Jump to content

JBN

Użytkownicy
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

12273 profile views
 1. JBN

  Audio mity

  To że zobaczyłeś na fotce coś co przypomina '' 800 D3'' nie znaczy że tak jest . Te monitory różnią się zasadniczo od seryjnie produkowanych ( są zepsute na zamówienie )
 2. Leżaki magazynowe QRD 120x60x 5cm. cena 100zł QRD 120x60x10cm cena 200zł Binarny 100x70x3cm. cena 1500zł Wszystkie strojone na częstotliwości muzyczne 440Hz Kontakt : jbnsys@wp.pl
 3. W PL nie ma ani jednego studia z ( prawdziwymi ) wysokiej klasy monitorami , są tylko monitory garażowe . Właściciele studiów nie słyszeli o X-10 ani o innych topowych monitorach .
 4. Jako wybitny znawca tematu możesz napisać podobny artykuł bez słuchania urządzeń . Będzie on tyle samo wart co przytaczane przemyślenia . Jeden autor nie słuchał . A drugi nie słyszał . Ale obaj wyjątkowo osłuchani .
 5. Mówisz i masz . Pozdrawiam
 6. Kompresja sama w sobie nie jest złem . To tylko twórcy niektórych gatunków muzyki uznali kompresję za środek artystycznego wyrazu I nadużywają kompresora ,transformatora , lampy , do wszystkiego . Jedynym lekarstwem na te zabawy to budowanie systemów grających mogących odtworzyć bez dodatkowych zniekształceń i w odpowiedniej skali i rozpiętości dynamicznej , dostarczanych nam skompresowanych zniekształceń w postaci nagrań .
 7. Można przyjąć jako pewnik że od roku 1960 nie powstało na świecie żadne nagranie komercyjne bez użycia kompresji , realizowanej w różnoraki sposób .
 8. Trinnov to jedyne urządzenie seryjnie produkowane które może zmierzyć pozycję wertykalną głośnika i skorygować jego umiejscowienie . na przykład z trzech oddalonych od siebie głośników zbudować głośnik koncentryczny . Tego typu możliwości jest w nim o wiele wiele więcej .
 9. Czy możesz opisać swój zestaw pomiarowy użyty do kalibracji tych urządzeń , czy kalibrowałeś je tylko na ucho .
 10. Są to monitory studyjne projektu Tom Hidley Westlake /Eastlake lata 1971-1979 w tamtych latach najlepsze studyjne głośniki , komponenty firmy TAD . Tom Hidley to legendarny projektant studiów nagraniowych , pierwszy właściciel firmy Westlake . Od roku 1979 współpracował z Shozo Kinoshita . Do niedawna najlepsze studia budowane były przez Hidley/Kinoshita .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.