Jump to content

kaliman2

Użytkownicy
 • Content Count

  389
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kaliman2

  Sprzedam/kupię

  Kupię 3 lampy e88cc Tesla.
 2. Niby 150 kg ma wytrzymać.Blaty to chyba u nas nie problem. Puszczę tną od kilku lat to i na blaty pewnie nie zbraknie.
 3. Piasek to mi nie potrzebny, mam w nerce:),ale chciałem dać u naszych do zrobienia i nic z tego nie wyszło. Albo za trudne albo się nie opłaca wszystkim w podobnej cenie robić. Trudno się mówi.
 4. Narazie nie mam czasu tego ogarniać. Właściwie to 3 blaty kuchenne i 6 nóg:). Najlepiej to bym zaczął z nimi handlować albo im chociaż miejsce magazynowe wynajął nasłuchałbym się do woli:)
 5. Ja to bym takie coś kupił i z głowy. Pytałem w kilku miejscach, ale nikt nie podjął się - jeszcze za taka cenę [Hidden Content]
 6. Wiem, że kilka osób ma u nas tego daca, może ktoś coś więcej napisać jak to gra, [Hidden Content],searchweb201602_,searchweb201603_
 7. Chyba nie da rady teraz. Może czasami kolega Chińczyk zapłaci za Ciebie.
 8. Mój feng mx1 znowu się zaktualizował ale co jest innego to nie wiem jeszcze. Pojawiała się jakoś iko a cd ripper i coś tam jeszcze ale co to diabli wiedzą. Czyli firma istnieje
 9. Dziękuję Marek za pomoc. Poszło.
 10. Witam. Mam pytanie. Z racji, że mój feng mx1 nie gra z Tidala- taka przypadłość chińskiego androida a ja próbuję się w to wgryźć wię po bubble w którym jest tidal do fenga i jakoś to gra. Ale ten tidal w tym bubble jakiś taki okrojony nie ma tyle artystów, płyt etc. Tak ma być czy ja coś nie tak działam?
 11. Ja się na Tidalach nie znam ale mogę się też dopisać jak trzeba
 12. Teraz to ja prawie ojciec chrzestny po Triode w tych Fengach:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.