Jump to content

zibii

Użytkownicy
 • Content Count

  1164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

243 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy są lepsze tutaj bym był ostrożny. Najlepsza obudowa to brak obudowy😀 spróbuj ( nawet piega takie stosuje model master line). U siebie w zależności od konstrukcji mam od 30mm do 50mm więc troszkę grubiej, mam też takie bez obudowy czyli open baffle grają zjawiskowo. No nie bądź taki skromny. Ja tylko zasugerowałem to Ty jesteś znafca. Spokojnie możemy poczekać do nowego roku mi się nie pali mam anthema i xlry😀 a, że brak atmosa to w niczym mi nie przeszkadza.
 2. No przecież możesz kupić sobie magico z amelinium😉. Jakiej grubości ścianki masz z tego plastiku lub amelinium.
 3. No lepiej jakby były z mdfu😉.
 4. Jestem zadowolony z anthema, aktualnie mam avm50 stary klocek tylko 7.2 ale brzmieniowo jest ok ale duży wpływ mają końcówki mocy. Pewnie, że nie są potrzebne najlepsze elementy tylko odpowiedni ich dobór. Ampli bym sobie odpuścił i zastosował pre plus osobne końcówki mocy bo progres jest duży w porównaniu do zintegrowanej w ampli. Głośniki najlepiej z jednej serii.
 5. Siema nie śpicie dobra otwieram kolejnego browarka. Mam na tapecie końcówkę mocy, która da mi skromne 6x600W powinno wystarczyć do seta 5 kolumn no jeden kanał wolny zostanie no chyba, że zechcę wrzucić 4 atmosiki na górę ale to dopiero jak zmienię pre na anthem avm60. Kolumny oczywiście wszystkie takie same nie ma zlituj się ( projekt oczywiście indywidualny ).
 6. Co rozumiesz przez gożej Jeśli wolisz 5.4.2 to ok niech moc będzie z Tobą😉.
 7. Czego nie zrozumiałeś w obydwu przypadkach powstaje kino na bardzo dobrych komp. ale do tego potrzeba czasu, wiadomo, że 4ch nie zagrają jak pełen set z atmosem. Ty dalej nie rozumiesz o co chodzi o Panie. To super gratuluję pomysłu przecież nie każe ci kupować kina za 10mln. Konkrety mam ale nie będę się tutaj rozwodził na temat wyższości jednych od drugich raczej te grają tak a tamte inaczej.
 8. Lolo2 lepiej mieć dobrze ogarnięte 5.1 czy 5.2 niż słabe 5.4.1 jeśli wolisz mieć nawalone głośników marnej jakości to ok nie wtrącam się.
 9. Dalej nie rozumiesz pomyśl dobrze😉. Jeśli już masz kpl hajendowe kino to na pewno wiesz. Sprawdzałeś z dsp i bez? Każdy ma inne odczucie jak u Ciebie, podziel się. Ja na nikim nie muszę zarabiać mam inny dochód utrzymania ale widać boli. W jakim celu i tak nie będziesz miał porównania no chyba, że na obrazku albo YT.
 10. Ja nikomu w portfel nie zaglądam i nie obchodzi mnie kto ile ma.
 11. W sumie to nie jest ważne czy ich stać czy nie, tylko realne podejście do zagadnień i wspólną pomoc a nie ciągła zazdrość i wytykanie palcami.
 12. Nawet nie wiesz na jakich głośnikach ma być zrobiony a już znasz ceny😀 zagraj w lotka. Proszę przelicz sobie jaki wkład materiałowy jest w twoim centralu o ile takie coś posiadasz. Np Avalon, Kharma. Jeśli chcesz pruc ściany i podłączyć po rca to naprawdę nie masz pojęcia o tym i piszesz bzdury. No niestety nie zgadłeś. Panowie po co te ataki widocznie dalej jest ból dupy jakie to przykre.
 13. Czegoś nie zrozumiałeś pisz może pomogę😉.
 14. Panowie po co te nerwy i ból dupy każdy ma na co go stać i ok. Może czasami przesadzam i napisałem, że mam bękę z heco itp kolumn ale spoko do normalnego kina wystarczą. Proszę też się opamiętać i nie atakować bardzo dobrych konstrukcji kolumn, że w kinie nie są takie potrzebne wręcz przeciwnie realizm, i nie maskowanie niuansów w muzyce, dynamika, przestrzenność i wiele innych pozytywnych cech. Ja jestem zdania, że im lepsze tym lepiej i nie chodzi tutaj o cenę a walory brzmieniowe nie wszystko co jest drogie jest super trzeba przewalic sporo sprzętu i być osłuchanym w temacie. Dziwi mnie cza
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.