Jump to content

mgrkleszcz

Użytkownicy
 • Posts

  1493
 • oraz w archiwum

  532
 • Joined

Reputation Całkowita

311 Dobry

Audiostereo

88

Bocznica

223

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5659 profile views

mgrkleszcz's Achievements

 1. Obrasqi dzisiaj gra na Inorock Festiwal w Inowrocławiu.
 2. Przecież nikt tu nie zamieścił żadnej złotej myśli. Zostałeś skrytykowany słusznie moim zdaniem. Kolega bomarek poradził Ci natomiast, że lepiej było kupić transformatory bez demolki, a że po czasie, to sam sobie jesteś winien. I proponuję już dalej nie zajmować się Twoim postępkiem.
 3. A na tidalu pojawiła się płyta DT z 7. utworami w wersjach instrumentalnych. Czekam, aż wszystko wypuszczą w takich wersjach. Wspaniała muzyka pozbawiona wycia.
 4. mgrkleszcz

  EPITAFIUM

  Na to czekam.
 5. mgrkleszcz

  EPITAFIUM

  Dlaczego na szczęście?
 6. Bo lewaki uprawiają ekologizm (fuj), zamiast czynić sobie Ziemię poddaną, jak to czynią ludzie prawi.
 7. A niszczenie "zabytków" to nie tylko przestępstwo ale i akt barbarzyństwa;-(
 8. Zwyrodnialcy mogli już strzelać od 14.08, ponieważ iustawowy termin poprzedzał dzień wolny od pracy. To wynika z ustawy. Na ch.j Ci gołębie? 85% ssaków na planecie to sapiensy i ich zwierzęta hodowlane.
 9. Ano właśnie. Coś mi się obiło o uszy. Pomyliłem zespoły. Kończę słuchać kolejną płytę Nada Sylvana i może rzeczywiście niepotrzebnie się zachwycałem. A Sisters czy Agents - oba zespoły nie dla mnie. W takim razie ponawiam słuchanie Barock Project;-)
 10. Polecam książkę "Państwo Gucwińscy. Zwierzęta i ich ludzie" autorstwa Marka Górlikowskiego. W książce Gucwińscy odważnie i z klasą bronią swoich wizerunków kontrowersyjnych bardzo. Autor jest obiektywny. Gucwińscy bez celebrytstwa opowiadają o losach i zachowaniach różnych zwierząt w niewoli. Czytając możemy się zastanawiać, czy ogrody zoologiczne przyczyniają się się do dobrostanu zwierząt, czy tylko istnieją dla naszej uciechy.
 11. [Hidden Content],177851,27453053,polowania-na-golebie-legalne-od-15-sierpnia-juz-dzien-wczesniej.html#S.main_topic_2-K.C-B.6-L.3.maly Degeneraci mogą już uprawiać swój proceder legalnie. Mogą zabijać gołębie. Termin ustalany z gołębiami nie był. Skoro ptaki nie potrafią bronić swoich interesów, to same są sobie winne.
 12. Nad Sylvan - właśnie słucham. On coś wspólnego miał z Sister of Mercy oraz Hackettem. Posłuchajcie bo moim zdaniem ciekawa muzyka.
 13. Niektórzy umarli jako niezłomni, bo nie dali się wciągnąć w eksperymenty z udziałem ludzkich płodów i pójdą prosto do nieba.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.