Jump to content

Shrek.pl

Użytkownicy
 • Content Count

  514
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może źle przechowywana, bo ja kupiłem w którymś poprzednim rzucie i jest ok, więc może magazyn zniszczył. Kupiłem "Loverly" - C. Wilson, "Days Of Future Passed" - The Moody Blues, "When I'm Alone I Cry" - M. Gaye i wszystko super, 180g proste i świetny dźwięk wg mnie. Czaiłem się na Franka ale ani sztuki u mnie, gdzie zawsze bywał komplet z listy i byłą 8 rano, bo przelatywałem tak wczesną porą ale zerknę w drodze do innej.
 2. Coś ucichły akcje biedronkowe, ciekawe kiedy się pojawi kolejna, jakby ktoś miał jakąś informację niech się podzieli 🙂
 3. Shrek.pl

  Giełda Płyt

  Jerzy Małek "Forevelle" - 30zł i wyślę listem poleconym na mój koszt. Byłem wczoraj na koncercie i przez pomyłkę kupiłem, a w domu już miałem ten tytuł.
 4. Nie chcesz nic odsprzedać? może masz coś podwójnie :-) Bo mi się nie trafiają takie szczęśliwe dni i miejsca :-(
 5. Zakończmy tą bezsensowną wymianę zdań pięknym cytatem: "Muzyka daje moc ciału,, pogodę zmysłom I nieśmiertelność duszy" Tak to postrzegam i nie chce mi się drążyć tematu więcej jeśli mogę prosić.
 6. No wszystko jasne, przecież "Schody do nieba" to "ta-Kaszmir-a" jest, że słuchać się nie da po 50 latach ... :-D skąd się biorą tacy ludzie, skąd ja się pytam i odpowiedzi nie spodziewam.
 7. Jak głuchy ze ślepym, o obrazach i podkładzie muzycznym w galerii ... Szkoda czasu.
 8. No to nie pogadamy, bo ja akurat kupuję te, na których muzyka ujęła mnie i je pokochałem, słucham wielokrotnie, tygodniami, wracam po czasie, cieszę się z posiadania, zawsze mogę wyjąć, włączyć, nacieszyć uszy, duszę, niezliczoną ilość razy nawet jedne ukochany utwór grać i to jest sens kupowania. Z ciekawości chodzę na lody, jakie dziś mają smaki, bo wczorajsze się skończyły :-)
 9. Różnica jest diametralna i pisaliśmy o tym nie tak dawno: Warto było kupić to wydanie, więc poczytaj, sprawdź "gramofonik" co kupiłeś i masz odpowiedź.
 10. Najlepsze wydanie MoP'a jakie miałem w rękach, trafiłeś na nieudany master z 2016r, nie patrząc co kupujesz, nie psiocz, że to złe, bo tutaj akurat to nie jest argument, że biedronka. Wszystko co kupiłem jest 10x10 trafione, wiele fajnych reedycji wartych nawet 100, a tu mamy półdarmo.
 11. Jak kilku wyże kolegów, mam wrażenie, że mycie to tzw rozwolnienie nowych użytkowników i tych wracających po latach do płyt. Miałem ten sam objaw, zacząłem kupowanie wielu tytułów wracając do winyla i trafiały mi się przeróżne zjawiska, miałem obsesje mycia, co kończyło się smutkiem, bo efekt nijaki, żadnej różnicy po myciu jak i przed, po dobrym wyczyszczeniu go zaraz po dostawie jedynie dobrą szczotką i wniosek przyszedł sam. Zasada nr 1 towarzysząca mi dzisiaj w kupowaniu, to kilku zaufanych dostawców, mających chyba wszystko w swoich zasobach i po odkupieniu już tego, czego pragnąłem po powrocie do winyli, teraz kupuję spokojnie przemyślane brakujące pozycje lub nowe wydania, a to zmienia zupełnie kwestię mycia i marnowania czasu.
 12. "ale wy tu macie burdel w tym archeo siostry ..." Nie da się inaczej skomentować ostatniej strony tego wątku :D
 13. Wypadałoby teraz podjechać, oddać to co się kupiło (ja np. 3szt) i wziąć ponownie nowe z półki i kupić jeszcze raz, z jedną darmo... żenujące to jest, mogli chociaż do 27 wytrzymać, a tak ja zwyczajnie czuję się oszukany.
 14. Możliwe, że komuś nie przypadnie, mi się dobrze słucha, jest inna, łagodniejsza może? sam nie wiem. Mam kilka wykonów ale na CD wszystkie, to jedyny winyl z czterema porami, to sobie kupiłem. BBK jak to BBK, jest moc w blues'ie i niczego więcej nie potrzeba, czyściutko, milutko, co do Perfect nie mam porównania, po 25 latach słuch nie ten, sprzęt nie ten, miasto nie to ... ino* kobieta ta sama :-) Gra wg mnie tak jak grać powinna, bez fajerwerków, bo to nie Dr Dree i tyle. * wiem, nie mówi się ino, ino tylko ale co tam :-)
 15. Perfect kupiłem jedynie, bo kiedyś mocno się zepsuł przy grubszej imprezie i 25 lat słyszę "MIAŁAM....", to od dzisiaj znowu "ma" :-) Gra równo, nie przesadzili z masteringiem. W Biedronie nabyłem B.B.K, MD bo cudna i Vivaldiego, bo uwielbiam i każda z nich jest świetnie wydana, Vivaldi to Decca, reszta równie świetnej jakości 180, jedynie w B.B.K. mimo naklejki nie mam kuponu na Back to Black, nie wiem jak to możliwe ale nie ma.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.