Co do samej muzyki - nic nowego, przyjemnie zagrane, mainstreamowo do bólu ale w sumie dość rasowo. Zakupu bym nie rekomendował, ale pożyczenie od znajomego - tak. Pozdrawiam
 4. Violet: Napisz proszę coś więcej o płytce, a zwłaszcza o "formie" Wasilewskiego. Z góry dziękuję.
 5. Z HH - ciekawa uwaga, myślałem że są to tzw. ceny okazyjne. Zamawiam głównie płyty za oceanem (nie licząc allegro i - od czasu do czasu - multikulti), a tam - wiadomo - zwracamy uwagę na Delmarki, Okki, itp. Czyli wszystko to, co w Europie jest dużo droższe. Do Tomka i Wawrzyńca wybieram się w tym tygodniu na małą lustrację nowości:)
 6. Co do DrumBassBone, to ostatnia produkcja dla CleanF dowodzi, że formuła jest zupełnie "dead".
 7. Co do Huta, do rzeczywiście można trafić sporo pozycji w dobrej cenie. Było niedawno chyba jakieś czyszczenie magazynów, płyty na allegro nawet za 28-30PLN. Udało mi się kupić m.in. M.Meltford. Ja właśnie słucham D.D'Agaro,E.Gerum,H.Bennink - Strandjutters. Leciutki free, trochę colemanowski - taki właśnie jak lubię:)
 8. Dobrym przykładem (dla mnie) nie-inwazyjnego perkusisty jest G. Hemingway (w składach z Heliasem, Andersonem). Znam głównie jego "delikatnie" free-jazzowe dokonania, choć słyszałem że zdarzało mu się skręcać w kierunki improwizowanej muzyki współczesnej. Na multikulti chyba nowa dostawa CleanF i EuropeanEchoes - ktoś ma jakieś rekomdenacje?
 9. Zerang to znane nawisko, miałem kiedyś płytę w duecie z Drakiem, tytuł gdzieś mi uciekł. Wiem, ze "lokalni" koledzy z Multikulti wydali "Dragons 1976", m.in. z Timem Daisy. Nie miałem okazji posłuchać - moze ktoś podzieli się wrażeniami?
 10. pavabaranov: Dziękuję za rzeczowy wpis. Daisy mnnie o tyle ciekawi, że widać ewidentny progres, w sensie technicznym jak i muzycznym. Wyprzedzil swojego poprzednika (Mulvanna) - w moim odczuciu - pod każdym względem. Lubię generalnie płyty perkusistów, choć niektóre są ewidentnie "przepałowane" :)
 11. pavbaranov: Wyczytałem, że słuchałeś tria - z Vandermarkiem w składzie - "Rebus" (dla Clean Feed) - napisz proszę ze 2-3 zdania więcej. Ominęła mnie ta płyta. Ostatnio męczyłem "4 Corners" i czuję, że powoli będę opuszczał szeregi zwolenników (nie mylić z entuzjastami)KV. Zaciekawił mnie Adam Lane, mam jego płytkę "New Magical Kingdom" (chyba taki tytuł) - b. fajne i świeżo brzmiące. Czy słyszałeś może nowe produkcje sidemanów KV - Rempisa, Daisy'ego? Pozdrawiam
 12. Mam 3 z wcześniejszych płyty Gonzaleza (m.in. wydaną dla Silkheart - "Desert Wind" - chyba najlepszą). Nie spodziewam się w sumie niczego zaskakującego po "At Tonic". Czy mam rację ?
 13. Płytę zupełnie niedawno słuchałem. "Lekki" projekt, co do samej L.Conquest to mam mieszane uczucia - jednostajność, ograniczona dynamika. Popełniła już kiedyś płytę z Parkerem w podobnym składzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.