Jump to content

scorpio77

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakbyś był zainteresowany CXA60 to zapraszam na priv, za chwilę będę sprzedawał swojego 🙂 Stan idealny, możesz wpaść do mnie na odsłuch i oględziny (Warszawa).
 2. Beyerdynamic DT770 Pro 250 Ohm, nówka sztuka prosto ze sklepu. Zakupione w kilka dni temu w Media Expert w promocji z telewizorem - ich dołożenie do zamówienia obniżało cenę tv 800 zł, więc wziąłem je z myślą o natychmiastowej odsprzedaży. Stąd dobra cena :) Nabywcy dorzucam kopię paragonu z Media Expert, więc w razie potrzeby nie będzie problemu z realizacją gwarancji. W Warszawie możliwość odbioru osobistego.
 3. Hej, czy ktoś ma może porównanie różnych modeli elektroniki Naima z SR3 Super? Chciałbym swoim AV zafundować lepszy wzmacniacz (aktualnie Cambridge CXA60, który stanowczo nie wykorzystuje ich potencjału). Pasuje mi brzmienie Naima, chcę kupić coś z drugiej ręki w budżecie 5-7k, co pozwala mi na następujące opcje: - Naim XS + Flatcap XS - Naim XS2, jeśli trafiłbym go za okolice 5k, to wtedy z Flatcap XS - Supernait 1 Idealnie byłoby znaleźć Supernaita 2, ale to już trzeba wyłożyć koło 10k, więc niestety sporo za dużo. Jakieś porady? 🙂 Inne pomysły w podobnym budżecie też chętnie rozważę.
 4. Wysłałem wiadomość 🙂
 5. Kupię Naim XS lub XS2. Najchętniej z odbiorem osobistym - Warszawa i okolice lub Lublin i okolice.
 6. Da się także bezpośrednio o ile DAC wspiera iOS. To nie zadziała, musi kupić Camera Kit, o którym koledzy piszą powyżej.
 7. Ja generalnie jestem zdania, że (przynajmniej przy budżetach, jakimi ja dysponuję) kable wystarczą po prostu przyzwoite. Pieniądze na lepsze okablowanie można spożytkować w swoim systemie znacznie efektywniej - tzn. uzyskać znacznie większą poprawę inwestując je inne elementy toru. U mnie Audiovector SR3 Super. CXN na pewno ze mną jeszcze trochę zostanie, CXA planuję wymienić na coś od Naima w najbliższym czasie.
 8. A ja z kolei Melodika Purple Rain, czyli w sumie ten sam model tylko w innym kolorze. Polecam.
 9. Cześć, mam możliwość nabycia za podobną kwotę używanego Naim XS2 lub zestaw XS + Flatcap. Zakładam, że ta druga opcja jest znacznie lepsza, ale może się mylę. Jeśli tak - wyprowadźcie mnie z błędu 🙂 Wzmacniacz będzie napędzał kolumny Audiovector SR3 Super.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.