Jump to content

mgrkleszcz

Użytkownicy
 • Content Count

  1101
 • Joined

Community Reputation Całkowita

290 Dobry

Audiostereo

81

Bocznica

209

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5408 profile views
 1. Że niby jak? A nie bezpieczniej i wygodniej wystawić przez okienko broń palną zaopatrzoną w zaawansowaną technologicznie lunetę, siedząc w ogrzewanej elektrycznym grzejniczkiem ambonie z poduchą pod dupą zgiąć tylko palec wskazujący? Zwierzak poddany takiej egzekucji najpierw był zaproszony do zjedzenia żywności, którą zwyrodnialcy hobbyści zwieźli i zwożą do lasu w ogromnych ilościach. Światowa Deklaracja Praw Zwierząt została napisana w Londynie 21 września 1977 roku, a następnie przedłożona UNESCO. 15 października 1978 deklaracja została uchwalona w Paryżu. Artykuł 1 obwies
 2. Trzecia próba pisania o procederze, bardzo negatywnym. Mój pogląd zawarłem już w tytule. Spróbujmy porozmawiać jak się sprawy mają, jeżeli się uda oczywiście. Tutejsi cenzorzy do tematu podchodzą nerwowo.
 3. Topek, zostałeś zdemaskowany. Ja tego nie wykryłem, bo widocznie jestem za krótko uczestnikiem forum. Dlatego nie oglądam. Mam więcej czasu na słuchanie muzyki. Nie wiem jak Ty, mający taką imponującą płytoteką znajdujesz czas jeszcze na oglądanie wszystkich nowości filmowych wartych obejrzenia i i zamieszczanie recenzji na naszym forum. Czyli jest to wykonalne, tylko ja nie wiem jak.
 4. Co uczyniłeś, że zechciały pozować i pozostały przy swoich miskach? Mnie się nigdy takie zdjęcia nie udawały;-(
 5. Ale było śmiechu. Śmiechu było co niemiara. Wpisałem w Tidal zamiast "Klone" odruchowo chyba "Clone", a tu śpiewają po włosku, to jeszcze w stylu Italo Disco. A śmiechu beka cała. Prawda, że Was rozśmieszyłem? Klone ćwiczę właśnie i pomimo, że monotonny słucham z przyjemnością.
 6. Ależ działa KUL. Przecież "uniwersytet katolicki" to oksymoron. Rydzyk ma szkołę/szkółkę, teraz powstanie kolejna szkółka niedzielna.
 7. Grasując po tidalu natknąłem się na Elder. Znacie i lubicie?
 8. Miałem. Sprzedałem. Teraz żałuję. Wymieniłem kondensatory i to była cała modyfikacja. Może i wzmacniacz dla ludu, ale mnie się jego zachowanie soniczne bardzo podobało. Przecież obecne chińskie wzmacniacze też są dla ludu a bywają chwalone.
 9. Musi te kryteria spełniać łącznie? I wtedy już na pewno jest to muzyka religijna? A te różne wykonania na uroczystościach religijnych czy pielgrzymkach, rzadko kiedy chyba są magiczne.
 10. A co to jest muzyka religijna? Czy "Modlitwa" Tadeusza Nalepy zalicza się do tego gatunku? Jakie są kryteria?
 11. Judas Priest "British steel"
 12. Na taki transformator się natknąłem: [Hidden Content] SM30-8k-UL Co myślicie?
 13. " Dla ludzi, którzy woleliby słuchać – a mówię tutaj o naprawdę małej grupce osób, której nie chcę obrażać, ale pewnie i tak to zrobię – rocka progresywnego trzeciej kategorii, niż pierwszorzędnej muzyki innego gatunku, nie mam zwyczajnie czasu. " To powiedział Wilson w wywiadzie. Czy nie mógłby nagrać w takim razie płyty z rockiem progresywnym w pierwszym lub drugim gatunku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.