Jump to content

Ravenik

Użytkownicy
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

634 profile views
 1. Sprzedam kolumny podstawkowe Kef Q150. Cena do negocjacji. Kontakt przez wiadomości OLX. [Hidden Content]
 2. Nie za bardzo wiem w jakim dziale zapytać. Chodzi o to jak najlepiej podać do amplitunera Yamahy R-N803D radio internetowe, którego nie ma w standardowym katalogu tej Yamahy? (standardowo jest chyba radio TuneIn). Z tego co wiem to w tym TuneIn nie można podać własnego adresu URL streamu/radia. Konkretnie chodzi mi o radio: [Hidden Content] Adres URL streamu wyłowiłem i wpisałem do takiego serwerka DLNA "Serviio" - którego mam na NASie. I na Yamaszce wchodzę w ten Server/Serviio i mam to radio - gra. Mimo że w TuneIN go nie ma. Ale jest pewien problem: w opisany sposób na Y
 3. Witam, mam pytanie czy jest sens zamienić Kef Q150 (mam je od półtorej roku) na KEF LS50? Te LS50 widzę że można wyrwać za 2tys - używane z Allegro. Pomieszczenie 13m2, słucham niegłośno. Amplituner sieciowy Yamaha R-N803D jest moim głównym urządzeniem napędzającym kolumny. W obecnych KEF Q150 mam gąbki w bass-reflexach. Dźwięk mi dosyć odpowiada, no może czasem jest lekko zbyt metaliczny, chociaż lubię wysokie tony i gałkę treble mam lekko wychyloną w prawo w amplituerze. Słucham smooth jazz, chillout instrumentalny, ambient, Klaus Shultze, Aes Dana, Carbon Based Lifeforms, czasem Pop, R
 4. Witam, mam pytanie czy jakieś oprogramowanie poza Max2play wspiera oficjalny 7" wyświetlacz dotykowy, z działającym dotykiem? Aby mógł wyłączyć odtwarzanie muzyki z ekranu?
 5. Ravenik

  Black Friday 2019

  Dzięki za informację. Zamówiłem tą Yamahę przez Allegro z odbiorem osobistym za tydzień w W-wa. Cena mam nadzieję będzie zarezerwowana taka jak jest teraz. Sprzedawca twierdził przez telefon że ma ich 10 na stanie.
 6. Ravenik

  Black Friday 2019

  Amplituner Yamaha R-N803D ma obniżone ceny z 3400 do 2999. Pytanie czy to z okazji Black Friday/Cyber Monday czy obniżka ceny na stałe? Czy może nowszy model będzie niedługo wypuszczony? Pytam bo chcę kupić ten amplituner sieciowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.