Jump to content

rafal735r

Użytkownicy
 • Content Count

  13179
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rafal735r last won the day on September 7 2013

rafal735r had the most liked content!

Community Reputation

2278 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

68173 profile views
 1. Na początku niczym nie zachwyca. Zwykle granie, bez fajerwerków. Ale po pewnym czasie okazuje się że tak ma być. On po prostu gra muzykę. Tylko tyle i aż tyle.
 2. A jest coś na alli oryginalne?
 3. Sprzedaje tylko przetworniki ze starej serii. Robię upgrade Swoją drogą, teac jest super. Wcześniej miałem UD-501 i żałowałem że sprzedałem. Dlatego kupilem UD-503.
 4. Bez przesady. Jedź po coax i tyle. W menu masz jeszcze ful ustawień filtrów, ale ja tam nic nie słyszę.
 5. Tidala z BubbleUPnP a Spotify z HiFy i tyle.
 6. Jak już to pamiętaj że na stronie www brak części oferty. Jest w aktualizacji.
 7. Róbcie, jak macie chęć. Choć wątpię w obiektywizm jakiego kolwiek porównania ze strony klubowiczów S16.
 8. Pewnie. Za trolling z twoim ziomkiem, a w sumie waszym, Szymonem. Zresztą, nie dam się wciągnąć w kolejną przepychanke. Off top. Nie mam zamiaru tu robić chlewu. Pozdrawiam
 9. Z tych konfrontacji chyba nie wiele wyszło, bo twój wątek wyparowal po tym jak jeden user napisał że mu nie zagralo. Z tego co pamiętam to suchej nitki na nim nie zostawiliscie. W takim wypadku wątpię by ktoś by chciał z toba konfrontowac chociażby altusy.
 10. rafal735r

  Klub kolumn BMN

  Powiem jedno ze te kolumny z wentylacja z dwóch stron z linii transmisyjnej zachowują się inaczej jak klasyczne BRy okrągłe do tego z tyłu.
 11. rafal735r

  Klub kolumn BMN

  Monitory najmniejsze maja i tak 18cm, ale myślę ze dzięki liniom transmisyjnym może nie zalalaly by basem. Możesz wypożyczyć cokolwiek żeby mieć jakiś zarys czy się "zmieszcza". Osobiście polecam topowa serię 🙂 jednak ten woofer E0042 jest sporo lepszy od CA18RNX.
 12. rafal735r

  Klub kolumn BMN

  Będzie set który miałem na testach.
 13. rafal735r

  Klub kolumn BMN

  Kupilem z allegro. Jeszcze ich nie dopasowalem do kolumn, bo będą dopiero we wtorek, ale mam nadzieję że będą pasować. Kolce klejone plus zrobiłem sobie jeszcze podświetlenie. Dam foto jak już wszystko złożę. Trochę mi to zajęło. Ale jakie sprzedaje? Będę się pozbywal przetworników ze starych skrzynek. Bo wszystko wymieniam na nowe.
 14. rafal735r

  Klub kolumn BMN

  Podstawy czekają już na nowe/stare pudła:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.