Jump to content

zibii

Użytkownicy
 • Content Count

  1070
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

194 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 8" średnicy😀. Ty masz jak piszesz sporą przestrzeń pewnie ponad 40m2 i jednym subem tego z 20cm głośnikiem nie dasz rady ogarnąć. Tutaj to 2szt minimum np. takiego svs 12-nsd w obudowie zamkniętej lub bass reflex, które są już z deczko droższe i większe. Zależy co chcesz uzyskać.
 2. Odnoszę się do tematu wątku czyli sub do 2kzł i właśnie svs sie idealnie wpasowuje ale przekracza budżet o 200zł. Ten Celestion to ma 8" driver trochę mało jak na twoje warunki.
 3. Za tą kasę to wybrałbym svs sb 12- nsd. Siedzi tam b.dobry głośnik i odpowiedni wzmacniacz do niego a jak zajdzie potrzeba to można później dokupić 2 szt😀.
 4. Za tą kasę to wybrałbym svs sb 12- nsd. Siedzi tam b.dobry głośnik i odpowiedni wzmacniacz do niego a jak zajdzie potrzeba to można później dokupić 2 szt😀.
 5. Mi osobiście troszkę lepiej gra cd w porównaniu do tego samego utwory na tidal co prawda w torze są inne daci ale reszta toru od pre ta sama.
 6. Co z tego, że miały separację i lokalizację jak część dźwięków nie słychać a dokładnie w środkowym paśmie. Fajne wysokie tony ale reszta nie powala no i cena wyjściowa kosmiczna. Do dobrze zaprojektowanych kolumn 3dr nie ma podjazdu.
 7. A co to za problem wrzucasz program na laser czy obrabiarke cnc i za każdym razem dostajesz to samo.
 8. Dawać te propozycje do 10kzł a nie jakieś dyrdymały. Widać każdy wątek tutaj jest o niczym. Sam jestem ciekaw co jest warte uwagi w tej kwocie.
 9. Super, że wybrałeś tą drogę i skorzystałeś z usług Cinema Pro nie ma nic lepszego od fachowej ręki. Każdy w głębi duszy chciałby jak najwięcej zrobić sam ale czasami się nie da.
 10. Panowe mam pytanie słyszał ktoś może kolumy Procella audio widzę, że Wrocławska firma buduje na ich sprzęcie sale kinowe. Ciekaw jestem jak to gra. Ceny spore za ich sprzęt😉. No i używają mega projektorów do tych salek. Chciałbym zobaczyć różnicę jvca takiego za 17kzł a za 170kzł😀.
 11. Jeśli ktoś sam potrafi zrobić to niech robi nie rozumiem czemu źle komuś życzyć. Ja jestem zdania jeśli ktoś ma chęci i zdolności to trzeba go wesprzeć i pomóc. Widzę, że na forum sama krytyka i zazdrość. Ja sam osobiście zamiast kupować suby z sklepu wolę sam zbudować pod swoje preferencje chociażby gabarytowe ale z zachowaniem odpowiedniej pojemności i strojenia. I mogę też przy okazji zaoszczędzić np.2, 3kzł i nie chodzi o to, że jestem sknerą tylko tą kasę mogę przeznaczyć np. na lepszy projektor lub ekran czy nową lampę opcji jest dużo. Jeśli ktoś się nie czuje na siłach to pozostaje kupić gotowca i też jest ok. Ja nikogo nie neguję chociaż denerwuje mnie zachowanie niektórych userów.
 12. Końcówkę 8kanalową kupiłeś? Też mam ale nie podłączoną😮. Na razie netflixa oglądam na stereo😂😂😂.
 13. Będzie central u Ciebie i Suby będziemy mierzyć😉
 14. Myślałem, że będziesz z ich strony zamawiał a może faktycznie z alledrogo lepiej 😉. Też muszę sobie sprawić do zabawy.
 15. Lolo skąd będziesz zamawiał umika?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.