Jump to content

janku70

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Końcówki MC1.25KW, preamp C1100, CD MCD600, gramofon MT10 Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Końcówki MC1.25KW, preamp C1100, CD MCD600, gramofon MT10 Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 2. Końcówki MC1.25KW, preamp C1100, CD MCD600, gramofon MT10 Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 3. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 4. Ja mam konto założone przez VPN na Qobuz Niemcy.Podpiąłem płatność przez PayPal i nie ma problemów z rozliczaniem.Dla jasności mieszkam w Polsce. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 5. Płyty w dniu premiery kosztowały na poziomie 25-29 USD dla wydań z 1CD. Ta cena wydawała mi się rozsądnie skalkulowana.Trzeba pamiętać, ze nakłady nie były wysokie i dość szybko wiele tytułów rozchodziło się do zera a po tym ceny na aukcjach szybko wariowały.Wiadomo, że ludzie na świecie przechodzą na pliki i wiele kolekcji jest sprzedawanych w bardzo atrakcyjnych cenach tyle, że trzeba śledzić discogs, ebay, musicstack itp.Dużo tych płyt nabyli ludzie w Polsce.Kiedys rozmawiałem z ich customer service i podobno byliśmy liczna grupa nabywców w Europie (indywidualne zakupy lub klub zakupowy).Patrząc na dzisiejsze ceny na ebay to w większości nastał czas szukania jeleni a zakończenie działalności wytwórni jeszcze pewnie to wzmocni podobnie jak z wydaniami DCC i MFSL.Jedynie jeszcze Analogue Production pozostał w boju ale jak długo?.Nic tylko szukać, polować i samemu decydować zgodnie z własnym przekonaniem co do ceny.Może warto poszukac na stronie polskiego dystrybutora lub na stronie Audio Fidelity (pisałem do nich i jeszcze jakiś czas maja funkcjonować do wygaszenia biznesu.
 6. To co wydali np. Deep Purple,Scorpions, Stevie Wondera gra bardzo dobrze.
 7. Wczoraj na Facebooku prezes Audio Fidelity ogłosił, że po 17stu latach działalności zamyka firmę.Szkoda, bo tyle ciekawych tytułów wydali w czasie swej działalności.Wiele tytułów w bardzo dobrych realizacjach, dużo pozycji dla miłośników SACD.Nie chcę być złym prorokiem ale jeśli ktoś czegoś nie kupił to chyba ostatnia chwila bo kto wie co się stanie z cenami ich płyt.
 8. Animali in Marcia - Gianluigi Trovesi Nonet
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.