Jump to content

rafal735r

Użytkownicy
 • Content Count

  13414
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rafal735r last won the day on September 7 2013

rafal735r had the most liked content!

Community Reputation

2330 Audioholik^2

About rafal735r

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

68725 profile views
 1. Kolejna podpucha do przepychanek. Pokaż Marcin ta swoja kolekcje.
 2. Może dlatego w IN200 zorbili na guziki 🙂
 3. O jakim rezonansie mowicie? Mam kolumny na Excelach, ale na tych ze srebrnymi wstawkami i w sumie nic ja tam nie słyszę.
 4. rafal735r

  Klub ATOLL

  Żadna nowość. Niektórzy tak robią. Powiedzmy że mamy dwie końcówki. W jednej podoba nam się sekcja niska, a w drugiej bardziej gora i średnica. Więc robimy sobie taki miks i łączymy jedną na dół, a druga na górę.
 5. rafal735r

  Meble ogrodowe

  Następny. A raczej ten sam. Rejestracja 17 maj.
 6. rafal735r

  Firmy kurierskie

  Osobiście z FedEx jeszcze nie miałem żadnego problemu. A kurier działający w moim rejonie to chłop do rany przyłoż. Zawsze pójdzie na rękę i nie płacze jak stara baba że paczkę 15kg musi wziąć. Zresztą zawsze też wszystko dochodzi na czas. Poniżej 24h.
 7. Dobrze, polecimy w kosmos żeby zwore usunąć. 😁 Najbardziej problematyczne są KSS213. One chyba nigdy nie działają. 240 są całkiem w porządku. PS Nie trzeba wykupywac abonamentu na lot na marsa.
 8. Już konstruktorzy lecą z odsiecza. 😁 🙂
 9. Wymień dla chłopa laser za 400zl z kosztem robocizny za kolejne 200zl w odtwarzaczu za 100zl. Mimo że prosił o jak najtańsze rozwiązanie sprawy sugerujesz mu lot w kosmos. Dlatego właśnie ludzie unikają tego forum. Ze względu na znawców, którzy naciagna ich na bezsensowne koszty prostej operacji. Wystarczy śrubokręt krzyżak. Ale ty zrobisz z igły widły żeby się pokazać, nawet w tak blachej sprawie.
 10. Tak, wymień koledze laser za 400zl plus twoje nadprzyrodzone zdolności za 200zl w odtwarzaczu za 100zl. A wystarczyło wymienić laser za 40zl żeby chłop się dalej cieszył swoim odtwarzaczem.
 11. Myślisz że twoje PMC stu konstruktorow odsluchiwalo i robi ich pomiary na stacji kosmicznej zanim je wprowadzili do produkcji? I co w związku z tym? Bo nie wiem do czego pijesz? Przecież YB nawet nie mają dystrubutora. To jak testy ich kolumn maja być w gazecie? Jak widać nawet sama firma Scan speak docenila ich produkty, i to nie pierwszy raz. Tylko jakieś Janusze z polandii ciągle maja problem i zal że polska firma się rozwija. Widzę że to chyba tutaj jakiś trend narodowy, zdeptac swoje i chwalić chłam z zagranicy, bo test był ładny i ma fajne testy w gazecie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.