Jump to content

sir.jax

Użytkownicy
 • Content Count

  3140
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

452 Bardzo dobry

Metody kontaktu

 • Adres URL
  www.fotojax.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4215 profile views
 1. Przy dwóch panelach za kolumnami? Wolne żarty. A jakie to były te Albedo? Bo akurat, mam inne odczucia.
 2. Tak, srebro na sybilanty od Albedo na przykład. A tak naprawdę, to na miejscu autora wątku zamiast kabelka IC za nie wiadomo ile, wolałbym z 300-500zl wyłożyć na panele akustyczne na PT80. Da to lepszy efekt niż jakiś interkonekt.
 3. Takie słuchawki wpinasz w byle dziurkę? 😁😁😁 A słyszałeś o wzmacniaczach lub DAC/ampach słuchawkowych?
 4. Boguś, przecież Morven to DZBAN jakich mało, pisałem już od początku o tym. Jeszcze bezczelnie określa innych handlarzami i właścicieli krytykuje, bo bronią swojego dlatego, że są w posiadaniu danego urządzenia. Co za buta i chamstwo! Przecież czytając jego zachwyty, to raczej o nim można by napisać, że akurat dane urządzenie musi być najlepsze w swojej cenie i jest najlepsze, bo przecież morven jest w jego posiadaniu, to przecie inaczej być nie może. Za chwilę jak policzy ile już wydał, a ile stracił mógłby sobie kupić ten wymarzony za 25tys, bo podobno dopiero te grają. 😁 Ja pier**le, takie błędy to popełniają początkujący ŻÓŁTODZIOBY, ale ten ma się przecież za doświadczonego. Już bardziej się skompromitować nie można! 😂😂😂😂
 5. Hahahahahahaha. Przecież to było do przewidzenia, kiedy o tej amatorce pisałem, to co poniektórzy, patrzyli na moje wpisy nieprzychylnie. A wystarczyło trochę poczekać. Morven, to powinien nas wszystkich tutaj przeprosić 😁😁😁 P.S. Skąd to info o odsprzedaży?
 6. To twoje wybory. Mnie starcza jakość 16/44.1 z Tidala z tym co mam zrobione u siebie w pokoju gra bdb, powiem więcej często słucham Spotify, bo da się słuchać wbrew temu co piszą. Na co dzień (bez rozsiadania się) gra u mnie radio "Hi On Line Radio Lounge", "Psychomed Audiophile Jazz", " Psychomed Audiophile Lounge", "Smooth Jazz Florida Plus HQ", "Linn Radio", "Naim Radio" - wszystkie 320kb MP3 i jest przyjemnie, mógłbyś się zdziwić 😄
 7. No nie ogarnia, ale możesz przez JRiver, zresztą z tym Tidal master to wiesz MQA, to ściema tak naprawdę. Mam trochę płyt w gęstym formacie w zasadzie tylko na tym jadę, porównywałem niektóre z Tidal Master co prawda tylko 24/48kHz leciało z Tidala, ale w porównaniu z 24/96 lub 24/88.2 hires było jednak lepiej. Natomiast powiem to kolejny raz, bo mam tego świadomość w ślepym teście bym poległ w tych porównaniach, słuchane wtedy na słuchawkach, nie wiem jak na tym co mam w pokoju by wyszło 🙂 Miałem też okazję posłuchać plików hires z Qobuza i tu jest petarda, Tidal przy tym to jak MP3 128kbps 😄 Lumin jest bardzo O.K. też kiedyś myślałem przed modem CA SM6 o nim i jeszcze o czymś z Auralica, niestety skutecznie mnie zniechęca to, że stabilnej apki z Antka nie ma na te streamery, tylko IOS od Apple.
 8. Nie wiem, nigdy nie miałem Onkyo. 1750pln to dobra cena za v2 muda mod.
 9. Gdzie tak piszą, bzdura. Mam Tidala Hifi i słucham przez bubble UPnP na CA SM6. Problem jest tylko z apka mconnect, bo pomimo że widzi CA sm6, to nie można wysłać pliku i jest komunikat "koniec kolejki". Ale to tylko odnośnie mconnecta, za to ta sama apka świetnie podaje na laptopa z JRiverem, łącznie z gęstym 24bitowymi masterami z Tidala, jest tylko ograniczenie do 48kHz. Poza tym CA SM6 bdb współpracuje np. A&K Connect z dapem Astell&Kern AK70 i pewno innymi też.
 10. Do 11m "małe podłogówki"? Zaraz się zacznie.... 😄
 11. Ja też na full frame, ale Canonier ze mnie, chociaż większość w moim portfolio jest na EOS 40D. 😁 Dobra nie zaśmiecam już wątku.
 12. Uuuuuu, ziom od od fotografii.😁 Szkła, czy puszka?
 13. @jackobtone Cześć. Pochwal się Malinką lepiej, już skończyłeś, czy jeszcze coś dokładasz? 😁
 14. Ale to tobie musi sie podobać nie nam, najlepiej pożycz i przynieś do domu te o których piszesz . Ja już o okablowaniu się w tym wątku nie wypowiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.