Jump to content

andrejos1

Użytkownicy+
 • Content Count

  1595
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

94 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. na sprzedaż: 1. DAC AK4137 & AK4490 by Waldi_06 w obudowie modushop pełne alu. cena 800zł 2. 2 sztuki traf 450VA 2x42V (400VA) 1x230V (10VA) 1x8V (30VA) 15V (10VA) cena 150zł/szt - trafa idealnie ciche, ni wymagają soft startu, zalewane i impregnowane rdzenie. 3. Level Controler aktywna regulacja głośności wlutowane OPA 1612 - 12szt , OPA orginalne kupione we farnellu (posiadam orginalne opakowanie od nich) cena 250zł 4. nowy miernik Unit UT70B - cena 150zł
 2. andrejos1

  pcb krell ksa 50

  jdno trafo 350w na krella to mało. krell pracuje w klasie A i przy 2 końcówkach zasilanie mocno ci spadnie i z czasem możesz możesz przegrzać trafo.
 3. W malinowym chruśniaku, przed ciekawych wzrokiem Zapodziani po głowy, przez długie godziny Składali streamery w pajęczyn kabliny Szaleni audiofile pod forum bacznym okiem p.s. opieki dzień kolejny:)
 4. to to takie zabezpieczenie przed coronavirusem? sorki za offtop ale tak mi się to skojarzyło patrząc właśnie ostatnio na podobne sposoby zabezpieczania stanowisk przed potencjalnie zarażonymi petentami. ogólnie kolumny na czasie.....:)
 5. andrejos1

  Hypex DIY

  tak HGP Fuga 2. rzadkość bo ich mało jest ...
 6. andrejos1

  Hypex DIY

  bo ja ciągle coś tam podłączam, przełączam .... ważne że od przodu jest ok 🙂
 7. andrejos1

  Hypex DIY

  To ja się pochwalę. graja od 2 dni. Grają bardzo dobrze, naturalnie, dźwięki odpowiednio zarysowane w przestrzeni z piękną barwą. No i ta dynamika - jest świetna. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do dźwięku - z resztą do niczego 🙂 NC400 plus dedykowane zasilacze do nich.
 8. Słyszałem kiedyś ten wzmacniacz i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Warto na niego poświęcić czas i pieniądze. Masz może wartości spisane elementów?
 9. Sprzedam 2 komplety głośników Saba Greencone oraz kolumny Openbaffle na na Sabach i Beymach: [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content]
 10. Do sprzedania 2 kpl głosników Saba Greencone Permadyn i Tweeter na poniższych aukcjach: [Hidden Content] oraz [Hidden Content]
 11. Polecam świetne kolumny Open Baffle : [Hidden Content]
 12. Kominy powiadasz 🙂 no tak trochę węższe od moich odgród. A tak nota bene mam moje odgrody na sprzedaż, te dokładnie które 2 lata temu były w pokoju na AS.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.