Jump to content

Different

Użytkownicy
 • Content Count

  2125
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Different last won the day on February 26 2016

Different had the most liked content!

Community Reputation

230 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  MUZYKA , elektroakustyka, film , fotografia, literatura, filozofia, psychologia
 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

4043 profile views
 1. Akustyka lub wprost - ustawienie kolumn 🙂
 2. Different

  Dac do 6000 zł

  Audiobyte Black Dragon lub coś z Audio Gd. Masz blisko to podjedź do salonu, w którym posłuchasz obu. Widzę, że dalej trzymasz 'moje' Avanti 🙂
 3. Different

  Black Friday 2019

  Miło byłoby jednak poczytać o promocjach 😃 Naturalnie z szacunkiem dla języka....
 4. Polecam posłuchać R2R od Audio Gd - nasycenie i barwa to dobre określenie dla tych urządzeń. Im wyżej tym lepiej oczywiście.
 5. Lumina proponuję skoro budżet elastyczny.
 6. Dobrze, że mówisz.. Czekałbym na odpowiedź bez sensu. AP Virgo 2 - może ktoś ma oryginalne ? ( trafiłem jakieś pół roku temu na 2 oferty po amatorskich przeróbkach zwrotnic - za takie podziękuję ).
 7. Tym razem zapytam o sprzedawcę z Płocka AP Virgo 2 - może jest w tej grupie ?
 8. Different

  Firmy kurierskie

  Czy ja gdzieś napisałem, że nie było wyceny szkody ?
 9. Czy kojarzy ktoś sprzedawcę AP Virgo 2 z Suwałk ? Czy którakolwiek wersja Virgo 2 miała korektor fazy zamiast nakładki przeciwpyłowej na średniotonowym ? Niestety w jego egzemplarzu tabliczki są powycierane, a terminale wyglądają dziwnie.
 10. Different

  Firmy kurierskie

  Co do pkt 2 to można spojrzeć na to dwojako - byli hamulcem w tej sprawie tylko.
 11. Different

  Firmy kurierskie

  Z mojego doświadczenia : 1. Ubezpieczenie NIC nie daje przy próbie roszczenia ( o tym poniżej ) 2. Firma pośrednicząca kompletnie nie włącza się w taki spór ( mimo, że tak naprawdę jest stroną dla firmy kurierskiej realizującej dostawę ) UPS dostarczając kolumny ( zapakowane bardzo dobrze, coś mnie tknęło i nawet zdjęcia mam z pakowania ) uszkodziło przesyłkę. Ubezpieczenie z dużym zapasem. Jednak UPS wykpiło się od jakichkolwiek świadczeń. Uprzedzając pytania - było u Rzecznika Praw Konsumenta i wielu innych i została droga sądowa. Darowałem sobie.
 12. Właściciel wykańcza markę, którą założył. Od bardzo dawna przy oklaskach paru osób. Wybór obecnie jest wielki więc nikt płakał nie będzie.
 13. Swojego czasu jeden z byłych moderatorów próbował uciszać głosy o wyczynach tego pana. Im dalej trafiają takie wieści tym mniejsza szansa, że ktoś się natnie.
 14. [Hidden Content] Sprzedaż bez standów lub możliwość dokupienia ich w dobrej cenie w komplecie.
 15. Po lekkich zmianach i zmianie ceny DAC 2xDSD1796 + WK-WA z OP2134 BB w zapasie ( obecnie pracuje stopień lampowy ). [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.