Jump to content

sir.jax

Użytkownicy
 • Content Count

  2910
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

382 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3689 profile views
 1. W tej kwocie możesz trafić Neela E14N Gold, ma podobne cechy których szukasz, może z metra Furutech FP-3TS762. Ale tutaj muszą się wypowiedzieć osoby, które miały ten (3TS672) kabel, chyba w necie znajdziesz informacje/testy. Dlaczego tylko 1m?
 2. Nie mam CD Moona, nie mam wcale CD playera, więc twoja mongolska teoria jest nietrafiona. Ciul i frustrat jesteś ty, bo wydałeś 10tys w ciemno, a teraz na usprawiedliwienie faktu, że zachowaleś się mało profesjonalnie, jak dzban próbujesz przypisywać nadprzyrodzone cechy odtwarzaczowi marce, która miała swoje 5 minut lata temu. Nie mów nigdy, że coś jest wybitne w swojej cenie, nie porównując tego z wieloma innymi urządzeniami w podobnej kwocie, miałeś raptem 2-3 odtwarzacze, a poszedłeś po 4ty kupując go w ciemno. Teraz wzdychasz achami i ochami, bo wydanie takiej kasy w ciemno trzeba jakoś usprawiedliwić, a sam między wierszami piszesz, że odtwarzacz nie do końca jest taki cudowny jak by się mogło wydawać. Jesteś książkowym przykładem, jak nie powinno się robić przy zakupie sprzętu audio, bo kupowanie w ciemno, a później usprawiedliwianie, że nie mogłeś trafić lepiej jest żałosne, jak tego nie widzisz, to nie zazdroszczę inteligencji. Oprócz tego zawieszania, jest coś jeszcze bardziej zajebistego w tej cenie? 🤣🤣🤔
 3. No tak, zwłaszcza w kontekście zakupu na pałę, opss sorry, miało być zakupu w ciemno. 🤣🤣🤣 Rozumiem, że porównywane z innymi urządzeniami na tym poziomie np. Naim CDX2 lub Naim Uniti Atom-takie prawdziwe all in one. Podobno bezkonkurencyjne? 😁😁😁 Jak się kupuje w ciemno, to pewno, że musi być wybitny, jakoś trzeba usprawiedliwić wydatek 10tys w ciemno. Brawo, takie kwiatki w cenie 10tys nic tylko brać. Tak jest, jak się kupuje na podstawie niemieckich rankingów, jak ktoś jest dzbanek musi się bujać z takimi kwiatkami. Jak dla mnie nawet za 3 tyś urządzenie nie powinno mieć prawa robić takich scen. Reszty w tym temacie dowiesz się w klubie w którym tak namiętnie rozpisywałeś się o swoich przygodach z playerami Moon,Primare itp., a postapiłeś jak początkujący żóltodziób.
 4. Nie sądzę, bo X-Fuse raczej "ocieplaja" brzmienie. Powinny się sprawdzić, a zawsze masz 18 dni na zwrot, tyle wystarczy by ocenić ich wpływ. Trzeba tylko podejść do testu po 2-3dni od włożenie bezpiecznika w gniazdo.
 5. Racja, takich jest Ci tu dostatek niestety.
 6. Być może, ale skoro na dzień dobry ma zadyszki, to nie sądzę, żeby później ich nie miał. W podobnej cenie jest Naim CD x2 i tutaj Technics, który po latach powstał z popiołów niczym Feniks musiał by się wycofać i stanąć w szeregu gdzie jego miejsce. Mam uczulenie na tę markę, tak jak na wszelkie Marantze, gdzie firma zyskała popularność na świetnie prowadzonym marketingu przez Kena Ishiwata. Jednego roku na AVS w Warszawie Technics pokazał system dzielony za pierdylion złotych, a na pewno za ponad 100tys i na moje nie obronił się wcale, mogli by sobie podać łapkę z polskim Tonsilem. Mieli swoje 5 minut i tyle, dziś jest wiele innych firm, które potrafią lepiej z planktonem, organicznym brzmieniem, ciepłym, rozdzielczym, muzykalnym i wciągającym, że chce się słuchać. A nie wyjść z sali jak ja wtedy, bo grało to na poziomie marketowego sprzętu, ostro, czysto i technicznie bez emocji i plastyczności w muzyce. Ale All in one to raczej takie ze wzmacniaczem na pokładzie jak Naim Uniti Atom 😉
