Jump to content

smax

Użytkownicy
 • Content Count

  633
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2064 profile views
 1. Chodzi o to , że mam kable Audioquesta z oryginalną konfekcją ( banany). W Onkyo M-504 są stare terminale do których nie włożę bananów. Można tam podłączyć albo goły przewód , albo wtyk-szpilka. Nie będę rozwalał oryginalnej konfekcji ,że dostać się do gołych kabli. Widziałem gdzieś , że można do wtyków (szpilki) włożyć z jednej strony banana , co w moim przypadku jest idealne, bo nie muszę rozwalać konfekcji.
 2. Ale do tego prolinka trzeba włożyć goły kabel,prawda ? Widziałem gdzieś , że z jednej strony wkłada się banana, a szpilkę w terminal.
 3. Niestety jeszcze nie podłączałem. Włączyłem tylko do sieci. Dopiero wróciłem. Nie mam teraz jak podłączyć kabla głośnikowego. W 5030 miałem przerobione terminale głośnikowe akceptujące banany i widełki. Czy ktoś wie,czy są takie wtyki głośnikowe (szpilki),żebym włożył z jednej strony banana, a z drugiej szpilkę w terminal głośniowy we wzmacniaczu ?
 4. Mam szwagra w Hamburgu , który od pewnego czasu zaczął wyjeżdżać do Szwajcarii. Ja znalazłem, on przywiózł z Lozanny do Hamburga. W piątek pojechałem i odebrałem sprzęt z HH. Niestety doszły jeszcze koszta paliwa , ale sprzęt wygląda jakby nowo wyjęty z pudełka. Warto było .Ciekawy jestem tylko jaki jest rok produkcji (1987-1997), dlatego pytałem się czy po nr. seryjnym można odczytać rok produkcji🙂
 5. Nadszedł czas pochwalić się nowym ,"starym" zestawem 🙂
 6. Jeszcze ok tygodnia i ja pochwalę się nowym zestawem :)
 7. Mi pilot nie jest potrzebny. Dwa lata temu słuchałem nowej serii M. Jak dla mnie zbyt analityczny dźwięk. Podświetlenie też mi się nie podobało .
 8. No właśnie mam problem .Mogę kupić w Niemczech roczny set M-5000R i P-3000R za 2 tys. euro. Ale bardziej podoba mi się 30 letni set M-504 i P-304. Fonicznie też ten stary zestaw mi odpowiada. Ponad 2 lata mam swój zestaw 5030 i 3060 i jest bardzo się przyzwyczaiłem do dźwięku Onkyo.
 9. Nie ma kolega czasami zadbanego M-504 ? Wymieniłbym sobie mojego M-5030 😜
 10. Nikt nie wie , szkoda. Jaki wysyp serii M na portalu aukcyjnym :)
 11. Czy po numerze seryjnym Onkyo M , można odczytać rok produkcji ?
 12. Szkoda , że nie ma nowych Onkyo M :)
 13. Nie wiem jak do TM65 , ale ja mam TM85 i potrzebny jest mocny wzmacniacz. U mnie grają z Onkyo M-5030 i P-3060. Tydzień mam podłączone Arcusy ,potem podłączam Tannoye XT8F. Bardzo podoba mi się barwa, nisko schodzący bas w tych kolumnach. Gwarantuję Ci,że jakbyś miał ślepy odsłuch nowych kolumn (powiedzmy 5-7 tys zł.) i 35 letnie Arcusy TM85, oczywiście w stanie bardzo dobrym technicznie , to byś wybrał Arcusy 🙂
 14. Mam od 3 lat Onkyo M-5030 i cały czas jestem nim oczarowany 🙂 Te wielkie wskaźniki i cała paleta ledowych kolorów robi swoje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.