Jump to content

Piotr_1

Użytkownicy+
 • Content Count

  3225
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Piotr_1 last won the day on November 14 2011

Piotr_1 had the most liked content!

Community Reputation

1496 Audioholik

About Piotr_1

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mnie to nic nie kosztuje opuszczenie tego wątku, ciebie będzie dużo kosztować.
 2. Opuszczam ten wątek, poziom łajna przekracza tu już pas aż ciężko się przemieszczać. Smrodu nie liczę od dawna. A moderacja nie istnieje.
 3. A kto pali głupa? Chyba nie ja?
 4. Fragmenty z sobotnich protestów pokazujące głównie działania policji wobec demonstrujących. W końcowej części filmu widać atak granatami hukowymi na ludzi idących w demonstracji, nic nie demolujących. Widać też atak na nielubianego przez policję dziennikarza, atak gazem. [Hidden Content] Dokładnie udokumentowane kamerą bezpodstawne wylegitymowanie, zatrzymanie oraz przeszukanie i przetrzymywanie. Tak działa polska policja, prawo ich nie obowiązuje. Do dokonania wylegitymowania musi istnieć podstawa prawna wylegitymowania i podstawa faktyczna wylegitymowania. Policjanc
 5. Extremis malis - extremi remedia? Czy to już krucjata? Jak tak zwana nauka zapatruje się na zjawisko krucjat? Z własnych obserwacji bieżącego wątku widzę że coraz bardziej entuzjastycznie!
 6. Szlachetne serce to i szlachetna mowa!
 7. Co pozostało po wilku w lesie?
 8. Tu w tym wątku, dawno już była o tym mowa. Jednak o tym nie wiesz bo jesteś tu od niedawna i wszystkich obszczekujesz jak ratlerek co zobaczył wilka w lesie. Aktualna ustawa jest z 8 października 2020, więc były zmiany. Drobne zmiany są istotne, czasem wystarczy różnica w jednym słowie żeby coś zaczęło działać. UST z 2020r: [Hidden Content] UST z 2008r [Hidden Content] I już można zobaczyć np. że art.2. ma 39 punktów, a nie 35 punktów.
 9. Urzędników najniższego szczebla, policjantów, najzwyklejszych lekarzy czy pielęgniarzy, czyli tych co są na końcu kija, straszy się na całym świecie w ten sam sposób. „Nie dostosujesz się, to wylatujesz z pracy i masz wilczy bilet, nie dostaniesz już żadnej pracy w służbach mundurowych, w branży medycznej, nigdzie itp.” I to działa bardzo dobrze, tzn. oni się dostosowują. Osoby na wyższych stanowiskach (np. kierownicy, komendanci) dostają premie finansowe uzależnione od rezultatów działania (politycznego), jednak też mogą być zastraszane. Chwała tym co się nie dają zastraszyć!
 10. Nie unoś się zbytnio bo odfruniesz!
 11. Niektórzy lekarze będą mieli teraz bardzo dobre pieniądze. W ciągu kilku miesięcy zarobią na dobry samochód, albo i dom. Nie dziwcie się wiec że wam mówią to co mówią, oni mają to mówić.
 12. Cir to kłamca, okłamuje nas jak i wielu innych to robi.
 13. Rzadko czytam twoje posty, gdyby mnie interesowało twoje zdanie na jakikolwiek temat, to być może czytałbym je częściej.
 14. Doktur profesur świnty mówi że Kovid to zwykłe przeziębienie [Hidden Content] I kiszona kapusta! Miałem rację z bigosem przetrwania w kwietniu! Reklamowałem go na każdym kroku! Teraz mnie słuchajcie bo ja miałem rację :)! Zastanawiałem się nad sensem tej sceny, to obraz całkowitego zniewolenia. Zastanawiałem się jaki mógłby mieć zysk oprawca takich ludzi. Mógłby na pewno mieć satysfakcję jeżeli byłby zwyrolem, korzystać z mocy obliczeniowej ich mózgu, z produkcji i sprzedaży ich płynów ustrojowych, pobierać organy, andenochom. Mógłby korzystać z ich mózgu, pon
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.