Jump to content

Kriso81

Użytkownicy
 • Content Count

  342
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy do indiana line diva 650 rotel ra1520 nie będzie za słaby, nie mogę znaleźć jaka efektywność maja te IL, ale dsdzwv po modelu wyższym 665 które mają 85 to te 650 też podobnie maja, lubię słuchać dość cicho tak na pozycji 8.
 2. Takie rzeczy się zdarzają wszystkim sklepom, błąd ludzki albo specjalnie to nie jest istotne skoro sklep przyznaje się do błędu i go naprawia, brawo Q21, jak będę potrzebował to na pewno kupię u Was.
 3. Czy głośnik wysokotonowy w diva 650 jest aluminiowy?
 4. Czy jest sens zmieniać z RA1520 na A14?
 5. a z jakim wzmacniaczem ich słuchasz? Czy wokal nie jest nosowaty?
 6. Ktoś miał do czynienia i może opisać ich brzmienie?
 7. Zastanawiam się nad kupnem sennheiser momentum M2 AEBT i mam kilka pytań: 1. czy pałak jest aż tak niewygodny, że powoduje bół? 2. Jak byście opisali dźwięk czy jest równowaga tonalna, czy jest męczący? 3. czy w tej cenie można lepiej, moje preferencje to muzykalność przede wszystkim i bas na poziomie, nie musi grać pierwszych skrzypiec, ale dobrze jakby schodził nisko, głownie będę puszczał muzykę z smarthona Xperia XZ1
 8. ktoś słuchał może mission qx 3 lub 4 z Rotelem i moze sie wypowiedziec?
 9. A które będą lepsze dynaudio dm 3 /7 czy mission qx4? Chodzi o bardziej spójny dźwięk, i nie męcząca góra
 10. Słucham muzyki nie głośniej niż godzina 8 wiec może lepiej brać qx4 już qx3?
 11. Post Ładnie napisane, chyba się przejdę do sali u i zrobię odsłuch, czy macie jeszcze ra 1520 w Warszawie, czy muszę swój wzmacniacz brać lub macie coś co podobnie gra no ra 12?
 12. Poszukuję kolumn w kwocie do 4000 zł które zagrają dość ciepłym, równym, nie ostrym dźwiękiem, zależy mi też na dobrym wokalu bez sybilantow, będzie to grać z rotel ra 1520 w pokoju ok 20 m, muzyka głównie blues
 13. poszukuję słuchawek dousznych z dobrym głębokim basem, z dobrą stereofonią do smartfona.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.