Jump to content

mecek

Użytkownicy
  • Content Count

    27
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Karta premium

  1. kurcze, nie moge już zedytować, mój powyższy wpis w zasadzie powinien wyglądać tak: więc wydaje mi się, że pójście w rPi4 to chyba nie jest nic lepszego? oświećcie mnie proszę, bo dość zielony w temacie jestem - wyjście na dac z usb maliny normalnie, bez żadnego hat? no to w takim przypadku mamy te duże szumy, których w sparky niema, tak? pytanie też, czy to aż tak słychać - 27 vs. 60 czegośtam ? w malince ??? to same te szumy a w zasadzie ich brak (zmniejszenie) robiły tak dobry dźwięk w allo, że ludzie w to szli zamiast w malinę?
  2. szanowni - nie szukam transportu bo nie mam żadnego, szukam, bo chcę żeby nowy lepiej grał - i naczytałem się "cudów" o tym sparky ? moj audio-friend, któremu wierzę oraz mamy podobne gusta (z tym że on ma lepsze uszy ? ) , też potwierdza poprawę, wszedł w sparky dawno obecnie mam terminal hp z daphile -> rDac i gra to imho udanie testuję też ->Aune S6 i jest podobnie słuchałem kiedyś rPi któregoś z HiFiBerry, jak tylko taki dac do rPi był (to chyba pierwszy, nie?) i mój tor podobał mi się znacznie bardziej w wielu aspektach. więc wydaje mi się, że pójśc
  3. Ok, dzięki za info. Ale biorąc rpi + digione: 1. Mam szumy jak w rpi czyli 60mV - za.iast 27 mV sparkowe 2. Spdif zamiast USB Dobrze gadam?
  4. Szanowni, szukam dla siebie dobrego i taniego transportu (dac mam zewnętrzny), ale z tego co widzę, Sparky+USBridge umarło śmiercią naturalną - zabił go rynek, bo był za tani jak mniemam... z tego co gadałem z Borlandem, polecili mi w to miejsce coś takiego [Hidden Content] trochę drogo... czy nie ma już innego taniego odpowiednika dawnego USBridge? Sorrki, jeśli czegoś nie doczytałem wcześniej, ale wątek się trochę ciągnie... ? Pozdrawiam serdecznoe
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.