Jump to content

JBN

Użytkownicy
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

13276 profile views
 1. Taka jest procedura kalibracji systemów głośnikowych w prawdziwych salach kinowych / koncertowych / studyjnych .
 2. Te gnioty mogły zaistnieć jedynie z winy Kupujących gdyby nie ich portfele gnioty by wymarły . Komputer nie jest w stanie zabić talentu ale jeżeli go brak .....
 3. O tytułowe DXD 64 bit 1535 Khz . Kiedy tani amatorzy nie będą grzebać w starych nagraniach . Ten czas się zbliża , programy wykorzystujące sztuczną inteligencję zrobią to perfekcyjnie .
 4. Samo rozwiązanie to przyszłość dla dżwięku i cud techniki . Dostępne będzie za około 2 lata.
 5. Podnoszenie rozdzielczości w dzwięku to lipa (ale dobra zabawa dla amatorów i dobry powód do wyłudzenia kasy przez producentów) Ale nagrywanie i odtwarzanie z wykorzystaniem wysokich rozdzielczości to całkiem odrębna dziedzina . do takich nagrań upsampling nie jest potrzebny szczególnie kiedy upsampler jest zbudowany za 3$ co roku nagrywanych jest 20-100 wydawnictw w rozdzielczości 32bit 384Khz .
 6. Format nie jest lipą to cud techniki . Lipą jest to chińskie niby urządzenie .
 7. Niestety jeszcze się nie stało , To następna ściema ( chiński wynalazek papierowy ). Na prawdziwe trzeba poczekać jeszcze chwile .
 8. Procesory studyjne firmy TRINNOV robią to od 10 lat (perfekcyjnie).
 9. JBN

  Audio mity

  Dwa razy oglądałem w radio na Myśliwieckiej . Był pod specjalnym nadzorem .
 10. JBN

  Audio mity

  Np: gitarzysta nie mogąc zagrać bardzo szybkiej solówki Dzięki temu magnetofonowi , mógł nagrać bardzo wolno swoją partię a potem odtworzyć bardzo szybko . a dzięki 4 obrotowym głowicom nie zmieniała się tonacja muzyki . Tempophon zbudowano w 1952 roku.
 11. JBN

  Audio mity

  Do wirujących głowic Telefunkena dostęp był surowo zabroniony . Jedyny egzemplarz w Polsce był używany do powolnego nagrywania wiadomości ( z perfekcyjną dykcją ) I odtwarzania z dużą szybkością (bez zmiany wysokości dźwięku ) lata 60te .
 12. JBN

  Audio mity

  Już w latach 70 tych nawet w siermiężnej Polsce w studiach nagraniowych montowało się solówki gitarowe (i nie tylko) z kilku nagranych wersji po dwa-trzy takty . Robili to najwięksi gitarzyści .
 13. Naśladownictwo ? . Powinno być surowo zakazane . Ponieważ rynek : taboretów , cegieł , woo-doo , kolców , pumexu , i wszelkiego rodzaju resorów , mógłby się załamać . A do tego , producenci audio nie powinni dopuścić za wszelką cenę .
 14. Bardzo modne w ostatnich latach gitary basowe , tak zwane Contrabass Guitar lub Multiscale Bass . Struna cis = 17.3239 Hz. Wielu progresywnych basistów na całym świecie używa tych gitar podczas nagrań .
 15. JBN

  LAKE Lab Gruppen

  Sprzedam wzmacniacze Lab Gruppen D 40:4L Lab Gruppen D 20:4L https://www.labgruppen.com/Categories/Labgruppen/Power-Amplifiers/Installed-Sound/D-40%3A4L/p/P0CND#googtrans(en|en) 8 wzmacniaczy + 8 procesorów LAKE AES/EBU sample rates up to 192 kHz with 24-bit resolution Cena 30000zł .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.