Jump to content

Violet

Użytkownicy
 • Content Count

  4724
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Violet last won the day on November 7 2011

Violet had the most liked content!

Community Reputation

380 Bardzo dobry

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://stereoikolorowo.blogspot.com/

Informacje profilowe

 • Branża
  Prasa

Recent Profile Visitors

66562 profile views
 1. Okropna strata. Brak słów.
 2. Violet

  EPITAFIUM

  Trochę wspomnień...
 3. Sąd rozstrzygnął na niekorzyść Perry.
 4. Violet

  EPITAFIUM

  Bardzo żałuję Johnny'ego Clegga. To on pierwszy nagrywał z Zulusami. To nim, i jego twórczością, inspirował się Paul Simon przy "Graceland". Zawsze chciałem zobaczyć jego koncert. Niestety, rak był pierwszy.
 5. Violet

  EPITAFIUM

  João Gilberto (1931-2019) [Hidden Content]
 6. KRÓL - Te smaki i zapachy i Django Django - Surface to Air (ft. Self Esteem) Może to jeszcze nie plagiat, ale na pewno pewnego rodzaju "zapożyczenie".
 7. Toż to idiotyzm, a nie krytyka... Proszę o coś bardziej inteligentnego. I może bardziej "muzycznego", aby oscylowało w głównym temacie.
 8. Kto to może wyjaśnić? Piosenki niejakiego Pawła Kukiza są nieustannie nadawane w radiowej Trójce od samego porannego pasma, czyli zawsze od około 6:00. Mam pewnego rodzaju "szacunek" do całej twórczości Kukiza, ale nie koniecznie koresponduje on ze współczesną jego polityczną aktywnością, którą uważam za bliską (niestety) kretynizmu. O ile nie nihilizmowi moralnemu. Nie podoba mi się to. Czy Trójka skręca w polityczną stronę reprezentowaną przez ruch Kukiza? O co tu chodzi? Nie wiem, ale to generalnie chodzi tu o muzykę (owszem, w kontekście politycznym), więc niekoniecznie adresatem jest [Bocznica].
 9. Violet

  Klub Tidal

  Tidal Launches MQA-Ready iOS App https://www.soundandvision.com/content/tidal-launches-mqa-ready-ios-app
 10. Violet

  EPITAFIUM

  Joseph Jarman, the Art Ensemble of Chicago [Hidden Content]
 11. Słuchałem Origami na AVS. To wybitny wzmacniacz!
 12. Audio-gd R-28 i Audio-gd A1: przedwzmacniacz/DAC i końcówka mocy. Kapitalny system w cenie poniżej 10 000 PLN. Zapowiedź na Stereo i Kolorowo. Zapraszam wszystkich. Hejterów także. http://stereoikolorowo.blogspot.com/2018/09/audio-gd-r-28-i-audio-gd-a1.html
 13. Od lat jestem zwolennikiem Pioneera. Dużo testuję obecny sprzęt Pioneera, który jest, moim zdaniem, bardzo ciekawy. Ale ostatnio wpadła mi w łapy nie lada perełka - przedwzmacniacz/końcówka mocy Pioneer C-90/M-90 z roku około 1988. Wspaniała rzecz. Piszę o tym na luzie, bez żadnej reklamy, czy zobowiązań. Piękny sprzęt i świetnie grający. Zainteresowanych zapraszam tutaj: http://stereoikolorowo.blogspot.com/2018/08/pioneer-c-90m-90-przedwzmacniacz-i.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.