Jump to content

ruddy13

Użytkownicy
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  555296

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Głównie renowacja i "upgrade" sprzętów z lat 70tych i 80tych. Wyniki są rewelacyjne, jestem pewien, że nigdy nie kupię nowego sprzętu w salonie audio :D !
 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam serdecznie! Chcę podzielić się z Wami rezultatami mojej ingerencji w tą szlachetną konstrukcję. Zmiana była banalna: wymieniłem kondensatory filtrujące prąd do końcówki mocy na Fisher&Taushe 6800uF. Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. - poprawił się bas: zszedł troszkę niżej, stał się bardziej precyzyjny. - OGROMNEJ poprawie uległa stereofonia! Tego zupełnie się nie spodziewałem... Scena dosłownie poszerzyła się, o pół metra z każdej strony :). Uzyskałem także wrażenie głębi, którego wcześniej brakowało. Wokół instrumentów pojawiła się ogromna ilość "powietrza", są świetnie zlokalizowane w przestrzeni. Dodam jeszcze, że brzmienie nie straciło nic z cudownego charakteru, jaki dają Luxmany serii L. Jestem bardzo ciekawy, czy ktoś już próbował ingerować w tą serię Luxmanów. Jeśli tak, to jakie efekty osiągnął. Czy macie propozycje jakiś innych zmian? Podkreślam, że nie chodzi mi o "tuning" rozumiany jako zmiana oryginalnego brzmienia. Moim celem jest doprowadzenie wzmacniacza do takiego stanu, w jakim był kiedyś, czyli około 26 (sic!) lat temu. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.