Jump to content

zibii

Użytkownicy
 • Content Count

  771
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

98 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Adam jaki masz metraż u siebie. 3 drogi w podłodze nie wejdą?
 2. Jak się ogarnę czasowo to mógłbym wpaść ale urlop dopiero w sierpniu😒.
 3. Manolo Podjedź posłuchaj może wpadnie Ci w ucho np.huracan? Z jakiej pl części jesteś? Ja mam dwie konstrukcję od YB audio odezwij się na priv😉.
 4. Nie rozumiem czemu odpada podział na 2.5? Ja mam u siebie 2.4 i jest ok. Tam u Josepha jest sredniotonowy 18cm więc podział ustawili sobie na 2kHz.
 5. Mi nie chodzi o to co lepiej wygląda tylko działa a wstawianie na pałę to mija się z celem bo wydaję mi się, że lepiej gra. Myślę, że bez pomiarów to ani rusz.
 6. Za cenę tych gryphonów to by starczyło na wybudowanie domu, zaadaptowanie pokoju do audio i zbudowanie kolumn u Piotrka😀 ale kto bogatemu zabroni niech żyje w przeświadczeniu, że ma super kolumny bo dużo kosztowały.
 7. Aby kluskowato nie grało to nie musi być jaśniej grający tylko mocowo wydajny aby głośniki trzymać mocno za pysk co może być problemem przy obecnej ich wydajności albo zastosować osobną końcówkę mocy.
 8. Ja mam u siebie 1kW przy 4Ohm chyba wystarczy😉. W przyszłości coś chcę zbudować na głośnikach wysokoskutecznych i zobaczyć co to potrafi nie koniecznie jakieś wielkie ale na 1x15" średni jakiś i u góry driver w tubie ale co to będzie to jeszcze nie wiem. Gdyby np.takie K2 były sporo tansze to można pomyśleć ale tak pozostaje zbudować coś na zamówienie w PL.
 9. Cytujesz mnie, że ze słabych głośników cudów nie zrobisz i tak jest ale żądać chore pieniążki to przesada😉. Przykładów jest sporo na topowych przetwornikach cały ten hajend to naciągane i takie moje zdanie są u nas w PL zdolne manufaktury, które potrafią to zrobić za x razy mniej.
 10. To jak wszyscy wieszają wspaniałe qrd między kolumnami to tylko ze względów wizualnych😂.
 11. Czy ja dobrze widzę w Westlake Audio stosują wełnę mineralną😳 a co z jej pyleniem?
 12. To jak to w końcu najlepiej zrobić między kolumnami dać dyfuzory czy absorbery? Jedni prawią tak inny odwrotnie i bądź tutaj mądry😉.
 13. Może i lepiej się znają😉. Sansui nie mój klimat gram na budżetowych accutonach😂.
 14. Panie pieniądze nie grają tylko umiejętności konstrukcyjne projektanta, inż, który to wszystko zaprojektuje i wtedy dopiero dowalają ceny z kosmosu aby zarobić a Ty się łudzisz, że top hi end jest super😂. Widziałem tych niektórych bogaczy za Wielką wodą w jakie pomieszczenia wstawiają te hi endowe klocki to aż ręce opadają no cóż każdy ma swój gust. Od jakiej sumy są te hajendy😳.
 15. Baba wiem, że lubujesz się w Sonusach i zastanawiam się co możesz powiedzieć o brzmieniu amati homage te stare z węglowymi basami. Jakie to jest brzmienie a w szczególności chodzi mi o niskie rejestry, oczywiście jeśli je słuchałeś😉.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.