Jump to content

rafal735r

Użytkownicy
 • Content Count

  13959
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rafal735r last won the day on September 7 2013

rafal735r had the most liked content!

Community Reputation

2535 Audioholik^3

About rafal735r

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

69849 profile views
 1. Pewnie Harmony sobie poradzi o ile masz więcej do wydania. No i pewnie zadziałał by jakiś model pilota od integry z tamtych lat.
 2. Można krzyczeć 9, można i 20. Szkoda tylko że ciągle kończy się na "zmianach zwrotnicy".
 3. rafal735r

  Black Friday 2019

  Media Expert nikt nie przebije. Tniemy o milion %, a ceny ciągle takie same.
 4. Ja to wszystko rozumiek. Ale dziwi mnie ze z pośród tyłu urządzeń, tylko H10, 11,12 tak wykastrowal dół. Jak zresztą napisałem, nie działo się tak tylko u mnie.
 5. Mam, ale niski model. 1000 to śmieszna cena. Ja sprzedałem w sierpniu za 1500 z tym ze z pilotem i w idealnym stanie i po przeglądzie.
 6. No raczej nie, bo zamieściłes w nim samą nie prawdę. Ani nie lokuje żadnych kolumn na poziomie 10tys, ani nie włożyłem w nie połowy z tych 10tys, ani nic nie rzeźbie, bo się na tym po prostu nie znam. Ty o wzmaku, a ja o DACu 🙂
 7. 7001 to już inna konstrukcja. Natomiast 7000,7200,8000 to prawie to samo. Wyjątkiem jest PM7200KI, ostatnio wisiał na allegro za 1000, bdb cena i najlepszy z tych wszystkich. Ja bym go bral od ręki.
 8. Od kiedy ja kolumny robię? Nawet nie widziałem, kurde prowadzę biznes kolumnowy. Coś tam slyszales że dzwoni, tylko nie wiesz gdzie. Jak się dowiesz to wróć i nie opowiadaj nie prawdy (czyt głupot). Co nie zmienia faktu że Hegel ma pusty bas. I to nie tylko na moich kolumnach było, i nawet nie tylko na moim systemie. Ale nie chce mi się już rozwodzić nad tym. Szkoda czasu. Ja dokładnie o tym wiem, bo lapalem się na tym kiedyś. Ale weź to wytłumacz innym. Ja nie potrzebuje referyncyjego basu. A co to jest ta referencja? No i najważniejsze ile ona kosztuje, to najważniejsze jest dla was. A jakie to są te standardy kabli cyfrowych poza impedancja? Bardzo mnie to zaciekawiło.
 9. Dokładnie, w końcu się dogadalim. Żaden dac nawet za tysiaka, nie miał takiego pustego, kartonowego basu bez wypełnienia.
 10. Trzeba uważać, bo on ma trochę tą górę wyeksponowana. Ale po montażu Burosnow jest jeszcze lepiej. Ja u siebie miałem parę Vivid V6 i sztukę Classic. Do tego lampa Telefunkena. Wyjdzie sam upgrade ponad 1000zl. Ewentualnie można zamiast Telefunkena dac tania Tesle. Moim zdaniem lepsza jak oryginalna. Z tym ze ja miałem 25.3 chyba? Tanio go sprzedałem jakimś Ukraincom z Wawy. Dzwonili potem z grozbami że im kabla zasilającego nie wrzuciłem do paczki i żebym im 200zl oddał 😁 Ciekawe po jakim czasie "dogadal się ze wzmakiem" 😁
 11. Wiesz, nawet nie chodzi o cenę, tylko ogół. Chociaż cena też ma duży wpływ, bo czołowiek się napala i oczekuje cudów.
 12. Osobiście dzielę urządzenia na 3 rodzaje. Te które odrazu po podłączeniu do systemu nie chca grać i szkoda na nie czasu. Te które są całkiem spoko i ciężko podjąć decyzję czy zostawić czy nie, w tedy jest najgorzej. Miałem tak jak kupilem atoll in200, mózgownica się lasowala od przepinania kabli całymi dniami. No i ostatnia grupa, wiadomo. Po podłączeniu już po kilku sekundach słyszysz że to jest w ogóle inny wymiar i strzał w 10 i nie masz żadnych złudzeń że to duży skok do przodu.
 13. Dalej nie kuma. Wstał nowy dzien, przeczytaj jeszcze raz. Może dziś się uda załapać. Mrozu nie ma to i dizel zalapie.
 14. Nie wszystko, są marki które są nagminnie za drogie za sprawą kilku rzeczy. Np dobrego naganiania w prasie i i internetach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.