Jump to content

geboren_1991

Użytkownicy
 • Posts

  91
 • oraz w archiwum

  8
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

2 Neutralny

Audiostereo

2

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka barokowa, historia, filozofia, teologia
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

18370 profile views

geboren_1991's Achievements

 1. Model określany jako Cyrus LYRIC (następca Cyrus Lyric 09), jest połączeniem średniej klasy komponentów Cyrusa w jednej obudowie: CDt + Stream Xa + Pre2 + Stereo 200 . W niektórych krajach [ze względu na prawa autorskie do nazwy „LYRIC”] urządzenie sprzedawane jest pod nazwą Cyrus THREE (dookreślenie stealth i stone oznacza kolor obudowy – ciemny, grafitowy oraz jasny, srebrny. Wystawiony egzemplarz pochodzi od polskiego dystrybutora i jestem pierwszym jego właścicielem. Na stanie jest wszystko, co daje producent + faktura nabycia (z dn. 3 czerwca 2020r.). Urządzenie zostało zarejestrowane na stronie producenta i ma przedłużoną gwarancję. Cena 8.900 zł jest do pewnej rozsądnej negocjacji. Pozdrawiam. Ps. Ogłoszenie zostało zamieszczone również na portalu olx).
 2. Od siedmiu ośmiu lat słucham muzyki na kolumnach Audio Academy p. Michała Kręcerskiego (Łódź). Przed rokiem odsprzedałem zestaw Creek Evolution 2IA i 2CD - trzy lata grał u mnie z kolumnami zarówno z Hyperionami III lux, jak i z Phoebe III. Mnie pasowało równe pasmo oraz ciepła, muzyczna średnica (muzyka barokowa, trochę pop i jazz). Jeśli ktoś chce słuchać na nich rocka, to bym odradzał. Pozostałem wierny obu markom: słucham teraz AA 9th Moon, również z Brytyjczykiem - Cyrus Lyric. Na rynku wtórnym na pewno trafią się w dobrej cenie i przyzwoitym stanie AA Phoebe III.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.