Jump to content

zycie_to_gra

Branża
 • Content Count

  433
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

126 Dobry

Metody kontaktu

 • GG
  1134902

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za niezwykle wnikliwy opis 😉 Miło było gościć ! I z wzajemnością 😉 Lepiej to pytanie zadać w klubie SCA, tam na bank ktoś porównał. Tutaj prawdopodobnie tylko ja miałem oba. Mi niestety charakter no.2 premium nie odpowiada, ale w wielu innych systemach się sprawdzi na bank. Co do no.2 PRO, to kabel w ciekawy sposób robi z hybrydy potulnego siłacza, wprowadza spokój i dużą muzykalność zbliżając ją do grania urządzenia opartego na lampach. Muzyka sobie płynie, nic nie drażni w dźwięku, zmiany są duże, oczywiście jest coś za coś, pytanie czy w Twoim systemie też tak będz
 2. Wzajemnie ! Mój daimonion podpowiada mi, że warto tu sięgnąć po 200HB, nie tylko ze względów mocowych, ale także estetyki dźwięku. Nie mniej jednak, jeżeli producent uczciwie podaje skuteczność na poziomie 89dB (choć wartość podana zapewne dla impedancji znamionowej wynoszącej 4 Ohm), zwrotnica nie ma dużych spadków, a pomieszczenie to nie hangar lotniczy, to powinna dać radę 😉 Raz miałem okazję posłuchać kolumn AP z Hybrydą, przestrzennie to była bajka, brzmienie całościowo bardzo przyjemne.
 3. Panowie, cieszę, się że Firma LAR ma tylu zadowolonych użytkowników, choć tego nie widać Pan Eugeniusz pracuje bardzo mocno żeby się nie zastać 🙂Ostatnio jest można powiedzieć bardzo płodnym konstruktorem, co niezwykle mnie cieszy. Hybryda IA-200HB zostaje jak jest, dodając te kilka elementów, o których tu wspominacie właściwie nie znajdujemy miejsca gdzie tę konstrukcję poprawić, nie w rozsądnych pieniądzach. A małe zmiany za naprawdę duże pieniądze to nie jest interesujący kierunek. Podobnie jest z 50-tką, przynajmniej na chwilę obecną. Nowe dziecko 100/100 powstało jakieś 2,5 ro
 4. Cieszę się, że tak myślisz. Ja przez te kable zasilające mam mętlik w głowie, kiedyś życie melomana czy audiofila było łatwiejsze, kabel coś tam zmieniał, szlifował, teraz różnice między przewodami są tak duże, że chyba producenci robią to specjalnie żebyśmy powariowali 😉
 5. Szczerze to zostawiłem sobie to na koniec, będzie to kropka nad i 😉
 6. Zgadzam się z tym, choć nie znam tego IFI, to sporą różnicę odczułem przy przesiadce na obecną listwę. Sam byłem zdziwiony skalą różnic, zwłaszcza w dynamice.
 7. Ja też co do kabelków zawsze z chęcią się dowiem, czegoś ciekawego 🙂 naliczyłem w chwili obecnej 14 różnych kabli zasilających w domu, i gdzie nie podpinam to "gra" nieco inaczej, zgłupieć można.
 8. Od razu podpowiem czym ten kabelek się u mnie charakteryzował, może to coś podpowie co do wyboru. Kabelek bardzo umuzykalnia przekaz, uspokaja nerwowość i dociąża brzmienie. Generalnie kabelek zbliża brzmienie hybrydy do lampy, ot taka ciekawostka.
 9. Gratuluję udanego zakupu. Miałem podobne wnioski, to są najlepsze lampy do PRE jakie słyszałem, drugie to 6n6p stosowane w 200HB. Później długo długo nic. Główną wadą DR-ek jest niestety ich cena 😉 Pytanie, czy tego basu nie jest w Twoim wypadku za dużo ?
 10. Podałem ceny nowych, zawsze możesz poszukać na rynku wtórnym 😉 Właściciel Solid Core Audio z tego co wiem wypożycza kabelki bez kaucji, chyba, że coś się zmieniło.
 11. Z hybrydą polecam spróbować Solid Core Audio No.2 PRO bardzo dobra synergia w tej cenie. Ewentualnie często też się sprawdza Yarbo 1100 + dobre wtyki, jeżeli chodzi o kabelki w cenie 1000zł dla mnie bomba.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.