Jump to content

Shrek.pl

Użytkownicy
 • Content Count

  516
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja kupiłem jedynie Let The Music Play - B. White, uwielbiam gościa i mam kolejną do kompletu, pierwszą z reedycji i gra fajnie, prosta, super jak oryginalny label i jak to Barry, ciepły, subtelny, relaksujący mnie bezgranicznie 🙂
 2. Shrek.pl

  Nowości Jazzowe

  Przedpremierowo wpadła mi w ręce dziś jeszcze ciepła płyta: Brad Mehldau - Finding Gabriel Polecam!
 3. Może źle przechowywana, bo ja kupiłem w którymś poprzednim rzucie i jest ok, więc może magazyn zniszczył. Kupiłem "Loverly" - C. Wilson, "Days Of Future Passed" - The Moody Blues, "When I'm Alone I Cry" - M. Gaye i wszystko super, 180g proste i świetny dźwięk wg mnie. Czaiłem się na Franka ale ani sztuki u mnie, gdzie zawsze bywał komplet z listy i byłą 8 rano, bo przelatywałem tak wczesną porą ale zerknę w drodze do innej.
 4. Coś ucichły akcje biedronkowe, ciekawe kiedy się pojawi kolejna, jakby ktoś miał jakąś informację niech się podzieli 🙂
 5. Shrek.pl

  Giełda Płyt

  Jerzy Małek "Forevelle" - 30zł i wyślę listem poleconym na mój koszt. Byłem wczoraj na koncercie i przez pomyłkę kupiłem, a w domu już miałem ten tytuł.
 6. Nie chcesz nic odsprzedać? może masz coś podwójnie :-) Bo mi się nie trafiają takie szczęśliwe dni i miejsca :-(
 7. Zakończmy tą bezsensowną wymianę zdań pięknym cytatem: "Muzyka daje moc ciału,, pogodę zmysłom I nieśmiertelność duszy" Tak to postrzegam i nie chce mi się drążyć tematu więcej jeśli mogę prosić.
 8. No wszystko jasne, przecież "Schody do nieba" to "ta-Kaszmir-a" jest, że słuchać się nie da po 50 latach ... :-D skąd się biorą tacy ludzie, skąd ja się pytam i odpowiedzi nie spodziewam.
 9. Jak głuchy ze ślepym, o obrazach i podkładzie muzycznym w galerii ... Szkoda czasu.
 10. No to nie pogadamy, bo ja akurat kupuję te, na których muzyka ujęła mnie i je pokochałem, słucham wielokrotnie, tygodniami, wracam po czasie, cieszę się z posiadania, zawsze mogę wyjąć, włączyć, nacieszyć uszy, duszę, niezliczoną ilość razy nawet jedne ukochany utwór grać i to jest sens kupowania. Z ciekawości chodzę na lody, jakie dziś mają smaki, bo wczorajsze się skończyły :-)
 11. Różnica jest diametralna i pisaliśmy o tym nie tak dawno: Warto było kupić to wydanie, więc poczytaj, sprawdź "gramofonik" co kupiłeś i masz odpowiedź.
 12. Najlepsze wydanie MoP'a jakie miałem w rękach, trafiłeś na nieudany master z 2016r, nie patrząc co kupujesz, nie psiocz, że to złe, bo tutaj akurat to nie jest argument, że biedronka. Wszystko co kupiłem jest 10x10 trafione, wiele fajnych reedycji wartych nawet 100, a tu mamy półdarmo.
 13. Jak kilku wyże kolegów, mam wrażenie, że mycie to tzw rozwolnienie nowych użytkowników i tych wracających po latach do płyt. Miałem ten sam objaw, zacząłem kupowanie wielu tytułów wracając do winyla i trafiały mi się przeróżne zjawiska, miałem obsesje mycia, co kończyło się smutkiem, bo efekt nijaki, żadnej różnicy po myciu jak i przed, po dobrym wyczyszczeniu go zaraz po dostawie jedynie dobrą szczotką i wniosek przyszedł sam. Zasada nr 1 towarzysząca mi dzisiaj w kupowaniu, to kilku zaufanych dostawców, mających chyba wszystko w swoich zasobach i po odkupieniu już tego, czego pragnąłem po powrocie do winyli, teraz kupuję spokojnie przemyślane brakujące pozycje lub nowe wydania, a to zmienia zupełnie kwestię mycia i marnowania czasu.
 14. "ale wy tu macie burdel w tym archeo siostry ..." Nie da się inaczej skomentować ostatniej strony tego wątku :D
 15. Wypadałoby teraz podjechać, oddać to co się kupiło (ja np. 3szt) i wziąć ponownie nowe z półki i kupić jeszcze raz, z jedną darmo... żenujące to jest, mogli chociaż do 27 wytrzymać, a tak ja zwyczajnie czuję się oszukany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.