Jump to content

Piotr_1

Użytkownicy+
 • Content Count

  3246
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Piotr_1 last won the day on November 14 2011

Piotr_1 had the most liked content!

Community Reputation

1856 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wygląda rozsądnie, ja muszę mierzyć w coś wyższego, żeby miało się co uginać pod tyłkiem. Zamówiłem na próbę to: [Hidden Content] I to też bo to jakby klon mojego velo: [Hidden Content],siodlo-alltime-deep-channel Takie bym chciał dostać: [Hidden Content] A może i to by dobre było: [Hidden Content]
 2. Do mocniejszego pochylenia masz wersję A3, trochę węższa niż M3. Ale... będę testował inne siodła. Siodło ważne.
 3. Siodło M3 Scientia? Mam M2 kupione ale sprzedaję, miało być szerokie, a jest wąskie i zapadliwe. I szarpie szynkę. Producenci IMO robią błąd robiąc teraz te przyczepne siodełka. Ja lubię się wiercić, przód tył, ciągle zmieniać pozycje. Swoje mam śliskie, a po nakremowaniu jest jeszcze bardziej poślizgowe i o to chodzi, mniej szaprania szynki.
 4. Duży bagażnik! Zmieścił się pluszowy łoś!
 5. Za późno, błotnik już przewiercony w jednym miejscu. Rama tam fajnie osłania silnik, jak błotnik, ona jest szeroka. Tylko kwestia estetyczna że będzie tam błoto czasem mieszkało. A z przodu też bluemels'ik, tylko że obejmy na widelec muszę kupić. Myślałem że będą w komplecie, ale nie. Subtelnie miałem nawiercić otworki, jak wiertło do drewna złapało to w oponie i dętce zrobiło otwór 3mm 🙂 Dobrze że tego mleka uszczelniającego nie stosowałem, oddałem badziewie, będę normalnie na dętkach jechał jak zobaczyłem ile z tym jest zachodu.
 6. Długi był droższy i bałem się problemów z mocowaniem na dole...
 7. Ale hardkorowo 🙂 Namęczyłem się z 1 błotnikiem i bagażnikiem, ale siedzi!
 8. Nie da się uniknąć problemu z małym prześwitem na małych kołach. Jak zawieszenie zanurkuje w łuku od siły odśrodkowej to wewnętrzny do zakrętu pedał zaora grunt jak socha. Nie wiem czy to kwestia śniegu, ale na kołach 29cali i trudnej trasie zawodniczej trochę musiałem zwalniać bo jakby wylatywałem mocniej z łuków. Ogólnie też prześwit mam spory i rower ma wyżej środek ciężkości. Jednak to może przez śnieg, bo bałem się mocniej złożyć rower żeby mnie nie wykopyrtło. Jednak nie jest źle, szczególnie jak na turystyka bez zawieszenia.
 9. Na animowanym filmiku były 2 strzykawki i 4 pigułki -mała pigułka -2 duże pigułki -czwarta niebieska jak wiagra, Może nie chodziło tu o erekcję bo jednak niebieska pigułka miała też duże znaczenie w Matrixie. Był to wybór "pozostania w Matrixie". Neo wybrał czerwoną pigułkę. "Dig deep into the rabbit hole". Wycieczkę do króliczej nory. Wybrał coś nieprzyjemnego, brudnego, niekomfortowego, ale prawdziwego, realnego. Coś dobrego dla swojej duszy. Sam motyw króliczej nory w Matrixie pochodzi z "Alicji w krainie czarów". Taka symbolika. Ostatecznie przed czipowaniem staniemy pr
 10. Twoje argumenty nawet nie nadają się już do tego żeby z nimi dyskutować. [Hidden Content]
 11. Wszyscy myślą samodzielnie, a przynajmniej tak myślą. Nie ma obaw! Wszystkim zawiadują profesjonaliści, dobre dusze (sarkazm) Jakaś stara wypowiedź jakiegoś masona na temat przyszłości świata: [Hidden Content]
 12. Ale ja nie mam dzisiaj doła 😊. Jestem oswojony z sytuacją w miarę, przecież już 2mce temu mówiłem że "to koniec". Koniec to koniec, nic nie poradzisz.
 13. A ja dzisiaj spodnie narciarskie, kurtka motocyklowa z podpinką, cieńka czapka i kask narciarski z nausznikami i jechane. Ubrałem się super oprócz skarpet bo mi palce odmarzły. Ostatnie 10km wracałem o zgrozo bez baterii. Pokazywało że jest jeszcze 15km zasięgu i nagle przy mrozie -10C wszystko się wyłączyło. Ale masa i opór opon jest. Kulałem się 13kmh w tym śniegu, po gładkim też. Zeszło trochę czasu. Przy takim nacisku i pełnej wspomie bym leciał ze 35-37kmh, tak mi się wydaje.
 14. Ja? Właśnie wróciłem z rowerka, dużo pięknego słońca, śnieg. Zara wkleję fotkę. Aż rumiany jestem od tego mrozu, -11C było jak wróciłem.
 15. Martwi mnie ten łuk i korona u Pierwszego Jeźdźca Apokalipsy. Łuk w symbolice biblijnej oznacza narzędzie do zadania nagłej śmierci, a strzała oznacza nagłą śmierć. Tutaj jakby zamiast strzał jest korona. To może oznaczać że do listopada bawili się z nami na próbę, a czy teraz nie wypuszczą prawdziwego kowidu-kuku? Nie jest ciekawie, uderzają w produkcję żywności i rolników zaczyna się. Nie ma komu pracować, tony jedzenia idą do piachu, ponieważ się psują. Jest to specjalnie zrobione, rolnicy muszą się mieć na baczności bo niedługo im też każą zutylizować wszystkie zwierzęta jakie mają. O
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.