Jump to content

aro_arek

Użytkownicy
  • Content Count

    8
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Karta premium

  1. Dziękuję za podpowiedzi . Cabasse nie grają bardzo niskim basem ( od 40hz pisze ) dlatego się sprawdzają w moim niewielkim pokoju 3x4,5 . A przerobiłem różne paczki . Nawet monitory potrafiły dudnić . Może ASR miał po prostu wybitny różnorodny barwny bas . Iroise to świetne kolumny . Polecam jak ktoś będzie miał okazje posłuchać . Co do temperatury , LM mocno grzeje . Często teraz wytrzymać 🤕 . Mam pokój na południe i zachód w starej ceglanej kamienicy i się w środku mocno w słońcu nagrzewa . LM podnosi temperaturę w pokoju o ok 4 st ( sprawdzałem) . Na szczęście mogę słuchać w nocy 😉 .
  2. Hej Dziękuję Wam za info . Coś tam też czytałem na zagranicznych forach i dlatego go kupiłem . Miałem różne sprzęty w życiu bo ta zabawa trwa uffff - ponad 30 lat 🤔 z kilku letnią przerwą . Gram na Cabasse Iroise 500 . Zresztą opis jest w profilu . Kiedyś z ASR grały Iroise MC ( niewielka różnica jak dla mnie ) . Kupiłem go właśnie na A-T a fabryczne ( prawie wszystkie napisy na lampie wytarte )dostałem też . Niedawno ( gram przeważnie w weekendy ) włączyłem go , po godzinie sprawdzam bias a tu ok 50-60 w jednym kanale max . Zamieniłem lampy i już wiedziałem że lampa . Te fabryczn
  3. Witam Klubowiczów LM Jestem posiadaczem 508 . Niedawno sprawdzałem bias i nie mogę ustawić na jednej 805 AT ( prawdopodobnie się kończy ) . Gram teraz na starych fabrycznych ( które dostałem razem z używanym wzmacniaczem ) . One też już chyba są słabe bo więcej piszczą w głośnikach . Mam pytanie , gdzie kupujecie lampy oprócz Aliexpres ? W Polsce widziałem tylko Psvane hi fi czyli najzwyklejsze i Acme czyli najdroższe z Chińskich . Czy gra ktoś na innych ( np Cossor itp...) i jakie ma doświadczenia ? Po latach wróciłem do audio . Miałem kiedyś ASRa i jestem z tego chińczyka zadowolony .
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.