Jump to content

camil211

Użytkownicy
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

4 Neutralny

Audiostereo

4

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1062 profile views
 1. Mam pytanie czy masz możliwość porównania Jantzena Alumen ZCap. Z opinii można się dowiedzieć, że dobrze się zgrywa z ClarytiCap CSA, które miałeś zamówić. Jestem ciekawy porównania na tle innych kondensatorów, które posiadasz.
 2. camil211

  Potrzebuję ...

  Kupię parę kondensatorów Jantzen Alumen Z-cap 3.9uF
 3. Sprzedam końcówkę mocy UGODA, w wersji dual mono. Pierwotnie wykonana przez użytkownika Boomaga. Montaż stoi na bardzo dobrym poziomie. Transformatory firmy Toroidy 2x310VA zalewane w wersji audio (bezgłośne), kondensatory Black Gate, Mundorf, sytrofleksy, silver mica itp. Kondensatory C1 oraz C28, które najbardziej wpływają na dźwięk są na goldpinach dzięki czemu można łatwo je wymienić na inne i dopasować brzmienie do swoich preferencji. Jako gratis dodaje Mundorfy Mcap oraz Elna BP na podmianę. Wszystko sprawne i gotowe do użycia. Cena 1099zl (razem z wliczoną przesyłką)
 4. Co do dźwięku to uważam, że każda modyfikacja jaką wykonałem przyniosła słyszalny pozytywny skutek tj. wymiana rezystorów konwersji na Caddok mk132, zmiana kondensatorów filtrujących napięcie anodowe na Mundorfy Mcap Evo, oraz wymiana kondensatorów wyjściowych na Rike Scap. Ogólnie poprawiła się dynamika, polepszyła stereofonia i scena.
 5. W moim przypadku zastosowałem następującą konfigurację:
 6. Sprzedam końcówkę mocy UGODA, w wersji dual mono. Pierwotnie wykonana przez użytkownika Boomaga. Montaż stoi na bardzo dobrym poziomie. Transformatory firmy Toroidy 2x310VA zalewane w wersji audio (bezgłośne), kondensatory Black Gate, Mundorf, sytrofleksy, silver mica itp. Kondensatory C1 oraz C28, które najbardziej wpływają na dźwięk są na goldpinach dzięki czemu można łatwo je wymienić na inne i dopasować brzmienie do swoich preferencji. Jako gratis dodaje Mundorfy Mcap oraz Elna BP na podmianę. Wszystko sprawne i gotowe do użycia. Cena: 1249 zł + KW
 7. Mam pytanie do osób modyfikujących płytkę w celu użycia lamp 6n30p na wejściu. Jakie dokładnie modyfikacje należy przeprowadzić aby móc przetestować taki układ. Chodzi mi o opis, który posłużyłby szerszej grupie użytkowników.
 8. IcePower 1200AS2 - zbiorowe zamówienie: 1. init0 - 1szt. 2. arkotic 1szt. 3. camil211 - 1szt.
 9. camil211

  Black Friday DIY

  W sklepie [Hidden Content] w dniach 27-30.11 mają rabat na obudowy i akcesoria do -25%
 10. Wiadomo coś w temacie zamówień? Mamy 7 chętnych. @Night czy możemy na Ciebie liczyć w temacie zamówienia?
 11. 1.Night - 1szt. 2.freedi - 1szt. 3.Grow - 1szt. 4. mirekstad -1 szt. 5. init0 - 1 szt. 6. camil211 - 1szt.
 12. camil211

  Potrzebuję ...

  Kupię parę kondensatorów Rike Audio S-Cap2 min 2uf
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.