Jump to content

rafal735r

Użytkownicy+
 • Content Count

  14250
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rafal735r last won the day on September 7 2013

rafal735r had the most liked content!

Community Reputation

2680 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

70710 profile views
 1. Nie mniej jednak, znaki są chyba najważniejsze 🙂
 2. Dużo zależy od strojenia. Niektóre kolumny nie grają tak obficie przez BR, i mogą nie dudnic. Pamiętam jak miałem kiedyś Magnat Quantum 905. Dudnily nie miłosiernie. Potem nizszy model Quantum 655 i te nie dudnily w cale. Ale nie ma tak łatwo. Te drugie nie schodziły tak nisko itd.
 3. Nie chce się powtarzać, ale myślę że w tym temacie zostało już sporo napisane. Sam już kilka razy to robiłem. Crescendo wyciąga sporo więcej informacji z muzyki. Wszystkie detale, które były wcześniej gdzieś głęboko schowane, zostały wyciągnięte na światło dzienne. Każdy niuans jest słyszalny. Ludzie, którzy nie słyszeli wcześniej takiego typu brzmienia mówią o tym "zbyt sterylnie" i tego typu podobne aluzje. Nie zdają sobie po prostu sprawy ile w ich ulubionych kawałkach jest ukrytych detali, niuansów , dlatego tak odbieraja to brzmienie.
 4. Może warto sprawdzić samemu? Tak po prostu. Myślę że warto, bo wiemy za płacimy. Bez ściemy, niby testów, opłacanych gazet? Nie sądzisz? Mam wrażenie że szukasz dziwnej zaczepki?
 5. Na pewno góra wpływa na odbiór srednicy, czy też na odwrót. To akurat żadna tajemnica.
 6. Zajebisty tweeter. Brzmienie o charakterze zgrzytania zębów.
 7. Jak ktoś by chciał oddam w dobre ręce CD-S1000.
 8. Fajne, archiwalne zdjęcia 👍🙂 Może nie róbmy antyreklamy innej firmy, OK?
 9. rafal735r

  Wasze ustroje.

  Ten niebieski? 🙂 Bardzo ładnie zjecia w sumie. Tylko że chyba pokoju, a nie sprzętu.
 10. W audiofilskich kolumnach za parę tysięcy potrafia siedzieć tańsze.
 11. rafal735r

  Wasze ustroje.

  Który dywan, bo trzy widzę.
 12. Ja miałem AS2000. 1000 nigdy. W tej cenie to chyba najlepszy zakup. Na pewno dla mnie wiele lepsza jest ta Yamaha niż Marantz PM16, Denon PMA-2000, S10 i wiele innych, nawet droższych. Do tego wykonanie pierwsza klasa.
 13. Całe szczęście nie wchodzę do HiEndu. Wracając do tweetrow to akurat tutaj problem nie jest jakiś skomplikowany. Rozmawiamy o samych tweeterach. Różnica jest na plus i to słychać. Zaczynałem na tweeterze Seas ze zwykłych S3, potem upgrade na Excela za 550zl i teraz Crescendo. U kumpla słuchałem SS w S3 MKII. Słychać przyrost jakościowy z każdą wydana kwotą. Czy przyrost jest proporcjonalny do wydanych pieniędzy? A kto to wie? Każdy ma inne granice. Dziś wróciłem trochę do korzeni i testuje Yamahe AS1000 i CDS1000. Wzmak robi robotę w tej cenie i zastanawiam się czy warto dopłacać do Burmestera parę tysięcy? Moim zdaniem nie, ale mimo to nie zamierzam go zmieniać. Jest trochę lepszy, ale żeby to była przepaść? A różnica w cenie dość duża. Foto na osłodę 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.