Jump to content

JBN

Użytkownicy
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

12378 profile views
 1. Rozkład instrumentów ( planów dźwiękowych) w dobrych słuchawkach i w dobrych głośnikach jest prawie taki sam. Głośnikowe systemy domowe z powodu bardzo dużych zniekształceń fazowych nie są w stanie odtworzyć prawidłowej sceny zapisanej w nagraniu . z tego powodu nawet dyskusja na ten temat jest niepoważna, gdyż każdy system domowy odtwarza przestrzeń w diametralnie odmienny sposób (inna zawartość zniekształceń fazowych) . Brak wspólnych odniesień.
 2. JBN

  realizacja nagrań

  Skoro tak, to sam będziesz musiał rozwikłać tę zagadkę: dlaczego wysnuwasz tak błędne wnioski po przesłuchaniu dobrze nagranej płyty ? Życzę powodzenia.
 3. JBN

  realizacja nagrań

  Nie czekaj ,,, oddaj swój system grający do remontu .
 4. Używam Basshakerów od 15lat . Dobry grający od 5hz +wzmacniacz z procesorem to koszt około 10000zł. do fotela 2osobowego dodatkowe 2500zł. Prawidłowa kalibracja to następne 3000-6000 zł. Żeby grało dobrze procedura instalacji jest niezwykle skomplikowana. Z tego powodu jest to tak niepopularne rozwiązanie .
 5. JBN

  Klub HEGEL

  gdzie to wyczytales? Kilka lat temu na tym forum , myślący inaczej badacz dokonał tego wiekopomnego odkrycia . Odkrycie to powtarzane bezmyślnie na forum stało się prawdą oczywistą . Pumex jest jednym z najlepiej pochłaniających dżwięk materiałem występującym naturalnie w przyrodzie . ( oczywiście poza ustrojami akustycznymi ) Drgań nie tłumi prawie wcale.
 6. Może zostały ocenzurowane ;-))). Przez największego cenzora muzyki w XX wieku , jakim był winyl .
 7. JBN

  Audio mity

  To że zobaczyłeś na fotce coś co przypomina '' 800 D3'' nie znaczy że tak jest . Te monitory różnią się zasadniczo od seryjnie produkowanych ( są zepsute na zamówienie )
 8. W PL nie ma ani jednego studia z ( prawdziwymi ) wysokiej klasy monitorami , są tylko monitory garażowe . Właściciele studiów nie słyszeli o X-10 ani o innych topowych monitorach .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.