Jump to content

Piotr_1

Użytkownicy+
 • Posts

  6222
 • oraz w archiwum

  2921
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Piotr_1 last won the day on November 14 2011

Piotr_1 had the most liked content!

Reputation Całkowita

2533 Audioholik^3

Audiostereo

548

Bocznica

1985

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Piotr_1's Achievements

 1. Jakie tam tarany. Najlepsze i najtańsze wymyślili już dawno. Duża tarcza, mały zwinny miecz - Rzymianie
 2. Pełne uzbrojenie i rynsztunek to demonstracja siły i przede wszystkim ma zniechęcać do ataków. [Hidden Content]
 3. Nie ma to jak być zaklinaczem rzeczywistości (z wiedzą)
 4. Może nie zagrała roli, ani nie odbiło. Pokazała jaka jest.
 5. On żył w tamtych czasach i wie jak działa środowisko. Krótką pamięć mają ci ludzie, tym gorzej dla nich.
 6. Władza wie że artyści są odpowiedzialni za ducha narodu. Także na czas miesięcy chudych dostają ładne zapomogi i tym sposobem siedzą cicho. Wszystko ładnie pięknie jest. Nie widzicie jak mało artystów alarmuje? A oni wiedzą co jest grane, bo posiadają w sobie ducha wolności.
 7. Artyści i dziennikarze na państwowym wikcie to zawsze będzie to samo. Jak widać poglądy są w zależności. Trochę faszyzmu więc nie zaszkodzi kiedy obawa o zdrowie.
 8. Nawiedzone babsko od dawna, nie nowość.
 9. A Janda to tylko człowiek, ma prawo się mylić. Ludzie myślą że jak z filmów i z telewizji, to już bogini jest, nieomylna.
 10. Nękanie psychiczne, zabieg psychopatyczny i będzie działał. Ludzie będą mieli dosyć i będą się poddawać. Siłą podobno nie. Będą zamykali w tych ośrodkach izolacji i tam próbowali przekonać poprzez psychologiczne nękanie. Codzienne testy, codzienny patyk w nos, ciągłe komunikaty, na zmęczenie materiału aż niechętni wymiękną i się poddadzą. Ja się nie poddam, stosując głodówkę, niejedzenie, po 7 dniach masz już psychicznie wyrąbane na wszystko, taki tryb.
 11. Szkarłatno-czerwony komunistyczny system świata połączony ze szkarłatno-purpurową kłamliwą religią. Apokalipsa zaczyna się ziszczać na naszych oczach. "I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, którzy mieli siedem czasz, i odezwał się do mnie, mówiąc mi: Chodź, pokażę ci sąd nad wielką nierządnicą, która siedzi nad wieloma wodami; Z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi upili się winem jej nierządu. I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I zobaczyłem kobietę siedzącą na szkarłatnej bestii pełnej imion bluźnierstwa, mającej siedem głów i dziesięć rogów. A kobieta była ubrana w purpurę i szkarłat i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami. Miała w swej ręce złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości swego nierządu. A na jej czole wypisane było imię: Tajemnica, wielki Babilon, matka nierządnic i obrzydliwości ziemi."
 12. Karetka na sygnale w Australii, prawdopodobnie ktoś wyszedł na spacer i trzeba go zneutralizować.
 13. Dawanie sobie wzajemnie po 5 lajków w zamian za trafniejsze trollowanie lub błaznowanie, to jest dopiero zaklinanie rzeczywistości. Można się też wódeczką nawalić oprócz tych trzech różdżek zaklinacza, efekt pozytywny powinien się wzmóc.
 14. Narzędzia które mogą wam się przydać w zaklinaniu rzeczywistości. Nie ma za co.
 15. Już mówiłem dawno co się dzieje i jaki jest plan organizatorów akcji. Nie podniecam się tym wszystkim co się dzieje. Wydaje się że ludzie podniecają się cały czas coraz nowymi i gorszymi wiadomościami, a przecież to dopiero preludium zniewolenia, szykowanie gruntu pod nowe umowy społeczne. Ale ludzie naprawdę nie chcą wiedzieć co się dzieje. Chcą wierzyć że będzie dobrze i że system jest sprawny i o nich się troszczy. Z tym że w tej chwili to już jest ewidentne ludzkie zakłamanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.