Jump to content

purple2

Użytkownicy
 • Content Count

  1319
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88 Neutralny

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2652 profile views
 1. narysuj sobie, zaczarowany ołówek spróbuj na [Hidden Content]
 2. mój niedościgniony mistrz grzecznie Cię proszę, pajacu, zamknij się
 3. jestem audiofilem teoretykiem, a Przemak mógłby chociaż sprawdzić charakterystykę fazową prostego toru odsłuchu binauralna para mikrofonów+wzmacniacz+monitory, ale pewnie w życiu nie widział generatora i oscyloskopu?
 4. powalająca logika, niestety nie jestem realizatorem studyjnym to odkrycie Fouriera
 5. niestety mój znajomy profesor nie bada naukowo takich problemów, liczę, że Przemak udowodni mi, że się mylę? Smash też?
 6. jeśli nie wiesz jaki wpływ na jakość nagrania ma charakterystyka fazowa to nie ma dyskusji, wyjaśnij mi na czym polega "staranny mastering"
 7. to żaden argument, że rozmawialiśmy, wyjaśnij mi dlaczego w studio nie monitoruje się charakterystyki fazowej?
 8. przepraszam, myślałem, że jesteś po detoxie?
 9. to, że lubisz Patricie to żaden argument, argumentem w tym wątku jest to, że w studio nie przestrzega się liniowej fazy nie masz zielonego pojęcia o dźwięku, dla Ciebie dźwięk to parę grzecznych sibusów z generatora? niestety dźwięk to transjenty o szerokim widmie, nie męcz się "kulturalny człowieku"
 10. o co idzie spór? o liniową fazę i mastering, liniowa faza- tak mastering- nie i masz przepis na autentyczne akustyczne nagranie
 11. zdarzają? nie są akustycznie autentyczne demagogia posłuchaj małpo, ugryź się w język jeśli nie masz merytorycznych argumentów
 12. np ,mastering? nieliniowa faza? to może kameralny set?
 13. transformata Laplace'a dotyczy analizy obwodów czyli charakterystyki fazowej i amplitudowej nie filozofuj, jest różnica między żywym dźwiękiem we filharmonii a jego studyjnym zapisem
 14. we filharmonii nie ma filtru a w stereo jest?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.