Jump to content

Violet

Użytkownicy
 • Content Count

  4722
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Violet last won the day on November 7 2011

Violet had the most liked content!

Community Reputation

376 Bardzo dobry

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://stereoikolorowo.blogspot.com/

Informacje profilowe

 • Branża
  Prasa

Recent Profile Visitors

66344 profile views
 1. Sąd rozstrzygnął na niekorzyść Perry.
 2. Violet

  EPITAFIUM

  Bardzo żałuję Johnny'ego Clegga. To on pierwszy nagrywał z Zulusami. To nim, i jego twórczością, inspirował się Paul Simon przy "Graceland". Zawsze chciałem zobaczyć jego koncert. Niestety, rak był pierwszy.
 3. Violet

  EPITAFIUM

  João Gilberto (1931-2019) https://www.theguardian.com/theguardian/2019/jul/06/joao-gilberto-obituary
 4. KRÓL - Te smaki i zapachy i Django Django - Surface to Air (ft. Self Esteem) Może to jeszcze nie plagiat, ale na pewno pewnego rodzaju "zapożyczenie".
 5. Toż to idiotyzm, a nie krytyka... Proszę o coś bardziej inteligentnego. I może bardziej "muzycznego", aby oscylowało w głównym temacie.
 6. Kto to może wyjaśnić? Piosenki niejakiego Pawła Kukiza są nieustannie nadawane w radiowej Trójce od samego porannego pasma, czyli zawsze od około 6:00. Mam pewnego rodzaju "szacunek" do całej twórczości Kukiza, ale nie koniecznie koresponduje on ze współczesną jego polityczną aktywnością, którą uważam za bliską (niestety) kretynizmu. O ile nie nihilizmowi moralnemu. Nie podoba mi się to. Czy Trójka skręca w polityczną stronę reprezentowaną przez ruch Kukiza? O co tu chodzi? Nie wiem, ale to generalnie chodzi tu o muzykę (owszem, w kontekście politycznym), więc niekoniecznie adresatem jest [Bocznica].
 7. Tidal Launches MQA-Ready iOS App https://www.soundandvision.com/content/tidal-launches-mqa-ready-ios-app
 8. Violet

  EPITAFIUM

  Joseph Jarman, the Art Ensemble of Chicago https://pitchfork.com/news/jazz-musician-and-buddhist-priest-joseph-jarman-dead-at-81/
 9. Słuchałem Origami na AVS. To wybitny wzmacniacz!
 10. Od lat jestem zwolennikiem Pioneera. Dużo testuję obecny sprzęt Pioneera, który jest, moim zdaniem, bardzo ciekawy. Ale ostatnio wpadła mi w łapy nie lada perełka - przedwzmacniacz/końcówka mocy Pioneer C-90/M-90 z roku około 1988. Wspaniała rzecz. Piszę o tym na luzie, bez żadnej reklamy, czy zobowiązań. Piękny sprzęt i świetnie grający. Zainteresowanych zapraszam tutaj: http://stereoikolorowo.blogspot.com/2018/08/pioneer-c-90m-90-przedwzmacniacz-i.html
 11. Tegoroczna, już 17-ta edycja, Open'era była fantastyczna po względem muzycznym. Jestem wykończony.
 12. Byłem na koncercie Kamasiego w warszawskiej Stodole pod koniec maja. Świetny koncert, a Kamasi na żywo jest genialny.
 13. Ed Sheeran znowu przed sądem. Oskarżyciele chcą od niego 100 mln dol. za plagiat http://wyborcza.pl/7,113768,23613176,ed-sheeran-znowu-w-sadzie-moze-zaplacic-nawet-100-milionow.html#BoxGWImg Posłuchajcie, piosenka Eda Sheerana „Thinking Out Loud” i utwór Marvina Gaye’a „Let’s Get It On”.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.