Jump to content

kaktoos

Użytkownicy
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
 1. kaktoos

  Interkonekt DIY

  Mam prośbę o pomoc, a mianowicie mam 1m Eclipse 7 do własnej konfekcji i nie jestem pewien jak powinienem połączyć te "niteczki". Może ktoś z Was wie jak zbudowany jest ten przewód w oryginale ? Ze zdjęć wiem, że jest kierunkowy, 1.pewnie powinienem sugerować się kierunkiem napisów ? , 2.a poza tym jak to połączyć ? tak jak na rys. ze strony producenta ? Z góry dzięki za podpowiedzi
 2. 1. kizol666 - opcja A 1szt. 3 gniazda białe 1 czerwone + opcja B bez cewek 1szt. 2. Plastik1989 Opcja B - komplet części bez obudowy i gniazd oraz blaszki maskującej - 145 zł 1szt 3. jello- opcja F - komplet części bez obudowy i gniazd + blaszka maskująca z otworami do mocowania gniazd i włącznika - 160 zł. Poproszę o dane do przelewu na PW. 4. involve - opcja F 2szt. 5. macios - opcja D+E 2kpl. 6. zjj_wwa - opcja F 1szt. + opcja D 1 szt. 7.Catdragon Opcja B, 1 kpl. + dane do przelewu ? 8.Tomasz_f Opcja B 1kpl. 9. Piotrek83 Opcja F 1kpl. 10. lolo234 - opcja B + dodatkowe PCB (łącznie 165 PLN) 11. maxrider opcja B 12 RJK -opcja F 1 kpl 13. moltos - opcja F 1kpl. + poproszę dane do przelewu 14. delphix - opcja D + E 15. kaktoos - opcja B 1 kpl. + poproszę dane do przelewu
 3. Dzięki , co prawda nie dokońca o to mi chodziło ale miło mi, że tak bardzo się postarałeś.
 4. Mam informację ze sklepu , że profile [Hidden Content] są już praktycznie niedostępne. Może wie ktoś gdzie jeszcze tego szukać lub ma namiar na jakiś w miarę pasujący, chociaż do blaszki, ;) odpowiednik.
 5. kaktoos

  Tannoy m3 zwrotnica

  Może jednak ktoś coś na temat ?
 6. kaktoos

  Tannoy m3 zwrotnica

  Oczywiście przepraszam McGyvera za błędy w moim pierwszym poście
 7. kaktoos

  Tannoy m3 zwrotnica

  fajnie a coś o zwrotnicy :-)
 8. kaktoos

  Tannoy m3 zwrotnica

  Witam ! Stałem się posiadaczem w/w i po bardzo ciekawych próbach modyfikacji moich JPW ML610 chciałbym wycisnąć coś więcej z tanoyków, dla tego odświeżam wątek. Pytań mam dużo :-) , ale zacznę od schematów zwrotnicy: 1.Czy ma ktoś z Was schemat zwrotnicy wg. MacGivera do tych kolumn? Pytam ponieważ znalazłem w wątku : [Hidden Content] założyciel - hotrod posługuje się takim schematem: ale jest on identyczny jaki Mac zamieścił ale dla M1 w wątku: [Hidden Content] a sam autor nie prostuje/wyjaśnia ? Nic z tego nie rozumiem :-( Ludzie co prawda pisali, że w tym modelu można bezpiecznie podmieniać elementy zwrotnicy "po nominałach" , ale interesuje mnie ten projekt Mac'a bo prostszy tzn. tańszy byłby. 2.Czy ma ktoś doświadczenia z podłączeniem bi wire tych kolumn ?, czy miałoby to sens ? w JPW wypadło to bardzo dobrze. Dzięki za wszelkie podpowiedzi i sugestie.
 9. kaktoos

  Yamaha A 1020

  > amazarak dzięki ! w instrukcji napisano , że min. 4 Ohm powinno pociągnąć , o grzaniu nić nie wspominają :-)) , ale uspokoiłeś mnie , Pozdrawiam !
 10. kaktoos

  Yamaha A 1020

  Znaczy się , że Japończycy chcieli podbić resztę świata wywołując kryzys energetyczny na zachodzię :-) . Dzięki za info ! , - a co z tym grzaniem się wzmaka przy kolumnach 4Ohm skoro wg. napisów od 6 ma hulać bez łaski , czy to może być jakoś groźne ? i - czy te ok. 600zł to ma sens ?
 11. kaktoos

  Yamaha A 1020

  A tutaj fotki (jak wyżej *) innego egzemplarza :
 12. kaktoos

  Yamaha A 1020

  Witam ! Mam możliwość kupienia 1020 z zamysłem podłączenia jej do monitorów JPW ML 610 (jak w Temacie nr 37048) i po przeczytaniu tego wątku wydaje mi się to ciekawą propozycją (cena ok. 600 zł) Mam jednak wątpliwości , ponieważ sprzedający twierdzi , że dosyć znacznie się grzeje przy obciążeniu kolumnami 4 Ohm (moje są 6 Ohm) i nie wiem , czy nie wynika to z jakiejś usterki wzmacniacza . Wcześniej był wpis o obciążeniu dla A1000 i to trochę mnie uspokaja :-) , ale ... . Co o tym sądzicie ? Druga sprawa to pobór mocy - Tylko 280 W !!! , a pisano tutaj o 580 lub 480 W dla tego modelu . Czy jest to jakaś inna wersja 1020 ? Dla porównania zamieszczam wycinki zdjęć* jakie otrzymałem i wycinki innego egzemplarza 1020 , różnią się znacznie , oceńcie sami. Będę wdzęczny za jakieś podpowiedzi. * zdjęcia nie są mojego autorstwa i dlatego zamieszczam tylko wycinki (mam naczieję , że obędzie się bez procesu ;-) )
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.