 7. To fakt, kiedyś miałem CD z napędem DVD i trochę myślał zanim odczytał dane z płyty.
 8. @igor-69 Musisz poszukać, ale nasz kochany miszcz "recenzent cedeków" co to tak pojechał po Moonie, wyszedł na typowego Janusza, bo zakupił playera w ciemno, gdyż nie chcieli wypożyczyć, nie wiem tylko gdzie brał to coś zwane Technicsem. Jest to oczywisty dowód na to, że jak ktoś wyrzyga na CDplayera 10tys w ciemno, to nie ma ch....a we wsi musi grać lepiej niż wszystko inne 😁😁😁 jakoś trzeba uspokoić własne sumienie i myśli, że sie nie wydało kasy na darmo, takie usprawiedliwiania własnych błędów. Zajrzyj do klubu Technicsa, tam Janusz się wypowiada o nowej zabawce, okazuje się, że ten technics nie jest taki zajebisty, też ma mankamenty, a największe to te, że lubi się zawieszać i milczy niczym grób. Tak to jest, jak ktoś kupuje na podstawie niemieckich rankingów, a potem wychodzi na dzbana.
 9. Po co Ci Moon, teraz Technicsy na czasie 😁😁😁
 10. Hahahahaha. Handlarzu? Niby czego? Hahahahaha. 😁😁😁 Weekend coraz zabawniejszy, luuuubię to 🤣🤣🤣 Nikt nie napisał, że Moon jest najlepszy, czytasz i przyswajasz wybiórczo. Wciąż nie zrozumiałeś co się do Ciebie pisze i obstajesz przy swoim. Może u mnie w systemie , akurat Primare byłby lepszy, może Technics czego nie biorę i nie wezmę nigdy pod uwagę, bo to nie moja bajka Technicsy, Marantze i inne Denony.
 11. Boguś, pytanie jak kto definiuje referencyjną średnicę, bo z tego co mi wiadomo ten zakres akurat w Moonie jest naturalny, nie podbarwiony. Jak można w ogóle dawać takie osądy, skoro nie ma się pomieszczenia zaadoptowanego akustycznie. Jak czytam fikuśne brednie: ale przecież wszystkie pleyery były słuchane w tych samych warunkach blablabla i co z tego. Takich Januszy jest tu pełno, nie mają pojęcia, że gdyby ten cały swój sprzęt posłuchali w tym samym pomieszczeniu, ale po pomiarach i adaptacji, mogli by czasem zbierać szczękę, a nie pieniądze na kolejny Player, czy wzmacniacz. Ale Janusze wiedzą lepiej, chociaż dupy nie ruszyli żeby coś zrobić z akustyką, bo wydaje im się, że pokój w którym ustawili sprzęt jest tak samo "Referencyjny" akustycznie ja ta rzekoma średnica. Buahahahahaha, weekend mam pełen śmiechu i beki. Czasem warto zajrzeć na AS dla poprawy humoru. 😁😁😁 RoRo tylko to niesportowe porównanie trochę, bo powyzsze są z innej półki cenowej.
 12. Czyli Primare też Cię oszukali, bo jednak nie spodobał się do końca? Widzisz co do obcietej góry, średnicy w Moonie, akurat znam odmienną opinię z branży, zwłaszcza w odniesieniu do średnicy. Jak myślisz co może być tego powodem? Przyjmujesz do wiadomości, że np. Taki Technics jest bardziej dopasowany do twojego wzmacniacza napięciowo wej/wyj i tym samym brzmieniowo bardziej ci odpowiada? Wbudowanym DACiem, czy innymi duperelami bym się nie podniecał, o dziurce do słuchawek nie wspomnę, bo ona tylko tam jest i fajnie 😁😁😁
 13. Ostro jedziesz, a w czym oszukała Ciebie ta firma? P.S. O akustyce i jej wpływie lepiej już się nie wypowiadaj, bo nie masz zielonego pojęcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.