Jump to content

rafal996

Użytkownicy
 • Content Count

  2044
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. rafal996

  Magnetofon.

  Dzięki. Na razie sytuacja się uspokoiła, tzn. nie wróciły problemy z obrotami. Możliwe, że to był tylko efekt długiego stania, będę obserwować. Za to nie przewija i trzeba będzie chyba wymienić bieżnię tego kółka, widziałem że są zamienniki na allegro. Kiedyś nie było... 😉
 2. rafal996

  Magnetofon.

  Dzień dobry wszystkim, witam ponownie po latach 😉 Miałem parę lat przerwy jeśli chodzi o audio, ale ciągnie do tematu strasznie i ostatnio zacząłem reanimować swoje decki. Postawiłem na razie na nogi Sony TC-K555ESII i TC-K700ES, teraz biorę się za Pioneera CT-939m2. Wypadłem jednak nieco z obiegu i postanowiłem dopytać lepiej zorientowanych kolegów. Po wymianie pasków i kilku innych drobnych zabiegach magnetofon gra, ale czasem falują obroty. Podejrzewam silnik napędzający wałki, który zdarzało mi się już wymieniać w Pioneerach. Podpowie ktoś, jaki ten silnik powinien być? Jest taki sam, jak w CT-757? Bo znalazłem symbol tego, który wymieniałem jakiś czas temu w 757 i teraz nie wiem, czy brać taki sam? Jego symbol to 629-KH-0324, north.pl proponuje taki zamiennik: https://north.pl/karta/eg530ad2b-naped-do-odtwarzacza-cd,629-KH-0324.html Pomoże ktoś? Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.