Jump to content

camil211

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

275 profile views
 1. Jakiś czas temu sam badałem temat foteli do pracy przy komputerze. Od siebie poleciłbym do rozważenia dwa modelu : 1. Ergohuman: [Hidden Content] 2. Unique wau: [Hidden Content]
 2. camil211

  Lampizator dla PCM1794

  Zauważyłem, że R3 i R7 masz z różnymi wartościami, z tego co wiem to w układzie SRPP powinny być jednakowej wartości. Poza tym rezystor konwersji dla PCM1794 wydaje się być za duży, układ ten "lubi" mniejszą rezystancję, było już o tym wspominane na forum, przy 100r możesz mieć za duże wzomcnienie na wyściu.
 3. camil211

  Lampizator dla PCM1794

  Dzięki za odpowiedź, chodziło mi bardziej o wartości poszczegółnych elementów oraz napięcie jakim będziesz zasilał układ.
 4. camil211

  Lampizator dla PCM1794

  Kris_54701 mógłbyś podać schemat układu do lampizacji, z któego będziesz korzystał?
 5. Chick, jakiego używasz trafa, zasilacza i konwertera, razem z tą płytką, testowałeś brzmienie przy innych komponentach?
 6. Widziałem już sporo opinii od użytkowników, którzy kupili sprzęt z tej strony, więc wydaje się być zaufanym źródłem. Skoro piszesz w wątku DIY to nie lepiej Ci wykonać klon tego urządzenia wzorując się na oryginale? Finansowo wyjdzie na pewno dużo bardziej korzystnie.
 7. Tak, udało się. Wylutowalem również rezystory z ukladu Current Limiting, po tym offset pozostał na poziomie 0,00 - 0,01 V. Przydatne przy tym są trzy multimetry aby podczas ustawień mieć wszystkie parametry pod kontrolą.
 8. Wylutowałem tranzystory Q5 (ZTX 550) oraz Q6 (ZTX450) po tej operacji offset spadł w jednym kanale do 0,04v w drugim 0,1 V.
 9. Offset był obecny od samego początku włączenia wzmacniacza, pomiary przeprowadzałem dla ustawionego prądu 0,4A oraz 0,59A na rezystorach 0.47R. Zmalał nieco po około 30 minutach, kiedy radiatory były już dosyć mocno ciepłe, ale dalej wynosił około 2V.
 10. Witam wszystkich. Jestem na etapie pierwszego uruchomienia wzmacniacza. Niestety mam problem z wysokim offsetem na wyjściu wynosi on od 2 do 3V w obydwu kanałach. Po weryfikacji połączeń wykluczyłem błędy w montażu. Tranzystory wejściowe były parowane z dokładnością do 2%. Montowałem cały układ włącznie z current limiting. Prosiłbym o sugestię co mogę sprawdzić/zmienić aby rozwiązać problem.
 11. Do wykorzystania mam 2 lampy e88cc czyli po jednej na kanał, jedynie to jest ograniczeniem.
 12. Urządzenie to ta płytka: [Hidden Content] Niestety nie mam do niej schematu. Na forum diyaudio użytkownicy piszą, że wykorzystane jest wyjście napięciowe. Co do wyjścia to byłbym zainteresowany wyjściem niesymetrycznym.
 13. Witam wszystkich. Posiadam Daca z przetwornikiem Sabre ES9018k2m. Obecnie stopień analogowy zrealizowany jest na opampie, gra to całkiem dobrze, ale chciałbym dorobić do niego lampowy stopień wyjściowy. Jest to dac napięciowy. Dodam, że chciałbym aby był on zrealizowany na lampie e88cc, gdyż takie już posiadam. Proszę o sugestię i propozycje.
 14. camil211

  Potrzebuję ...

  Kupię komplet PCB do budowy wzmacniacza Pass F5
 15. Do sprzedania Konwerter USB-I2S-SPDIF (wersja pierwsza) JarkaC z wątku [Hidden Content] cena 150zł (razem z wysyłką)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.