Jump to content

zibii

Użytkownicy
 • Content Count

  913
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I tutaj masz racje każdy stroi inaczej😉ale ograniczeń technologicznych głośnika nie przeskoczysz. Szybkość bardzo dobra hmm ciekawe nie słyszałem ale z tego co Piotrek mówił to nie, może z lampy 300W lub cyfry to jeszcze można by podyskutować. Myślę, że towarzystwo mają dobre. Z tego co piszesz wychodzi, że elektronika za 10kzł za element jest grubo przesadzona jeśli kolumny w podobnej cenie potrzebują dużo lepszego toru. Ja zawsze myślałem, że kolumny mają najwiekszy wpływ na rezultat końcowy( oczywiście nie pomijam poprawej akustyki pomieszczenia, która jest bardzo ważna).
 2. D400 2x20 cm węglówki do tego potrzeba niezłego wzmaka i to najlepiej cyfrowego😀, kiedyś miałem zrobione na tych głośnikach kolumny i bas troszkę wolny ale potężny.
 3. Rewelacja maggie na sterydach😀. Też miałem kiedyś pomysł aby swoje maggie tak zrobić😉. Nawet raki gdzieś leżą nieskończone😒. Sorki za bajzel ale tylko takie zdjęcie w tel. znalazłem.
 4. Grzegorz dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Zgadzam się z Tobą, że kolumny grają a nie same głośniki. Accutony to faktycznie fikuśne głośniki i mogą zagrać bardzo różnie w zależności od projektujacego. Szkoda, że w kolumnach Twojego znajomego nie zastosowano na średnicy modelu c173-6-090 który gra bardzo przyjemnie w porowaniu do jego braci.
 5. No 50kzł cena mega na wyrost ale jak ktoś lubi to czemu nie😉.
 6. Bartek te ustroje na tylnej ścianie z pierwszego zdjecia to są zrobione z styrodoru bo tak mi wyglądają. A co jest na frontowej ścianie absorbery?
 7. I jak oceniasz zestawienie ceramików z lampą w porównaniu do celulozy z lampą?
 8. Kivlov No fajnie mieć taki męski kącik😀👍. Co tam masz za kolumny na frocie coś na ss? Ekan diy i ile cali?
 9. Do tego lampiaki to bym widział coś na accutonach zagrało by to zjawiskowo😀.
 10. Proponuję posłuchać konstrukcji jaką kto ma potrzebę epic u Piotra accu u mnie są możliwości odsłuchu w normalnych warunkach mieszkalnych i samemu ocenić co odpowiada a co nie. Więc proponuję zakończyć przepychanki kogo lepsze i droższe.
 11. Po co ma się wpasować, kabel ma być neutralny i dobrze przewodzić ładunki elektryczne i tyle😀. Żadnej filozofii tutaj nie ma tylko wymyślanie dziwnych historii z listwą za 6kzł w ślepym teście nie do odróżnienia😂.
 12. Silver I jak Arcady w porównaniu do YB Huracanów? Nie chciałeś na 2x18 revelator coś spróbować czy to już za dużo na twój metraż? Ogólnie wyglądają ok.
 13. Jakby zrobić ślepe testy to większość by się obsrała😂.Taka hajendowa prawda.
 14. A wysunięcia kolumn z pod tej ścianki poprawia głębię?
 15. A próbowałeś zamienić stronami sprzęt z kolumnami na ścianę tam gdzie kanapa, a kanapę gdzie sprzet? Absorbery 10mm to nic Ci nie dadzą 10-20cm to tak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.