Jump to content

peter250

Użytkownicy
 • Content Count

  181
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

22 Neutralny

Audiostereo

22

Bocznica

0

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem okazję krótką chwilę posłuchać i pierwsze wrażenia pozytywne, a były ponoć jeszcze nie wygrzane. Według sprzedawcy mocno spokrewnione z nereidą.
 2. Trochę zaskoczę niektóre osoby, ale finalnie znalazł się w moim systemie Mytek brooklyn amp (klasa D), a jako źródło robi stream box RS od Pro-Jecta (preamp lampowy z odtwarzaczem plików). Od zawsze byłem bardzo sceptyczny co do klasy D, pomimo, że nigdy żadnego wzmacniacza w tej technologii nie słuchałem. Przez przypadek (dostałem jako zastępstwo, w oczekiwaniu na XS3) posłuchałem i wręcz przyspawało mnie do fotela na bardzo długie godziny. Kontrola basu, zejście, czarne tło a przy tym kultura i odrobina ciepła robią niesamowite wrażenie. Nie ma mowy o kliniczności lub suchości dźwięku (klasa
 3. Mam u siebie na odsłuchu hybrydę Unisona Unico Nuovo i powiem, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ten piecyk.. Jest odrobina ciepła w tym graniu, gładkość, bas niżej schodzi i nie urywa się tak szybko jak w naimie. Średnica szczegółowa ale płynna i nie męczy. Jest fajna barwa, wokale potrafią wywołać dreszczyk. Duży plus, że dźwięk "nie siada" nawet przy bardzo cichym słuchaniu. To moje pierwsze wrażenia po odsłuchu spokojniejszego repertuaru.
 4. Witam, czy miał ktoś okazję słuchać połączenia RLS calisto lub Elara II ze wzmacniaczem sugdena np a21a ? Szukam partnera dla moich Elar i rozważam zakup tego piecyka (konkretnie model a21a). Do tej pory był naim XS ale znudził mi się ten sprinter po roku słuchania ? Jestem również otwarty na inne propozycje, w grę wchodzi tylko używka z wiadomych przyczyn.
 5. Posiadałem Tritony w wersji I przez dłuższy czas. Miałem je w konfiguracji z cyrusem 8xp, roksanem K2 a na końcu z naimem XS. One lubią prąd, tam jest 18cm nisko-średniotonowy węglowy scan-speak, który trzeba napędzić. Dlatego najlepiej słuchało mi się ich z roksanem i naimem (aczkolwiek cyrus też dzielnie dawał radę), które które do słabeuszy nie należą. Moim zdaniem są to kolumny, które oferują równe granie (ale nie nudne!), nasycone, z piękną barwą, przestrzenią i dobrze rozciągniętym basem (można się miło zaskoczyć). Łatwo znikają z pomieszczenia, głęboka scena od linii kolumn - nie r
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.